Skocz do zawartości
Mikojan

Ami Sound

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha!

Kilka dni temu wpadł mi do głowy świetny pomysł odkupienia mojej drogiej przyjaciółki (Amiga 500) szukałem już czegoś na allegro. Tu na forum przejrzałem tą kategorię i ktoś napisał o fajnej stronce z emu do Amisi amiga, dzięki temu ktosiowi bo nie pamiętam kto to był...

No więc od wczoraj bawię się w Winuae i powiem że spisuje się świetnie.

Już widzę że grafika z tych gier nie jest taka jaką zapamiętałem mając 14 lat (wtedy wydawała mi się doskonała) ale jak usłyszałem muzykę w kilku pozycjach to normalnie coś mi się zrobiło :D ... jakby wróciły tamte czasy pełne magii i łażenia do kumpli, kumpli do mnie i na giełdę z reklamówką pełną dyskietek (z których 20% trzeba było na nowo przegrywać)... heh w tamtych czasach to dyskietki na amigę można było nawet w sklepach komputerowych kupić (piraty of course ale w tedy jeszcze nie było tego pojęcia). A pamiętacie demka (scenę demo) na Amigę? Teraz już nie ma tego nieuchwytnego czegoś co przyciąga do monitora jak magnes. :sad:

I na koniec napiszcie może jakie tytuły cenicie za niepowtarzalną ścieżkę dzwiękową (na Ami oczywiście)... dla mnie wymiatają:

Shadow Of The Beast 1,2,3

Pinball Dreams i Fantasies

Dune

Agony

Lotus 2 (jingle)

Canno Fodder

Sorki że się tak rozpisałem ale człowiek musi się czasem podzielić z kimś swoimi uczuciami...

Pozdrawiam wszystkich

AMIGA POWER :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, muzyka z tych ger rzadzila, zwlaszcza theme z Cannon Fodder

1507167[/snapback]

 

Sciagnalem sobie wlasnie tracka z ta nutka, niesamowita sprawa, wspomnienia odzywaja. No, ale byly tam 2tematy, ten "reggae" na poczatku i na koncu "refleksyjny" jak wybili cala druzyne :D Nie pamietam zeby jakas gierka na blaszaka takie wrazenie na mnie zrobila.

 

A propos, znacie moze jakies stronki, na ktorych sa tematy z gierek na Amige? w formatach .mod, mp3, wszystko jedno? Agony, albo Last Samurai (Last Ninja?), posluchaloby sie tego, eh. Jeszcze Lost Patrol mi sie udalo sciagnac, to male pudeleczko naprawde mialo kopa jesli chodzi o muzyke!

Edytowane przez Ishigaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Amiga themes, a scena Amigowa nadal żyje ;].

1640599[/snapback]

Zdalem sobie sprawe dopiero kiedy poszukalem troche wiecej :] Ale raczej ze zyje, bo jesli chodzi o muze z gierek juz trudniej cos znalezc, a mnie wlasnie na tym zalezy. Musze wyciagnac z pudla i odkurzyc moja A600, taki sprzet nie moze sie marnowac :]

Byla kiedys taka gierka ... Samurai chyba, moze Last Samurai, (nie, nie chodzi o Last Ninja ani International Karate hyhy). Byla tam rewelacyjna muza, w jednym tracku przewijal sie swist miecza :] Ale nigdzie tego motywu nie moge znalezc, a dyskietka jest w stanie wiecznego "pozyczenia" nie wiadomo komu. Przychodzi wam cos na mysli?

 

pozdrawiam

Edytowane przez Ishigaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wlasciwe "zagooglowanie" i wynik gotowy.

1643285[/snapback]

No fakt, ale ja tak sie uparlem na to ze to musial byc "last" a nie "first" :]sciagnalem nutke z innego zrodla, bo ta stronka bezposrednio ich nie udostepnia (albo ja cos przeoczylem?)

 

dzieki i pozdrawiam

 

Jednak przeoczylem, bo z tej stronki mozna sciagac amigowe nuty. Szkoda tylko, ze wiekszosc jednak nie jest w formacie .mod, bo deliplayera nie mam zamiaru instalowac, juz raz to zrobilem i zalowalem. Moze do foobara tez kiedys te wtyczki napisza...

Edytowane przez Ishigaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze pamięta radio z Jaguar XJ 220 :) Tam była całkiem fajna muza. No i nie zapominajmy o demkach State Of The Art i 9 Fingers.

1640686[/snapback]

W Jaguarze jest super muza. Mam nawet dwa moduły z tej gry u siebie na dysku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jaguarze jest super muza. Mam nawet dwa moduły z tej gry u siebie na dysku ;]

1658008[/snapback]

Link podany wcześniej pozwolił mi na szybki powrót do dźwięków z Jaguar'a. :D

@TomekB teraz możesz powiększyć swoją kolekcję o brakujące mody. ;) Szczególnie polecam kawałek "Blood Thirsty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to podeślę Ci na maila świetny moduł, działa już na zwykłej a1200, kontakt pw albo gg :)

 

PS. Oczywiście moduł w formacie .mod ;)

Edytowane przez C64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...