Skocz do zawartości
eladek

Nowe Forum Na Temat Komputerów

Rekomendowane odpowiedzi

Nasi użytkownicy napisali 0 wiadomości

 

co ja mam oceniac?! mozliwosci phpbb group czy to ze potrafisz klikac?:P

 

jeszcze pozwole sobie dorzucic cytat :P :

 

Gry

Nie możesz czegoś przejść w grze?? Szukasz solucji, patchy, porad i nie pytasz o cracki i warezy? To dział dla Ciebie

brzmi znajomo.. ale coz... przynajmniej nie nudziło ci sie przez 30 minut, bo watpie zeby to moglo duzej powstawac..;/ dno!

Edytowane przez g0rgiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak ;]]]]

Kolejne boskie forum z przepisanymi działami z tweaka, 2 użytkownikami i zerową liczbą postów ;]

 

Gratuluję pomysłu ;]]]]

Chyba zacznę liczyć ile takich for powstaje ;]]]]]

Dobrze, że przynajmniej nie mają działu gestapo tak jak my ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak ;]]]]

Kolejne boskie forum z przepisanymi działami z tweaka, 2 użytkownikami i zerową liczbą postów ;]

 

Gratuluję pomysłu ;]]]]

Chyba zacznę liczyć ile takich for powstaje ;]]]]]

Dobrze, że przynajmniej nie mają działu gestapo tak jak my ;]]]]

1500990[/snapback]

 

Moze dlatego ze go nikt nie widzi ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

OMG.

 

Ludzie ranicie Mnie.. brak wam własnej wyobraźni ? fantazji ? internet jest jednym wielkim matrixem, a gdzie nie wejde to powtórka z rozrywki w postaci czystego forum o tematyce komputerowej i nic po za tym....

 

My wiemy że każdy potrafi wgrać skrypt phpBB na darmowe konto, a później zainstalować i skonfigurować...ale miejcie ludzie własne pomysły, wymyślcie coś nowego, coś czego jeszcze nie ma.

 

N/C

 

btw. ParanoiK trzeba usunąć z FAQ kurs szybkiego posiadania forum :lol: To zaczyna być chore :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomjając fakt że idiotyzmem jest robienie kolejnego forum i chwalenia się TYM, eladek, błagam, jak się coś robi to powinno się znać chociaż podstawy. Ja nie założe forum o strojeniu gitar jeśli się na tym nie znam! A ty? Oprócz tego, że część działów to kalka tweaka (i co? komu na tweaku ma to zaimponować? pomyślałeś?) to:

 

Karty Graficzne

Kingston, nvidia,radeon.itp.

 

Ach te superszybkie grafy Kingstona! Firma ta chyba wypuściła tylko jeden egzemplarz, który dostał się eladkowi!

 

Inne Komponenty

W tym dziale piszcie na temat Dysków, napędów, karty rozszerzeń, zasilaczy, obudowy, drukarek, skanerów, monitorów itp...

 

Rozumiem że karta rozszerzeń i obudowa są na świecie tylko w 1 egz.?

 

Podkręcanie

W tym dziale piszcie na temat podkręcania kart graficznych procesorów itp...

 

Procesor karty graficznej to tak zwane GPU, wiem, czepiam się. No i ten szyk przestawny, niczym Yoda.

 

Chłodzenie Konwencjonalne

Wszystko,hałaśliwych wiatraczkach :)

 

:mur: Czy tu jest chociaż jeden dział zrobiony w całości dobrze?

 

Microsoft Windows

Systemy operacyjne naszej najpopularniejszej firmy.:)

 

Chyba naszej ulubionej? Albo najpopularniejszej, bez naszej?

 

Oprogramowanie

Programy dla systemów Microsoftu

 

A inne systemy to co? Pies?

 

Pomoc

Nie wiesz co się dzieje z komputerem??Nie wiesz co się zepsuło.Napisz napewno pomożemy.

 

Taaa, temu forum najpierw trzebaby pomóc.

 

Poza tym AŻ 5 działów jest moderowanych! Wow, co prawda moderator nie ma za dużo pracy ale zawsze :)

 

No i to niechlujstwo, jak to ma być strona startowa z tyloma bykami to ja dziękuję.

 

Rozpisałem się ale może jakiś kolejny zapalony Przyszły Admin to przeczyta i NIE uraczy nas Nowym Forum Komputerowym... Oby!

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja... ja jestem ostatnio grzeczny, i nawet nie jadę po ludziach którzy zakładają tu tematy z forami :lol: (...w sumie szkoda. No ale sesja... wicie, rozumicie :>)

 

Tylko proszę, nie myślcie sobie po lokalizacji autora, że wszyscy z południowo-wschodniej Polski są tacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ

MAM KARTE GRAFICZNĄ RADEON KINGSTON 512MB I GRY MI NIE HODZOM BO JAK ODPALAM TO KOMPUTER MUWI RZE NIE MAM AKCELERATORA 3D

I NIE WIEM CO ROBIC

 

POMOCY

 

ZALAH

 

No a probowales wyinstalowac i zainstalowac sterowniki od nowa?? albo sproboj sciagnac nowsze sterowniki ze strony producenta

padłem :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na twoim miejscu to bym sie jeszcze pobawil w opcjach zainstalowal recznie a z cda action lepiej nie brac sterownikow chyba ze chcesz aa zainstaluj sobie directa 9.0 c i wtedy napewno bedzie dzialac Cool

Hahaha nie wiedziałem że żeby zadziałał anti aliasing to trzeba mieć stery z CD Action :lol: Poza tym jak dlugo mozna sie nie czaic ze to podpucha :lol::lol::lol:

 

Mam takie pytanie mam obudowe i z przodu obudowy sa dwa miejsca na dwa wentylatory nawiewowe czy musze sciagac przedni panel zeby miec te wentylatory czy moge zostawic przedni panel a wentylatory beda nawiewac...?? Cool

LoL to oczywiste ze bedzie mogl byc nadal ten przedni panel wentylatory maja byc jak najmniej widoczne Razz Pozdrawiam

aaa to spoko musze sobie zalozyc te wentylatorki... Cool

Nie no nie moge z kolesia jak mozna byc takim nie myślącym :lol: ciekawe kiedy on orientuje sie ze sie ludzie z niego nabijają, chyba wtedy jak już mu plują resztakmi jedzenia w twarz ze śmiechu :lol: Poza tym zadaje pytanie ( i to jakie) na swoim wlasnym forum, ktore ma 1 uzytkownika pewnie wtedy , brzuch mnie boli ze smiechu :lol:

 

Co jest czemu nikt nic nie pisze??...jezeli ma ktos jakis pomysl na reklame to pisac do mnie!! Cool Za reklame mozna dostac admina lub moderatora to do uzgodnienia!!!!

HAHAAHA nie piszcie mu nic, moze sie zorientuje ze wszyscy maja jego forum w d**** jak przez rok nikt nic nie napisze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat rozwalił mnie doszczętnie :> Nie wiem czy jego autorzy mają coś wspólnego z twórcą forum ale naprawdę śmieszne są te wypowiedzi :D

 

http://forumkomputery.fora.pl/viewtopic.php?t=3

 

Obstawiam, że to chłopacy po komunii + neostrada :D

Edytowane przez wasiela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat rozwalił mnie doszczętnie :> Nie wiem czy jego autorzy mają coś wspólnego z twórcą forum ale naprawdę śmieszne są te wypowiedzi :D

 

1512533[/snapback]

to jest za piekne zeby bylo prawdziwe...

ktos sie nabija :)

 

edit

Grzesiu to Twoje forum? bo sie jakos duzo udzielasz na nim :]

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1512840[/snapback]

Grzechu tym razem przegiąłeś i to na maxa. Kopiowanie regulaminu z Tweaka i umieszczanie go na tym podanym przez ciebie forum jest szczytem głupoty/skur...ństwa. Jeszcze twierdzisz, że to ty wymyśliłeś ten regulamin. PLAGIAT. :angry:

 

Dowód

Już chyba wszyscy tweakowcy po tym "zagraniu" Grzecha wyrobią sobie o nim zdanie. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...