Skocz do zawartości
Shenlong

98se - Problem Z Monitorem

Rekomendowane odpowiedzi

siemanos, mam pewien problem [ borykam sie z nim od jakiegos tygodnia ] jakis tydzien temu zainstalowalem sobie 98se ( wczesniej ME ) instalka poszla gladko [ 14minut ] kolej na sterowniki, ok 98se wykryl moj monitor jako syncmastera ( mam Samsung Syncmaster 955MB ) wskazalem mu sterowniki ( sa na partycji D ) zainstalowal sobie, po chwili patrze ze znaleziono nowy sprzet, monitor domyslny [ hmm 2 monitory ? ajt ] spoko, reszta sterow tez cacy. Komp pochodzil 1 dzien, wylaczylem go na noc, wlaczam i patrze jakies dziwne odswiezanie, ekran rozjechany, sprawdzam w walsicowsiach ekranu, szukam i widze ze nie moge zmieniac odswiezania, wchodze w moj komputer, patrze 2x Montor domyslny, res kompa i wszystko wrucilo do normy.. na drugi dzien nie dzialo sie nic, na 3 tez, na 4 znowu to samo, res kompa, i elegancko ... wie ktos co moze byc powodem ?

 

Monitor: Samsung Syncmaster 955MB

Karta Grf: Radeon 9250

 

Jeszcze jedno, jak wloze CD z sterami od monitora to wywala mi lad ze monsetup spowodowalo wystapienie bledu, i musze recznie kopiowac sobie sterowniki na dysk [ po bo aby przy kolejnym formacie nie instalowac ich z CD :D ]

Edytowane przez Shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...