Skocz do zawartości
coolbizon

Kupilem Ati Radeon 9600pro Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc zakupilem ta karte co w opisie, jest to karta firmy radeon z pamieciami hyrix 4 ns, 128 ddr 128 bit. Gdy odpalilem program nVidia Tuner otzymalem informacje, ze pamiec mojej karty graficznej jest taktowana z czestotliwoscia 200 MHz (!!!), przecierz ta karta jest taktowana z pamiecia 400 MHz, z tym ze po wlaczeniu nVidia tuner pasek jest na polowie skali, i przy ikonce kostki pamieci jest zolty znaczej ostrzegawczy, a jak podniose czestotliwosc do 250 MHz to znaczek znika,( jeszcze nie podwyzszalem do tej czestotliwosci, gdyz sie obawiam ze spale karte)

dlaczego mam tak slabe czestotliwosci tzn male, jak mam karte posiadajaca teoretycznie po 400 mhz na rdzen i pamiec?

 

prosze o pomoc

Edytowane przez coolbizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki badzo za uswiadomienie mnie :))) a eszcze takie pytanko czy moge ustawic ta pemiec na 250 MHz nie zastosowujac zadnych radiatorkow? jezeli ustawi sie za wysoka czestotliwosc to te karty maja jakies zabezpieczenie ze sie wylaczaja czy od razu sie karta pali? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...