Skocz do zawartości
Richie

Osoba Potrzebna (odplatnie) Do Budowy Malej Sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy jest ktos z Warszawy chetny mi pomoc, odplatnie, oficjalnie na fakture/umowe lub nieoficjalnie do uzgodnienia w budowie malej sieci na radiu tj.

 

Neo 2mbit <> router adsl radio <> 3 x PC + 1 Mac + 1 laptop

 

wszystko to w jednym duzym domu jednorodzinnym, trzeba mi doradzic jaki router adsl radio kupic, jakie karty, jakie urzadzenia, jak to wszystko podpiac zeby net z neo byl na wszystkich kompach skonfigurowac itd, wycenic razem ze mna dla klienta stworzenie takiej sieci i koszt urzedzen, za ta pomoc wynagrodzenie do uzgodnienia, temat dosc pilny, klient dosc zamozny, ktos moze bedzie chcial moze ze mna tam pojechac i wszystko zrobic, lub tez moze mi pomoc chocby tylko zdalnie, im szybciej klient bedzie mial net i bedzie zadowolony, tym szybciej bedzie kasa do podzialu, bede to robil oficjalnie jako firma.

 

chetnych do pomocy i zarobienia kilku groszy ;) prosze o kontakt wylacznie mailowy (oczywiscie wtedy podam od razu telefon, a raczej zadzwonie) na adres richie@scigacz.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie pomogl. Niestety pracuje do pozna, a sb i nd mam zajete. Niemniej jednak sluze pomoca powiedzmy zdalna. Jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem. Sam zakladalem taka siec na kilka powiedzmy wsi podwarszawskich i obecnie jest 7 kompow 3 przy routerze, 4 w odleglosci 1.5km od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...