Skocz do zawartości
mkl

Ocenki ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

2 Lo mat-inf

srednia 2.7 :D zachowanie poprawne ( dziękuje wychowaczyni za dobrac, miałbym nie odp)

ogólnie , żenada, ale 3 klasa i 3eba sie postarac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. może by już tak skończyć z tą szkoła ? Pochwalicie sie babci to wam sypnie kasiwą :):)

 

Jak sie tak wszyscy chwalą to ja się też pochwale... I klasa LO(L) - średnia 6,01

Coś się nie przykładasz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie przykładasz :lol:

Oceny nieodzwierciedlają umiejętności ucznia... :)

Etam.. wakacje są a tu nadal przewija się temat szkoły. Co wy tak naprawde szkołe lubicie ? Szkoła jest w sumie fajna bo sie dzieją ciekawe rzeczy na lekcjach i przerwach, ale ogólnie jest przereklamowana ;] A na pewno w Polsce...

 

Mam taki a nie inny stosunek do szkoły ponieważ, serce me ból czuje gdy się słyszy, że dobrze wykształcony studencina układa towar w Tesco lub zbiera truskawki :mur: :mur: Urok polskiej rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja tam średnia 4,2 lub 4,3 i zachowanie ledwo poprawne :P Informatyka 6 oczywiście :D

Po tym temacie o "wygupah", ktory zalozyles, to obstawiam, ze srednia zaniza Ci polski i matematyka. Polski za znajomosc jezyka ojczystego, a matematyka za brak logiki (w zdaniach co prawda, ale "logika jest jedna" jak mawial moj wykladowca od filozofii).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się wszyscy chwalą :P

 

Mikroekonomia - 3,5 egzamin - dziś wyniki

Matma - wrzesień ;D

Inf- 3,5

Polityka - 3

Wf- 5,0

Statystyka - 3,0

Ang - 3,0

Zarzadzanie - 3,5

Gospodarka a środowisko - 3,5 egzmin 4,0

Prawo - w poń egz

I to chyba wszystkie moje przedmioty. Reasumując nie ucze się prawie wogóle, a i tak prędzej czy poźniej zaliczam :). Chociaż już byłem jedną nogą na tamtym świecie (czyt. pani mnie wykreśłiła z listy studentów) ;>..Dziekanat rulezz ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

@sialala

 

Na forum dużo się nie zastanawiam czy na lekcji polaka dostałbym za to co tu napisze 5 czy gałe ;) Z matmy mi hamówa nie chciałą 4 postawić (bo mnie nie lubi), a z polaka mam 3 bo żadnej lektury nie przeczytałem i żadnej pracy domowej nie odrobiłem, o zeszycie który nie ma okładki twardej (bo sie wyrwala) nie wspomne :P Jednak mówi że jestem inteligenty ;)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

 

Na forum dużo się nie zastanawiam czy na lekcji polaka dostałbym za to co tu napisze 5 czy gałe ;) Z matmy mi hamówa nie chciałą 4 postawić (bo mnie nie lubi), a z polaka mam 3 bo żadnej lektury nie przeczytałem i żadnej pracy domowej nie odrobiłem, o zeszycie który nie ma okładki twardej (bo sie wyrwala) nie wspomne :P Jednak mówi że jestem inteligenty ;)

boz....

ja 2 z fizy mam bo bylem tylko na 1 lekcji i tak jakos wyszlo

2 z matmy bo jakos tak babka to mnie nie lubi ;/ umiem na 5 ale pieprzona uwziela sie

2 z chemi moze i zasluzona bo nic nie umiem ale mam same 4 wiec powinna postawic.

zachowanie bardzodobre ale kurde gdyby ona wiedziala jakie ja akcje odstawiam hyhyh3h3h3hi to napewno bym takiego nie mial. Ogolnie to jakbym chociaz raz zajzal do ksiazki to pewnie bym mial same 5, ale i tak mam niezla srednia zwarzywszy na to ze nie odrobilem zadnej pracy domowej nie chodzilem na lekcje.

Ogolnie po raz drugi to niezly hUlIgAn ze mnie...

kur.... jak mnie wkurza takie gadanie ;o ja tez moglbym miec same 4 i zrobilem wiele zlych rzeczy ale sie tym nie chwale xD

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum dużo się nie zastanawiam czy na lekcji polaka dostałbym za to co tu napisze 5 czy gałe icon_wink2.gif Z matmy mi hamówa nie chciałą 4 postawić (bo mnie nie lubi), a z polaka mam 3 bo żadnej lektury nie przeczytałem i żadnej pracy domowej nie odrobiłem, o zeszycie który nie ma okładki twardej (bo sie wyrwala) nie wspomne icon_razz.gif Jednak mówi że jestem inteligenty icon_wink2.gif

jak czytam takie pier@#!#$ to mi sie nie dobrze robi O_o "mam 2 bo mnie nie lubi", a nie słyszałeś kolego o tym, że od oceny można sie odwołać?? Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

mam 3 :D Moge zdawac egzamin komisyjny z całego roku, napewno bym dostał lepiej, cały rok wkuj na pamiec :D Nie lubi mnie bo ma widocznie jakies powody, nawet nie wiem czy mi tego nie mowila ... Niestety w szkołach jest tak że nie ma sprawiedliwości zawsze i koniec, ,nie tylko ja o tym wiem. Z polaka tak zasłużyłem, ale matma napewno nie.

 

@???????

Respect :D Chociaz oceny sobie psujesz takim zachowaniem ;)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

to i ja napiszę ;)

3 gim

 

polski 5

Chemia 5

Historia 6

Biologia 4

WOS 5

Geografia 6

Język angielski 4

Plastyka 5

niemiecki 4

Muzyka 5

Technika 5

Informatyka 5 :mur:

W-F 5

Matematyka 4

Fizyka 5

 

zachowanie bardzo dobre i 80 pkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie pier@#!#$ to mi sie nie dobrze robi O_o "mam 2 bo mnie nie lubi"

Wiesz, mi fizyczka w drugim semestrze powiedziała że zrobi wszystko bym kiblował :?

Na każdej lekcji zadawała mi jakieś pytania z tego czego nie przerabialiśmy itp.

 

Ale na szczęście zdałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki a nie inny stosunek do szkoły ponieważ, serce me ból czuje gdy się słyszy, że dobrze wykształcony studencina układa towar w Tesco lub zbiera truskawki :mur: :mur: Urok polskiej rzeczywistości.

bo zdobyć wyższe wykształcenie jest banalnie i dużo idiotów je ma? Szczerze to jakby popatrzeć w dane to w ludziach zarabiających 10-20 tys miesięcznie najwięcej ludzi jest z wykształceniem ŚREDNIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zdobyć wyższe wykształcenie jest banalnie i dużo idiotów je ma? Szczerze to jakby popatrzeć w dane to w ludziach zarabiających 10-20 tys miesięcznie najwięcej ludzi jest z wykształceniem ŚREDNIM

Bo tu jest Polska - wszystko na odwrót. A inna sprawa, że sporo ludzi po studiach nic nie potrafi, bo uczyli się tylko na przedmioty ze studiów - mieli średnią koło 5, ale co z tego... Same studia poza paroma wyjątkami to pikuś - zwłaszcza w późniejszych latach - zresztą może to kwestia wyrobienia umysłu i pewnej wiedzy...

 

Średnia na studiach spada, ale w wielu przypadkach jest to wynikiem sposobu oceniania - dla niektórych studen może dostać co najwyżej tyle punktów co maksimum - 10% :D

 

No w każdym razie do tej pory max 4.35 wyciągnąłem - pewnie jakbym się nie obijał to byłoby lepiej, ale nie ma co się przemęczać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zdobyć wyższe wykształcenie jest banalnie i dużo idiotów je ma? Szczerze to jakby popatrzeć w dane to w ludziach zarabiających 10-20 tys miesięcznie najwięcej ludzi jest z wykształceniem ŚREDNIM

Studiowałeś ? Banalnie jest zdobyć wyższe wykształcenie ? Hym powiedz to moim znajomym (dotrwało do końca ok 40% i to dobrze, na ostatnim roku uwalili 10 osób z 50). Ale to przecież byli idioci nie ? Sądy wyrażaj o sobie a nie o innych, bo ich nie znasz.

Ps Jestem na 2 uczelniach (jedna już skończona) więc wiem mniej więcej jak łatwo się zdobywa wyższe wyszktałcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiowałeś ? Banalnie jest zdobyć wyższe wykształcenie ? Hym powiedz to moim znajomym (dotrwało do końca ok 40% i to dobrze, na ostatnim roku uwalili 10 osób z 50). Ale to przecież byli idioci nie ? Sądy wyrażaj o sobie a nie o innych, bo ich nie znasz.

Ps Jestem na 2 uczelniach (jedna już skończona) więc wiem mniej więcej jak łatwo się zdobywa wyższe wyszktałcenie.

studiowałem teraz rok, rzucilem studia bo to mnie nie kreci - zarabiam wiecej niz ludzie z wyzszym wiec na cholere mi te wyzsze?

 

Oczywiście uogólniłem, że wyższe jest mieć banalnie. Oczywistym jest, że nie na każdej uczelni i nie na każdym kierunku, przepraszam jeśli cie to uraziło ale poprostu są uczelnie (a na nich kierunki) które każdy skończony idiota zaliczy i będzie machał papierkiem a potem będzie zapieprzał 12h w biedronce

 

Zgodze sie z tobą - na większości uczelni jest ciężko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia sa poto zeby zwiekszyc prawdopodobienstwo znalezienie dobrej, lekkiej i dobrze platnej pracy. Ale zeby ja znalesc trzeba tez wybrac dobry kierunek....

 

Tak latwo skonczyc studia- za kase i zaoczne(wieczorowe nie wiem czy sie czyms roznia xD)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak latwo skonczyc studia- za kase i zaoczne(wieczorowe nie wiem czy sie czyms roznia xD)

teraz ty uogólniasz bo są studia państowe (darmowe) na których trzeba sie uczyć mniej niż na niektórych prywatnych (płatnych) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ty uogólniasz bo są studia państowe (darmowe) na których trzeba sie uczyć mniej niż na niektórych prywatnych (płatnych) :)

Większość płatnych ma to do siebie że jak płacisz to musisz sesje zaliczyc proste. U mnie w miescie liczącym 32k ludu sa 4 takie cambridge za torami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość płatnych ma to do siebie że jak płacisz to musisz sesje zaliczyc proste. U mnie w miescie liczącym 32k ludu sa 4 takie cambridge za torami.

to chyba tylko u ciebie tak jest bo w katowicach/chorzowie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...