Skocz do zawartości
miras19

Słuchaweczki Do 80zł

Rekomendowane odpowiedzi

Pomurzcie mi wybrać słuchaweczki, szukam bo już wiem (chociaż go jeszcze nie mam) że w mp3 playerze bede miał cienkie:))) Myślałem nad tymi http://allegro.pl/show_item.php?item=53734518 bo mają ponoć dobry bass tak przynajmniej w aukcji pisze;) Lub te http://allegro.pl/show_item.php?item=53509004 ale gdziś czytałem że one bassu wogule nie mają a mi na tym zalerzy! Tak pozatym to chce jakieś do 80zł, tego typu czyli takie douszne nie takie wielkie :razz: Więc co mi poradzicie??? Dzięki Meni i Womeni :lol: Jeszcze te znalazłem http://allegro.pl/show_item.php?item=54007113 poradzcie :cry:

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, słuchawki to tylko filips a nie sennheiser, podobnie tv - nie Loewe, Barco - tylko filips. Popieram kolegę ;)

 

Do 80pln są dostępne 2 modele słuchawek sennheiser - Mozesz kupować w ciemno.

 

BTW: pomÓŻcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko że przez allegro mi nie dadzą chyba posłuchać :wink: A ze znajomych nikt nie ma takich modelów powyżej 10 zł :rolleyes: Zależy mi na dobrym oddaniu dzwięku czystym przede wszystkim oraz żeby był też basik! Nie chodzi mi o dudnienie tylko taki głosik miły dla ucha od moich w mp3playerze powoli boli mnie już łeb:) Też słyszałem że Philipsa są dobre kiedyś też mialem w CD - player słuchawki tej firmy i grały całkiem ładnie. Więć co mam robić nie chce kolejnych wyżuconych pieniedzy jak z czymś innym o czym nie chce gadać :mur: Ciał Meni i dzięks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja mam Philips SBC HS900 są to słuchawki z tych dużych, których ty nie chcesz. Dźwięk jaki z nich mam jest tak wypaśny że po zmianie z takich bardziej syfskich nie mogłem dojść do siebie. Potwierdza to też mój kumpel który ma słuchawki Philipsa tylko że inny model. Nie wiem jak sprawują się takie małe jak ty chcesz ale ja bym postawił na Philipsy, wydaje mi się że nie zmarnujesz kasy al wybór pozostawiam tobie.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam słuchawki phillipsa he 590, mają doskonałe odwzorowanie dźwięku, jeszcze nie znalazłem piosenki która była by powyżej ich możliwości.

 

Są to słuchawki które się psują, ale za każdym razem po oddaniu do serwisu dostajemy nowe :D

 

naprawde polecam

 

PS. O ile je jeszcze gdziekolwiek dostaniesz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja moze sie podepne pod temat :P

 

wiec : kupilem dawno temu discmana Sony, i tam byly takie swietne sluchawki, podobne z budowy do tych

dzwiek byl miodzio, super trzymaly sie w uszach i nie wypadaly - co jest najwazniejsze

ale niestety dotknal je zab czasu, i sie lekko rozpadaja :( ale w koncu maja jakies 5 lat ?

nie znacie moze sluchawek o podobnej konstrukcji, tylko ze troche tanszych ? :) bo 109 zeta to wbrew pozorom calkiem sporo ... :) chociaz, jak nie bedzie nic, to biore te - wg mnie sa najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się podepnę pod temat :)

 

chciałbym kupić jakieś słuchawki do Pm3 playera, ale nie takie male, tylko duże - slyszałem ze sennheisery są dobre, macie jakąś stronę gdzie mozna pooglądać wszystkie modele ? - chciałbym kupić słuchawki do 80zł

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, no ja powiem jedno do tej pory kupowalem sluchawki philips, ale teraz przesiadlem sie na sennheiser i to jest dopiero jakosc! Philipsy szybko padaja - srednio sluchawki mialem rok i zaczynaly trzeszczec, teraz moje sennheisery trzymaja juz 2 lata i wszystko ladnie smiga. Pisze tu tylko o wersjach duzych, dousznych narazie nie posiadam, ale jesli bede kupowal to tylko sennheiser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Philipsy,ale jak dla mnie( i trzech kumpli którzy mają to samo) MX500 po prostu zabijają wszystko w tej cenie,dźwiek podobny do nausznych HD202 tyle że 202 mają dużooo głębszy dół i zdecydowanie lepiej radzą sobie ze średnicą, a góra to poezja nie ostro nie płasko lecz w sam raz :] Jeden ogromny plus dla MX500 dźwięk z tych słuchawek nie męczy,co HD202 robią zbyt szybko ze swoim atomowym basem. A co do MX550 to to samo co 500 tyle że po zmianach kosmetycznych.

Edytowane przez .Cu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem moje koss the plug.... i co moge powiedziec :D

Jesli chcesz dobry bass to w tej cenie nie ma niczego lepszego.... wszyscy narzekaja ze sa strasznie niewygodne.... nie prawda... dla mnie sa wygodne nie spadaja mi ani nic.... tlumia dzwiek z otoczenia bardzo dobrze... NIC nie slychac....

Jestem narpawde bardzo mile zaskoczony... polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem, ze tak bedzie. u mnie sytuacja byla taka sama-kupowalem philipsy panasonic, chodzily po pare miesiecy- kupilem sennheiser chodza do teraz - normalnie sie zakochalem w nich;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak bardzo MX 500 nie polecał, bo owszem grają bardzo ładnie itp, ale raczej dla typowych koneserów czystego brzmienia. Raczej z tego, co czytałem polecam MX 400, bo mają ciut większy bas i nie grają tak ostro, co się raczej spodoba wielu osobom. No i unikać serii MX x50 bo MX x00 są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...