Skocz do zawartości
wizjonerek

poszukiwania miedzi ciag dalszy .........

Rekomendowane odpowiedzi

szukam od tygodnia kwalka miedzi na blok i lipa nigdzie nie ma . Katowice Chorzów.Ruda ŚŁ. Bytom , nigdzie nie ma nie ma na zlomach nie ma w sklepach z metalami . czy ktoś z Tweaka z tereny Sląska zakupywał miedz i moze mi powiedziec gdzie mozna dostac ją na WB

bo juz mi rece ( i nogi od chodzenia odpadaja)

 

P.s czy ktoś jeszcze oprocz Mate'go disc i 4max .moze sprzedaje bloczki po bardziej przystepnych cenach ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sprzedawał kiedyś i chyba dalej sprzedaje Root, więc poszukaj jego postów (bo z forum to on już wyleciał...)

no własnie zauwazylem root87 chyba pisałem do niego ale acho odzewu .

chyba sie z interesu wycofał.

jeszcze raz Do Tweak'owcow Ze Śląska : gdzie Kupowaliście blok miedziany wspomozcie biednego schodzonego (po szrotach sklepach ) Wizjonerka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wyczaić - chyba w hucie ferrum cosik takiego sprzedają ale nie jestem pewien - w Katowicach to wogóle ciężko o miedź

no własnie nie sprzedają tzn w detalu. dokładnie raczej to sprzedaja ale w plaskownikach po 1metrze a to ponad 10 KG miedzi raczej mi tyle nie potrzeba inaczej nie sprzedadza. bylem juz chyba na wszystkich złomach szrotach skelpach z metalami i nic. totalne dno. kupował ktoś moze Na slaskuu miedz na WB gdzie moge ja dostac (bo niedlugo to mnie wiecej paliwo wyjdzie niż kupno zrobionego przez mate)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wyczaić - chyba w hucie ferrum cosik takiego sprzedają ale nie jestem pewien - w Katowicach to wogóle ciężko o miedź

no własnie nie sprzedają tzn w detalu. dokładnie raczej to sprzedaja ale w plaskownikach po 1metrze a to ponad 10 KG miedzi raczej mi tyle nie potrzeba inaczej nie sprzedadza. bylem juz chyba na wszystkich złomach szrotach skelpach z metalami i nic. totalne dno. kupował ktoś moze Na slaskuu miedz na WB gdzie moge ja dostac (bo niedlugo to mnie wiecej paliwo wyjdzie niż kupno zrobionego przez mate)

Hmm ja bym z chęcią na spółkę kupił poza tym jak się ogłosisz na forum to na pewno znajdzie się więcej chętnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wyczaić - chyba w hucie ferrum cosik takiego sprzedają ale nie jestem pewien - w Katowicach to wogóle ciężko o miedź

no własnie nie sprzedają tzn w detalu. dokładnie raczej to sprzedaja ale w plaskownikach po 1metrze a to ponad 10 KG miedzi raczej mi tyle nie potrzeba inaczej nie sprzedadza. bylem juz chyba na wszystkich złomach szrotach skelpach z metalami i nic. totalne dno. kupował ktoś moze Na slaskuu miedz na WB gdzie moge ja dostac (bo niedlugo to mnie wiecej paliwo wyjdzie niż kupno zrobionego przez mate)
To sie mozna w kilka osob zebrac i wiecej qpic... chętni z niedaleka są narazie: Ty, Ja, Wofek (ale on krakow... ale ja to zalatwie :) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wyczaić - chyba w hucie ferrum cosik takiego sprzedają ale nie jestem pewien - w Katowicach to wogóle ciężko o miedź

no własnie nie sprzedają tzn w detalu. dokładnie raczej to sprzedaja ale w plaskownikach po 1metrze a to ponad 10 KG miedzi raczej mi tyle nie potrzeba inaczej nie sprzedadza. bylem juz chyba na wszystkich złomach szrotach skelpach z metalami i nic. totalne dno. kupował ktoś moze Na slaskuu miedz na WB gdzie moge ja dostac (bo niedlugo to mnie wiecej paliwo wyjdzie niż kupno zrobionego przez mate)

To sie mozna w kilka osob zebrac i wiecej qpic... chętni z niedaleka są narazie: Ty, Ja, Wofek (ale on krakow... ale ja to zalatwie :) )...[/quoteno to sie musze zastanowić dlatego ze musiałbym za taki wieeeelki blok kasiore wywalić a za duzo to jej nimam a wyplata daleko. zobaczymy ile ludzi sie zbierze pojade tam jeszcze raz i sie zapytam po ile za ile :))) ale to w nastepnym tygodniu bo wtedy mam wolne w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wizjonerek, a sprawdzales moze czy nie maja miedzi w hurtowniach elektrycznych. slyszalem kiedys, ze mają tam takie rzeczy. osobiscie nie sprawdzalem, bo zalatwilem sobie z wielkim bólem sztabke 50x150x25 od znajomego :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że sie tu dołączę, ale potrzebuje kupic kawałek miedzi o wymiarach 

50x200x0.5mm - moga byc dwa kawałki 50x100x0.5mm.

nie che cie martwic ale podejrzewam ze tu sie zbiera ekipa chetna na miedz o grubosci ok 15 - 20 mm a nie 0.5mm taka blache to bedzie latwiej dostac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wyczaić - chyba w hucie ferrum cosik takiego sprzedają ale nie jestem pewien - w Katowicach to wogóle ciężko o miedź

no własnie nie sprzedają tzn w detalu. dokładnie raczej to sprzedaja ale w plaskownikach po 1metrze a to ponad 10 KG miedzi raczej mi tyle nie potrzeba inaczej nie sprzedadza. bylem juz chyba na wszystkich złomach szrotach skelpach z metalami i nic. totalne dno. kupował ktoś moze Na slaskuu miedz na WB gdzie moge ja dostac (bo niedlugo to mnie wiecej paliwo wyjdzie niż kupno zrobionego przez mate)
To sie mozna w kilka osob zebrac i wiecej qpic... chętni z niedaleka są narazie: Ty, Ja, Wofek (ale on krakow... ale ja to zalatwie :) )...
Ja jestem z Tarnowskich Gór, a nie z Krakowa ! 8)

Ja bym reflektował na miedz na 3 - 4 bloczki - max 6 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedź w Katowicach:http://www.metale.com.pl/ofirmie.html

Twierdzą że prowadzą sprzedaż detaliczną, byłem kiedyś w Imielinie

w tym ich magazynie (służbowo) kupowałem szyny miedzane,ale sprzedają na wagę, takiej ilości i asortymentu to w życiu nie widziałem,a

pare lat już żyję.Proponuję zadzwonić i popytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedź w Katowicach:http://www.metale.com.pl/ofirmie.html

Twierdzą że prowadzą sprzedaż detaliczną, byłem kiedyś w Imielinie

w tym ich magazynie (służbowo) kupowałem szyny miedzane,ale sprzedają na wagę, takiej ilości i asortymentu to w życiu nie widziałem,a

pare lat już żyję.Proponuję zadzwonić i popytać.

HUUURAAAAAA JEST JEST Dzieki serdeczne Marks dzwoniłem do nich i mają miedz tzn płaskowniki np. 50mm wysokosc 50 mm szerokosc długośc 50 cm)))))) jutro o 7 rano tam jade bede jak wróce lobić bloczek. dowiadywałem sie u slusarzy i nikt nie ma frezarki wiec bedzie nawiercany ale w srodku postaram sie zrobić slimak ciekawe jak wyjdzie wlot bedzie na srodku a wylot na końcu slimaka hurarrarraraa :)))

ciezko bedzie ale mam na to jutro całą dobe aby to zrobić(bede robić az padne :)) wiec mysle ze wystarczy czasu a wy ???

 

w postach znalazłem ze jeszcze podobno koło placu sejmu slaskiego w katowicach czyli na ul. jagielońskiej a wie ktoś dokłądnie gdzie (bo mam blizej z katowic do katowic 8) nić do imielina )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...