Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

kolego, gdzie napisałem ze mi na tym zalezy? ty chyba tez powinienes pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem... podpowiedź: post 717

 

a gadki o wersji PC nie powinno w ogole byc, bo to jest dział konsolowy, a takie gdybanie mozna o kant pupy potłuc, wiec polecam zakonczyc te dywagacje.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma do tego Microsoft? Zapominacie, że GTA4 wydaje Rockstar Games, a nie Microsoft. MS nie zależy by gra wyszła na PC - co więcej, zależy im by była exclusivem na iksa (co się udało tylko częściowo)! Ta gra ma sprzedawać konsole, ma być system sellerem. Ma sprawić, że nawet pececiarze będą chcieli kupić konsolę.

 

Wydanie jej na PC nie zwiększy sprzedaży Windowsów, więc MS nic z tego nie będzie miał.

 

To czy wyjdzie na PC czy nie zależy tylko i wyłącznie od Rockstar Games. Jeśli zdecydują, że wydanie gry na PC im się opłaci to wydadzą i tyle. Na razie nic tego nie zapowiada i imho prędko się to nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba mówimy tu o MS, nie? A Bioware zostało przejęte przez EA, gdyby nie to to jestem pewien ze konwersji na PC bysmy nie zobaczyli.

Mhm, napewno. Tak samo jak KOTOR'ow i Jade Empire, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek

 

No ja sie z tobą nie zgodze. Powiedz mi czy to, ze gta4 ukazuje sie tylko na konsolach jest samodzielna decyzja rockstara? Ja uważam (a raczej wiadomo) ze ms smaruje grube dolce aby utrzymać tym tytułem xboxa, aby mogł znowu sprzedawać się jak swieże bułki, w koncu maja byc montowane jakieś nowsze płyty głowne do 360. GTA to jest tytul ktory ma renome, to jest kura znoszaca złote jajka. Prawda ze to własnosć rockstara, ale rockstar nie bedzie wieki trzymał tego jako exclusive bo po co?? założe się ze nvidia, ati, dosłownie wszystkie firmy które trzymaja cały rynek gier pc w ryzach będą, lub już biją sie o gta4 jak dzieci o resoraki w piaskownicy bo kto by odpuscil skoro ms lub sony nie wykupili tytułu jako exclusive na stałe. Co do podbicia sprzedazy windowsów, mysle , ze i to da rade zrobic. GTA4 jako tytuł promujacy viste i dx10, myslicie ze ms nie byłoby na to stać i nie przynioslo by to efektu?

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie z tobą nie zgodze. Powiedz mi czy to, ze gta4 ukazuje sie tylko na konsolach jest samodzielna decyzja rockstara?

Ale ja tego nie powiedziałem! :) Pisząc "wydanie gry na PC im się opłaci" mam na myśli także wszelkiej maści "sponsoring" firm trzecich (np. Nvidia, ATI, itd). To co napisałem było pisane z punktu widzenia Microsoftu - dla nich ważniejsza jest wyłączność na iksa.

 

Co do podbicia sprzedazy windowsów, mysle , ze i to da rade zrobic. GTA4 jako tytuł promujacy viste i dx10, myslicie ze ms nie byłoby na to stać i nie przynioslo by to efektu?

Myślę, że nie. Microsoft ewidentnie promuje GTA jako konsolowy tytuł. Gdyby po czasie wyszedł na PC to ile osób kupi specjalnie dla tej gry Viste? 100? 1000? Nie bądźmy śmieszni ;)

Tylko pierwszego dnia sprzeda się o wieeeeeeeeele więcej konsol - zarówno PS3 jak i iksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewny, ze ten tytuł kiedyś sie wypali na konsoli, dodatki to wlasnie proba ratowania tego, a i z nimi nic nie wiadomo. Nie zakladaj ilu ludzi kupi viste bo wyglada to smiesznie, 100? 1000? to moze w jakims malym miasteczku w rozwiniętym gospodarczo kraju. Pisalem juz, ze ludzie kupią konsole dla tej gry... i kupią też nowe komputery z vistą, a jak wiadomo czas pedzi do przodu i dni windowsa xp są policzone, także może dojśc do takiej sytuacji, ze wcale nie bedzie trzeba kupować visty dopiero gdy gta4 bedzie tego wymagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na PC GTA i tak zawsze było w TOP10 sprzedaży a GTA jest tak znane, że na PC i tak R* sprzedało by kilka milionów sztuk. Nawet tak kiepsko sprzedający się Crysis już dawno sprzedał ponad milion sztuk. A GTA IV na PC to tylko konwersja a jej koszt nie jest tak duży jak stworzenie nowej gry dla R* to są łatwe pieniądze.

 

BTW screeny z multi

http://gtam.pl/adam/news/gta4/gta4_1.jpg

http://gtam.pl/adam/news/gta4/gta4_2.jpg

http://gtam.pl/adam/news/gta4/gta4_3.jpg

http://gtam.pl/adam/news/gta4/gta4_4.jpg

http://gtam.pl/adam/news/gta4/gta4_7.jpg

http://gtam.pl/adam/news/gta4/gta4_8.jpg

http://gtam.pl/adam/news/gta4/gta4_4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z psx extreme

 

Nowy numer magazynu Xbox World 360, który światło dzienne ujrzy za parę dni, zawiera nowe informacje związane z gorąco wyczekiwaną grą, jaką bez wątpienia jest GTA IV! Redaktorzy czasopisma spędzili trochę czasu ze specjalną wersją demonstracyjną i, co jest oczywiste, postanowili podzielić się swoimi wrażeniami.

 

Po pierwsze i najważniejsze - multiplayer ryje beret na całej linii. Tryb do którego dostęp uzyskujemy za pomocą telefonu komórkowego, w dowolnym momencie zabawy, nie stanowi jedynie dodatku, który twórcy musieli zaimplementować "bo takie są trendy". W istocie multiplayer w Grand Theft Auto IV jest tak samo rajcujący i rozbudowany, jak tryb rozgrywki dla samotnego gracza.

 

Co więcej, gra zaskakuje także pod względem oprawy graficznej. Redaktorzy wspominają o produkcjach pokroju Obliviona, które ze względu na rozległe tereny są okaleczane wizualnie. Nowe dzieło Rockstar łamie tę niechlubną regułę. Ich zdaniem opisywany tytuł posiada zarówno "rozmiar Obliviona", jak i "piękno Gearsów". Co na to animacja? Ta utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Wszystko śmiga gładko, a jedyne spadki pojawiłysię przy jednoczesnym użyciu czterech wyrzutni rakiet w pobliżu stacji benzynowej.

 

Równie fenomenalnie, co oprawa graficzna prezentuje się gameplay. Zdaniem redaktorów XW360 każdy element został dopieszczony do najmniejszego szczegółu. Model jazdy jest niezwykle realistyczny (pojazd kontroluje się trudniej niż w poprzednich częściach), a także przebija swoich konkurentów znanych z wielu innych, stricte wyścigowych gier. Świetnie zapowiada się także "strzelanie" - frajda towarzysząca pociąganiu za spust porównywalna jest do tej, jaka towarzyszyła nam przy eksterminacji Ganados w Resident Evil 4. Natomiast w przyszłym tygodniu pracownicy magazynu jadą do siedziby Rockstar w celu napisania recenzji GTA IV. Oj będzie się w kwietniu działo!

 

giery.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie przestańcie z tymi gulami, teraz arcade mozna kupic za mniej wiecej 7 stów, może niedługo będzie kosztował tyle co ps2

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO X360 bez dysku to samobójstwo, a arcade chyba nie ma dysku.

Na alledrogo dyski 20 GB chodzą po 180-250 zł, więc jak ktoś dobrze się zakręci to za niecałe 900 zł ma konsole z dyskiem, do arcade dają jakąś kartę pamięci. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO X360 bez dysku to samobójstwo, a arcade chyba nie ma dysku.

Co miałes kontretnego na myśli? :)

Jeśli chodzi o arcade to posiada on karte 256MB - jesli ktos nie potrzebuje sciagac filmikow i dem to jest w sam raz (zapisy z kazdej z gier mają po 100-300KB).

 

Wszystko fajnie, dodatki dodawane do GTA wygladają swietnie, ale cena 259,00zł za preordera jest dla mnie nieco zaporowa (1/3 ceny konsoli :lol:). No coz, najwyzej poczekam ;)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 multiplayer+mapa miasta.

 

http://polygamia.pl/httppolygamiaplkilka-s...city#more-12619

 

ja to kupuje.

screeny są koszmarne, nie wiem czego to wina ;] ale wygląda to fatalnie. (oczywiście jestem świadom że to tylko w multi taki efekt mamy, jednak w porównaniu z SP poucinali detale na całego) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, zaraz sie obroncy X360 uaktywnia :> Wracajac do tematu, jest możliwe że konsola troche juz niedomaga przy 16 graczach, ale żeby tekstury były na takim low? Hmm ... Już w GoW lubiło zwalniać, ale w koncu GTA4 graficznym cukiereczkiem nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...