Skocz do zawartości
koksiu

Jak Włączy Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że łoś ze mnie posiałem gdzieś książeczke obsługi od mojej płyty głownej. I teraz jak ją włożyłem do kompa nie wiem jak włączy AGP a bez tego zni rusz.Prosze o pomoc w tej sprawie ( moja płytka to Gigabyte KT600 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapodziałeś instrukcję do mobo :mur: :mur: to wejdź na stronę producenta i sobie ściągnij manula w pdf'ie.Następnie przeczytaj go, w ten sposób rozwiążesz swój problem :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. O co Tobie chodzi?

Chodzi o to, że w zakładce sterowników k. graf. pokazuje tryb pracy PCI? Czy w menedżerze urządzeń tak pokazuje?

Jeżeli to pierwsze to zainstaluj sterowniki to pł. głównej, a jeżeli to drugie to wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że zamontowałem płyte główną i jak wszedłem w Aida32 to mi wyświetla że AGP jest wyłączone przez co karta grafiki również nie może korzysta z AGP które jest jej podstawą egzystencji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz takie coś mam , a sterowniki z tego co patrze w moim komputzerze nic nie wykrył , mam all oprócz tego że nie mam takiego dodatkowego USB zainstalowanego , bo ono wymaga SP 1 a przy jego instalacji wyskakuje błąd że mój serial do xp sie nie zgadza choc nie wiem czemu. Grafike mam Jakieś tam Catalist.

 

aha patrz

 

To jest z aida32

 

Dołączona grafika

 

a takie cos mam ustawione w karcie

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aTaSerwis

Możesz to przetłumaczyć na jakiś język który znam? poza tym że masz pirackiego windowsa nic z tego nie idzie zrozumieć :-?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A nie można suwakiem w sterownikach ustawić 4x lub 8x AGP. Jeżeli nie to pkt. 2

2. Chodziło mi o sterowniki do płyty głównej VIA Hyperion 4in1 to te instalowałeś tak?

 

Ew. w biosie poszukaj ustwień AGP - powinna być możliwość wyboru szybkości AGP.

 

Edit bo zapomniałem :wink:

Jeżeli nie masz tych sterowników 4in1 to zmiana w biosie nic nie da - muszą być sterowniki.

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tych sterowników a w Biosie AGP mam ustawione x8. A co do karty to po przesunięciu suwaka na x8 , wymagane jest ponowne uruchomienie komputera, a jak sie juz uruchomi ponownie to automatycznie se zmienia spowrotem na agp 0 .

 

 

 

EDIT

 

Ściągnąłem te stery ich nazwa wygląda tak : Via Hyperion 4in1 v455vp1.

 

Czy te są dobre , może znasz jakąś inną wersję która jest lepsza ??

Edytowane przez koksiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...