Skocz do zawartości
_maras

Logitech Z-2300 Thx

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda. w takim razie chyba tylko tego im brakuje :) Myslalem o nich, ale nie mam aż tyle kasy. Moze po wakacjach... Nie wiesz gdzie można kupić najtaniej? I czy gwarancja jest typu door-to-door czy serwis producenta?

 

P.S jeszcze mam 2 pytania: w niektórych zestawach logitecha, satelity były połączone kablem (dziwactwo). Utrudnia to ułożenie w taki sposob jaki byśmy chcieli. Mam nadzieje że nie ma takich wymysłów w Z-2300? I czy pilot jest wyważony w stosunku do kabla? Bo zdarza się że kabel niekiedy jest gruby i sprawia wrażanie ciężkiego, kiedy to sam pilot jest leciutki i suwa sie po biurku jak chce. Jak to wygląda w z-2300?

Edytowane przez kaamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie odpowie na to pytanie wyzej?  :?

 

P.S nie wiecie ile takie glosniki mogą kosztowac w angli? i czy pudlo jest duze, i ile wazy? bo moze bedzie okazja...

1564335[/snapback]

cena wychodzi tyle samo co w polsce + przesylka i koszty, nie oplaca sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy spać poszli? co jest? Zaraz dostane 10% od moderatora za to ze pisze posty jeden po drugim, ale jak inacze zrobic zeby ktos zauwazyl? kurde piszcie cos! Chce sie czegos dowiedziec konkretnego, mam ochote kupić te głośniki, a tyle kasy na drodze nie leży! Ten kabelek o ktorym pisałem wyzej to jak sie domyślam normalny kabel sygnałowy? Tylko czemu tak dziwnie od pilota on wychodzi, a nie z Sub'a? I mam jeszcze jedno pytanie. Bo kumpel na wieże SONY RX50, głośniki (razem) 95W, taka moc jest napisana z tyłu wieży, na głośnikach nic nie ma. Zestaw ten jest strasznie stary, ma pewnie z 10-15 lat, wtedy to był hit, a szczeże powiem gra naprawde dobrze i głośno. Logitechy będą grały głośniej? Jak sie spisują w praktyce? Nie chciałbym kupić czegoś słabszego niż ma kumpel, bo się czasami przyda głośna muzyka, a ta jego wieża jest no na styk (głośniej sie nie da, ale głośniej nie trzeba). No wiec? Jak z maxymalną głośnością w Z-2300? I czy słychać zniekształcenia głosu przy max głośnosci? Jakieś harczenie?

Edytowane przez kaamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o moc głośników się nie bój :)

no jak weźmiesz na max to rzadko jakie głośniki grają bez charczenia :(, ale co się dziwić za taką kasę.

a ten cienki kabelek co z pilota odchodzi to jest odpowiedzialny za podłączenie w ogóle głośników do kompa :)

 

a o % się nie martw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam głośniczki Creative FPS 1600 ( 4.1 )

Właśnie zastanawiałem się nad kupnem głośników LOGITECH Z-5300 ( używane ) ale ktos mi poradził żebym kupił sobie LOGITECH Z-2200 ( nowe ).

Może wiecie jaka jest różnica pomiędzy LOGITECH Z-2200 a LOGITECH Z-2300 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm tez chce aktualnie kupic logitechy z-2300 , miałem megaworksy, ale soob mnie draznił, przy nieco wiekszej głosności charczał :/ , zastanawiam sie jednak nad logitechami z-5300. mam pytanie czy sa one jeszcze produkowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te Logitech z-5300 już chyba nie są produkowane bo juz w kilku sklepach pytałem i nie ma towaru i nie będzie także tylko używane mozna sobie sprawić jak ktos ma szczęście.

 

Ciekawi mnie jaka jest różnica pomiędzy Logitech z-2300 a z-2200. Czy różnia sie tylko wygladem?? Może jakością dźwięku. A moze z-2200 to starszy model a z-2300 to jego nastepca. Moze ktos mi pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci bedzie dudniło to sobie bas troche skręcisz i bedzie oki. Bez przesady ja tez miałem pokój 3x4 i dudniło bo xle był ustawiony sub tzn. w zły miejscu musiałem nim pojeździc po pokoju i znaleźć dobre miejsce i było oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda. wystarczy dobrze ustawic albo suba przesunaś w inne miejsce i już nie dudni. Ja na swojej Audigy 2 jak ustawie bass boots (podobna opcja) ponad połowe to słuchawki dudnią jak nie wiem mimo iż bas nie pierdzi i daje rady. O głośnikach nie mówie, bo jeszcze nie mam z-2300 :) Narazie w kieszeni leży 4 bombki, jeszcze troche mi trzeba. A właśnie, a wejscie analogowe (bo cyfrowego glosniki nie posiadają jak mowicie) jest pozłacane? I czy wyjscie sluchawkowe na pilocie tez jest pozlacane? Moze duzej roznicy to nie robi, ale chcialbym sie dowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz racje. ale wiesz... jak tak widze w karcie pozłacane styki, nawet w słuchawkach z podpisu, to tak inaczej wygląda :D Głośnikom by nic nie zaszkodziło. No ale... Chyba faktycznie nie robi to różnicy w zestawie za 500zł.

 

BTW: Na Agito.pl kosztowały 539zł, a teraz podniosła sie cena do 600. Chyba już nigdzie nie można kupić za ok.550 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem okazje posłuchać jak w pewnym sklepie jak grają logitechy z-2200 (starszy model 2300). Grały z poziomy SB Live 24, mp3 tylko 192kbps, ale panowie szczena mi opadła :D Teraz to mnie złapało na te logitechy... Pytałem w sklepie ale nie mieli. Tylko okazyjnie (nie wiem jakim cudem) z-2200. Nawet nie pytałem ile za nie chcą, nie podobają mi sie z wygladu tak jak z-2300. Wszystkie opinie na temat serii Z potwierdzają już z-2200 w moim odczuciu. Strach sie bać co potrafią z-2300 :D Gdzie można kupić najtaniej? - chodzi o sklepy z neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zamówiłem w sklepie. Pod koniec tygodnia powinien kurier przywieźć, ale nie wiem bo jak narazie towar jest ''chwilowo niedostępny''. Jak już bede mial to powiem ci czy są trzaski :wink: A puki co niech ktoś inny odpowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu zawitał kurier DHL'u. Jak wyciagnołem z pudła to myślałem że SUB to jakaś pufa do siedzenia :D Jest strasznie duży. Podłączyłem i zaniemówiłem....!!

Pytasz czy są jakieś szumy, trzaski, przy max głośności? Powiem tak, bas do połowy, głośność na 8/10 więcej naprawde się nie da wytrzymać, przynajmniej u mnie, mp3 320kbps i żadnych trzasków. testowalem jeszcze sub'a specjalnym kawalkiem pod THX, jeszcze nie słyszałem takiego basu, naprawde... Jak będzie okazja - i jak znajde jakiegoś samobójce - :D to powiem ci czy na max głośnosci coś harczy-szumi. pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzine temu zawitał kurier DHL'u. Jak wyciagnołem z pudła to myślałem że SUB to jakaś pufa do siedzenia :D Jest strasznie duży. Podłączyłem i zaniemówiłem....!!

Pytasz czy są jakieś szumy, trzaski, przy max głośności? Powiem tak, bas do połowy, głośność na 8/10 więcej naprawde się nie da wytrzymać, przynajmniej u mnie, mp3 320kbps i żadnych trzasków. testowalem jeszcze sub'a specjalnym kawalkiem pod THX, jeszcze nie słyszałem takiego basu, naprawde... Jak będzie okazja - i jak znajde jakiegoś samobójce -  :D  to powiem ci czy na max głośnosci coś harczy-szumi. pozdro!

1624980[/snapback]

HEHE WIEDZIALEM ZE BEDZIE TAKA REAKACJA :D Mam nadzieje ze uzywasz kx project i foobara 2000

P.S.

Mozesz wyslac mi na meila ten kawalek o ktorym mowisz ?

Moj meil maziboss@o2.pl

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

po co na maila jak moge rzucić adres :wink:

http://www.elektroda.net/audio/

tam na samym dole masz odpowiednie dźwięki dla odpowiednich częstotliwości, a nizej jest coś takiego jak Sound Effects - THX Subwoofer Test - 3 Types Of Bass - super niskie. Niby to tylko dźwięki, ale niektóre naprawde dają :D

 

Używam tylko oryginalnych sterów pod karte, + najnowszy update. a co do foobara to miałem dzisiaj sciągnąć :wink: jak nrazie tylko winamp i creative media source 2 - szczegolnie w media dźwięk jest extra.

Edytowane przez kaamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

po co na maila jak moge rzucić adres  :wink:

1625166[/snapback]

dzieki :P

sciagnij sobie piosenke Heavy D & The Boyz - Now That We Found Love

i basik daj lekko za polowe ;) Mam nadzieje ze uzywasz kx project :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...