Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam jest wszystko jedno na jakim silniku będzie działać GTA4, najważniejsze żeby nie spaprali modelu jazdy i gracz miał jeszcze więcej swobody (tuning, rozwój postaci). Zmieniające się pory roku też byłyby miłe. I niech wreszcie samochody przestaną pojawiać się znikąd...

 

Co tam, i tak na 100% kupię czwórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego uwsteczniać? Niech sobie ma wszystkie wodotryski itp. ale żeby był widok z góry w którym można komfortowo grać tak jak w np. gta2 ;) Dla mnie było frajdą rozjeżdżać ludzi mknąc między budynkami i wąskimi uliczkami oglądając całą akcje z góry [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo wodotryskow i gta2, to mam nadzieje, ze pojawi sie np: taki garaż, gdzie będzie można uzbroić nasze 4 kółka w karabiny, olej i miny jak w gta2 , nic nie dawało takiej frajdy jak "wylanie" oleju tuż przed maską goniącego nas radiowozu :D ,który zaraz potem rozjeżdżał ze 4 osoby :D ,albo różne znajdźki w postaci np: elektrycznych palców, czy karty wyjścia z więzienia... i jeszcze wiele innych...

 

Podsumowując: jak dla mnie to gta2+nowoczesna grafika+ciekawa fabuła = GTA4 (a przynajmniej powinno sie =)

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo wodotryskow i gta2, to mam nadzieje, ze pojawi sie np: taki garaż, gdzie będzie można uzbroić nasze 4 kółka w karabiny, olej i miny jak w gta2 , nic nie dawało takiej frajdy jak "wylanie" oleju tuż przed maską goniącego nas radiowozu ,który zaraz potem rozjeżdżał ze 4 osoby ,albo różne znajdźki w postaci np: elektrycznych palców, czy karty wyjścia z więzienia... i jeszcze wiele innych...

O tak to było piękne z tym olejem też bym tak chciał w 4.

 

no i fajna możliwość widoku z góry dla mnie ta gra by zahaczała o cudo [;

Osobiście nie chciał bym tylko tego widoku, ale mogli by zrobić żeby dało się tak zmienić, w końcu jak w 3 tak zrobili to czego w 4 nie mogoł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za przeproszeniem pierdzicie, ja bym chciał zielony śnieg, ja czerwoną trawę, a ja bym chciał widok z łokcia, a ja bym chciał, a bo, a może...

 

wstrzymajmy się do pierwszego trailerka, oby rozwiązał kilka zagadek, bo coś czuję, że pokaże jedno wielkie nic [;

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za przeproszeniem pierdzicie, ja bym chciał zielony śnieg, ja czerwoną trawę, a ja bym chciał widok z łokcia, a ja bym chciał, a bo, a może...

 

wstrzymajmy się do pierwszego trailerka, oby rozwiązał kilka zagadek, bo coś czuję, że pokaże jedno wielkie nic [;

Mam nadzieje, że Rockstar nie chce naśladować panów z EA i ich serii NFS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu dla mnie widok z góry sie zawsze będzie kojarzył z GTA i fajnie by było jakby można było swobodnie i równie fajnie jak w pierwszych częściach grać z widokiem z góry (to co było w trójce to było zwykłe nieporozumienie [; ) No ale ok, to tylko moje małe marzenie... xD interesował się ktoś kiedy dokładniej mają wypuścić screeny/filmiki z gry itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol

 

Bez urazy , ale Ty się chyba zawiesiłeś na tym widoku z góry :)

To było dobre właśnie w czasach GTA :)

 

Dziś już mamy rok 2007 , od 2 lat miała być nowa filmowa grafika w grach

a widziałeś jakiś film z widokiem z góry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy wielce wrażliwi :lol: Niech sobie jest ten widok z góry, z kąta, spod spodu nawet. Kto będzie chciał to sobie włączy odpowiedni tryb kamery i wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja bym chcial aby przeniesiono akcje gry z powrotem do brudnego, smierdzacego i zanieczyszczonego spalinami miasta. Cos jak GTA3, tyle ze nowa fabula, lepsza grafika etc ;]. "Trójka" najbardziej mi do gustu przypadla i nie obrazilbym sie jakby wrocono do tamtych klimatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że niczym nas nie zaskoczą [;

Mnie tam wystarczy w sumie to samo, ale wiecej i lepiej :D

A czego się spodziewasz? Bullet Time? Deskorolki? :wink:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafiki godnej 7600 wzwyz :> ? (czyt. grafika jak w TDU, gameplay jak w gta). Moze inaczej, bo brzmi to jak dyskryminacja graczy ze słabszym sprzętem. Wymagam dobrej oprawy graficznej w miare realistycznej fizyki kierowania pojazdem itd. Mysle ze pod tym wzgledcem nas nie zaskoczą....no bo w innych kwestiach to już w san andreas było baaardzo dużo. (pewnie deskorolka będzie ;) )

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na youtube.com pojawiły się "trailery" podszywające się pod GTAIV

 

Grand Theft Auto IV - Teaser Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=gIXTFgyRf5c

THIS IS SAINTS ROW NOT GTA!!!

 

a tu kolejne fake'i

http://www.youtube.com/watch?v=r7wpI9Dw00Q

 

a ten to zlepek filmów z kilku gier...

Hitman .... Saint Row.. Just Cause ... Tiger Woods 2007 !!! .. boks z konsoli... THPS8

http://www.youtube.com/watch?v=c6nKKy-NSLc

że też ludziom się chce to robić... idioci ... masa spamu powinni to usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jeśli będą rysunki "jak na okładce" to raczej będzie można ocenić mniej wieciej czas/miejsce akcji ;]. Takie wielkie odliczanie do trailera i mieliby nic nie pokazac? Watpie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...