Skocz do zawartości
Kwiecień

Car Audio i wszystko zwiazane z muzyką w aucie

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupowalem dla swojej dziewczyny najnizszego pioneera deh2200 i powiem ze gdyby nie roznica w glosnikach w naszych autach to moj deh6900 gra prawie tak samo. wiadomo radia roznia sie bajerami. moj ma wiecej ustawien i wizualizacji. a tak jakosc dziwieku i power jest bardzo podobny na kazdym. usb gra znakomicie. moj to starszy model bez usb, jej na 2010 egzemplarz :)

pioneer ogolnie robi bardzo dobre radia. kwestia jedynie wygladu wg mnie:)

 

a ja mam pyt. czy ktos wie jak wymienic glosniki w golfie 4 w przednich drzwiach(auto 5 drziwowe) i dodatkowo dorzucic cos w tylnich drzwi? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos transmitera fm coby moc polaczyc telefon z radiem, tak wiec potrzebny jest w nim bluetooth. Jakichs wielkich wymagan nie ma - zeby nie trzeszczalo ani nie piszczalo mi nic w trakcie uzytkowania. Obsluga polaczen tez mile widziana. Ciekawym bajerem jest pilot na kierownice, jesli do zestawu bedzie takowy dolaczony to bardzo fajnie. Na allegro jest od groma tych urzadzen, nie wiem jednak jakie sa warte zakupu a jakie nie.

Tak na szybko to:

Transmiter BT SD Mp3 Mp4 PILOT na kierownicę T69 (1971745488) - Aukcje internetowe Allegro

FM TRANSMITER BLUETOOTH -2 X PILOT NA KIEROWNICE (1956172287) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję pomocy przy wyborze radia. Posiadam Audi A3 ze standardowym zestawem głośników (także sub w bagażniku). Obecnie posiadam oryginalne radio na kasety. Słyszałem, że kupując jakieś zwykłe radio na CD nie będzie mi działał sub. Oryginalne radia mają podobno wbudowany wzmaczniacz, który ciągnie suba. Pytanie czy kupując jakieś niefirmowe radio (nie AUDI) będę musiał zaopatrzyć się w dodatkowy wzmacniacz?

Wiem, że ten sub jakiegoś szału nie robi, ale mnie w zupełności wystarcza.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że sygnał z radia leci do wzmacniacza, który nie jest wbudowany w radio tylko gdzieś w samochód.

 

Na pewno nie mam systemu BOSE, więc także dodatkowe wzmacniacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś jaki to sub dokładnie. W twoim przypadku będziesz musiał zainwestować w osobny wzmacniacz. Osobiście używałem ADS AB-480 w mono-bloku i byłem zadowolony z uzyskanego basu. Wzmacniacz posiada wbudowaną zwrotnice. Wymiana radia jest w tym przypadku nie nieunikniona przyda ci się radyjku w wyjściem RCA na wzmacniacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tutaj, żadnego postu, ale to chyba najodpowiedniejszy dział. Mój problem polega na tym, że w zepsuł mi się napęd CD w samochodzie (Opel Meriva A). Chciałem się dowiedzieć czy jest opcja dokupienia samego napędu CD, odpowiedniego dla samochodu? Wydaje mi się to tańszą i lepszą opcją niż kupno całego radia z panelem. Ewentualnie czy da się jakoś zrobić złącze AUX, które służołyby mi zamiast napędu CD? Z góry dzięki za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego głośniki tylne nie są wykrywane przez radio? Model Sony CDX-MP40. Głośniki tylne podpiąłem po przez złącza cinch zaś głośniki przednie są przez kostkę ISO. Głośniki przednie hulają aż miło tył milczy... ma ktoś jakiś pomysł? Odsyłam po instrukcję https://www.sony.pl/electronics/support/mobile-cd-players-cdx-series/cdx-mp40 z której sam nic nie wywnioskowałem dlaczego tak się dzieje. W radiu przecież jest wzmacniacz 4x50W....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...