Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Znów zaczyna się gadka o bohaterze. Powtórka z rozrywki San Andreas.

Po symulatorze makaroniarza i "nigga" wreszcie będzie można się wcielić w żula, pewnie zamiast apteczek będą walały się tanie vina, a zlecenia będziemy odbierać pod monopolowym. W przeciwieństwie do SA, w trakcie gry zamiast większych mięśni czy lepszego sprintu, nasze alter-ego będzie bardziej śmierdzieć, posiadać coraz bardziej odrażający wygląd i mówić zachrypniętym głosem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu piszmy bo zaraz pecetowców szlag trafi że gra wyjdzie u nich za rok ;]

Ja się nie załamuje jakoś... jestem ciekaw co by się działo gdyby nagle okazało się, że wszystkie produkcje wychodzą w jednakowym terminie na wszystkie platformy... masowa histeria, samobójstwa, postradane zmysły, stałe uszczerbki na zdrowiu fizycznym i psychicznym. By się działo ;]

 

"Pecetowcy" :? też nie są święci i lubią czasem coś dowalić i produkować się niepotrzebnie na bzdurne tematy...

 

Może kiedyś nie będzie takich głupich podziałów na "konsolowców" i "pecetowców"... pozostaną tylko "gracze"

 

Pozdrawiam.

 

Edit

 

Wypowiedź na temat czasu jaki będzie potrzebny do przeniesienia gtaIV na pc.

 

Oby jak najdłużej ^^

Aż się żal robi... czy muszę jeszcze coś dodawać?

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba wiem dlaczego arab - konkretnie Irakijczyk lub Irańczyk (imo prezydent Iranu),

będzie to nawiązywało do bohatera z serialu Lost

dobry motyw

pytanie? czy on zabijał ludzi w Iraku czy był odpowiedzialny za zamachy z 9/11

pamiętajmy, że w GTA 3 była budowa po WTC i dwa słupy światła w nocy

bohater może się nie podobać wielu Amerykanom, bo GTA zawsze była kojarzona z amerykańskością...

kto wie, może Rockstar nas zaskoczy i to nie będzie główny bohater...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Mam nadzieję, że nie mniej ciekawa będzie sama gra jak oglądanie tego filmiku. Zapowiada się fantastycznie.

Duże miasto, dobrze odwzorowane. Najlepiej widać to na fragmencie ze skrzyżowaniem, kiedy to na chodniku znajduje się tłum ludzi... Zobaczymy.

Mam nadzieję, że Rockstar tym trainerem nam nie narobił zbyt dużych nadziei. Oby wszystko się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, te textury i polygony postaci nie są niewiadomo jakie że się do 8800GTX już niektórzy przymierzają. Spokojnie, przecież to rockstar games, bardzo dobry engine gwarantowany i patrzac na screeny to liczę że na 7600 będzie można pograć. Jedyne co to dobry procek na tak wielkie miasto i wsio :) Będzie dobrze. Grafika jest na poziomie najnowszego hitmana, a ten chyba nie wymaga nie wiadomo jakiej karty graficznej prawda? :)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem spekulacji na temat wymagan. Ta gra zostala zapowiedziana na peceta? Nawet jak wyjdzie to pewnie z rok po premierze. Jaki jest sens kupna 8800GTX, ktory jest drozszy od konsoli na ktorej gta bedzie ladniej wygladac i bedzie szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczęło się o kartach graficznych... kto chce grać to se kupi konsolę, koniec OT

śmiem twierdzić, że fabuła może spoważnieć....

bohater powiedział ... że tu może będzie inaczej...

powiedział ... zabijałem ludzi ... przemycałem ludzi .... sprzedawałem ludzi ....

czy się pomyliłem w tłumaczeniu ?

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wstrzymajcie się z dyskusją dlaczego jedna platforma jest lepsza od drugiej. Wątpię, aby kogoś to interesowało, a chyba ciekawsze są posty o samej grze, a nie o tym na co najpierw wyjdzie i dlaczego warto mieć konsole/PC. Spróbujcie dla dobra dyskusji nie zajmować się walką konsole vs. PC.

 

Na samą grę trzeba jeszcze poczekać. Wyjdzie, to się oceni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do głównego bohatera to wygląda mi on bardzie na imigranta z Rosji, Azerbejdżanu, może także Armenii zresztą styl w jakim mówi (bo to raczej on mówi w tym trailerze) nie przypomina Irańczyka, a bardziej właśnie imigranta z tamtej części świata o której pisałem.

o co się zakładasz ?

 

wiem, że USA i kraju z którego będzie bohater będzie MASAKRA... jak było powiedziane - pozwy polecą ... był biały złodziej ... czarny gangsta ... teraz ciemny Abdul !!! :lol2: dosłownie elita Nowego Jorku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co się zakładasz ?

 

wiem, że USA i kraju z którego będzie bohater będzie MASAKRA... jak było powiedziane - pozwy polecą ... był biały złodziej ... czarny gangsta ... teraz ciemny Abdul !!! :lol2: dosłownie elita Nowego Jorku ...

Napisałem bo tak sądzę, a to skąd będzie się okaże pewnie za jakiś czas, poza tym sam napisałeś elita mafii, gangów w NY to biali, afroamerykanie i raczej ruskie, Abdule to co najwyżej mogą Empire State Building wysadzić, albo zaatakować paralotnią. Zobaczymy po premierze, albo nawet wcześniej na razie możemy tylko spekulować.

 

W sumie koleś może być z jakiegoś kraju pod wpływami Rosji, ale być muzułmaninem jak np. Czeczenia.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra pewnie wyjdzie na PC, bo wiekszość czesci sie ukazała (chociaz szkoda ze nie LCS i VCS).

 

Nie rozumiem jednego. Czy pytanie ile bedzie trzeba czekac na wersje PC odrazu musi wywolac klotnie? To nie zadna prowokacja. Wiadomo nie od dzisiaj ze wszystkie GTA 3d spozniały sie na PC. Począwszy od GTA3, ktore miało przeszlo 6 miecha obsuwy po GTA:SA co sie spoznilo 8 miesiecy lekko.

 

Dlatego gdy znamy date premiery na next-genach (X07), to dyskusja na temat "po ilu miechach obsuwy PC dostanie GTA4" nie jest dyskusja na temat PC vs Konsola tylko na temat wersji PC, bo dotyczy premiery tejze wersji (jesli takowa bedzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trailerka - miazga, autorzy potwierdzili co z reszta widac, ze zostal on stworzony na silniku i wszystko zapowiada sie przewspaniale.

Wooow, na silniku?! Jak oni to zrobili? :wink:

 

 

Wracajac do tematu...

Graficznie zapowiada sie naprawde niezle, nie sadzilem, ze uczynia tak duzy krok, wszak poprzednie czesci wygladaly raczej przecietnie. Hmm, moze ta czesc zacheci mnie do grania, bo jak narazie to omijalem prawie wszystkie GTA (oprocz jedynki).

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i cóż mogę napisać? Graficznie spoko, pewnie znajdą sie lepiej wyglądające gry ale mając na uwadze ogrom miasta (to już spekulacja ale chyba względem SA sie nie uwstecznią ;) ) chyba nie ma co narzekać (a nawet trzeba się cieszyć). Motyw z realistycznym cieniowaniem - super!. Natomiast już mi nie pasi pewna sprawa. W kilku ujęciach widać było lekki brak płynności (czy tylko mi się tak zdaje?). Jeżeli materiał pochodzi z X360/PS3 (bo o PC chwilowo brak danych ale IMO będzie na bank, co najwyżej później) to oczekiwałbym jak najwyższej płynności tymczasem np. w scenie gdy samochód przejeżdża przez most i "padają" na niego Cienie na pewno nie ma 30 klatek. Wiem że jeszcze jest czas i nie ma powodu do paniki (wszak GTA na PS2 też przycinały a do tego tak naprawdę to pierwszy materiał z tej gry co w żaden sposób nie świadczy o całości) ale życzę sobie i innym żeby ewentualnych zwolnień animacji było jak najmniej.

 

Co do bohatera. Jak dla mnie może być nawet tan kolo z końca filmiku. Gdyby to był jakiś Arab to nawet można by zrobić fabułę w której jesteś terrorystą ale na coś takiego Rockstar się na pewno nie rzuci (zawsze mają młyn, co nowe gta to nowe pozwy do sądu a w takiej sytuacji to by chyba mogli w USA zwijać interes). Ale może i być inna sytuacja. Może być Arabem który po atakach z 11 września żyje tam nadal, nie ma z tym nic wspólnego a nawet jest takim akcjom przeciwny ale mimo to ludzie (Amerykanie) by go tam traktowali jak osobnika gorszego, oceniali by go "z góry" przez co jego życie tam byłoby utrudnione. Ale to się zobaczy, raczej na pewno nie mamy do czynienia z aniołkiem (nie ta gra ;) ). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AAF

Nie używaj słowa bomba w wypowiedzi razem z arabem :D

 

Wygląda nieźle,mam nadzieje że skok graficzny nie będzie równoznaczny ze skokiem na kase z modernizacji kompów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Może kiedyś nie będzie takich głupich podziałów na "konsolowców" i "pecetowców"... pozostaną tylko "gracze"

(...)

Nie będzie tego podziału, gdy wszyscy geecy (nie wiem, czy dobrze napisałem) wspólnie ogłoszą, która dystrybucja Linux'a jest najlepsza. - Tak parafrazując jeden z odcinków "User Friendly".

 

Powiem jedno, rybka mi to, iż GTA4 wychodzi na Xbox360 i PC, cieszę się, iż wychodzi na PS3 i że nie wychodzi później niż na innych platformach.

Wygląda to na screenach cudnie. Tak naturalnie, swojsko... Ale i tak nie dałbym za GTA 200zł i nie kupiłbym w dniu premiery ;)

EDIT-> Jedno pytanko, w NY takie: 2556595[/snapback]

The 360-Gamer Xbox 360 Hardware Failure Survey

 

wyniki nad wyraz ciekawe :blink: , ale coś w tym musi być :sad:

 

Dołączona grafika

Potwierdza to jedynie, iż są problemy, o których od dawna wiadomo, lecz nie można się sygerować tym, szacując na jaką skalę...

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VanDal - to nie jest material ani z xboxa ani z ps3, tylko ze stacji roboczych rockstar - komputerów [;. Bo na konsolach się gier nie robi.

ta i pewnie trailery Tekkenów, Virtua Fighterów, Motorstormow, MGS'ów 4 tez są na PC puszczane i pewnie to oznacza ze te gry powstawaly na PC i dostosowywane do plynnej pracy na PC, a nie wypuszczono ich z czystej zlosliwosci. Termin dev-kit danej konsoli to pewni pic na wode i te skrzynki za które placą developerzy gier tysiące dolarów dla SONY czy M$ są pewnie puste w środku i mowi sie ze takie cos istnieje pewnie tylko po to by niemców zmylic xD

 

 

chodziło mi o telewizory full hd pisząc hdtv, a nie o stację telewizyjną wysokiej rozdzielczosci [; mniejsza o większośc. Moze rockstar pokaże klasę w tym kierunku aby produkt w pełni wykorzystywał dzisiejszą technologię telewizorów. Czekam na wersję PC gta4 (wyjdzie na bank).

chodzi o roznice miedzy telewizorami HDReady a HDTV, bo to nie to samo i wcale tu nie chodzi o stacje telewizyjną xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem? Ostrzegałem.

 

To teraz topic będzie zamknięty, a "bohaterzy" wynagrodzeni. :evil:

 

Edit: Otwieram, ale jak zobaczę łamanie regulaminu, to % z dodatkami od razu, bez żadnych próśb/ostrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W sumie nie mam nic do uchodzcy z kambodży. Może być i taka postać... ale nie moge się normalnie doczekać nowej odsłony GTA [;. 3 część to było to, ahhh po prostu rewolucja, Vice City i San Andreas to juz nie te klimaty, mam nadzieje, że IV nieźle da czadu. Jesli to ma wyjsc na PC, X'a i PS3 to w sumie mozna sie spodziewac, ze konwersja bedzie w miare szybka i moze to wyjdzie jakos rownolegle albo w mniejszych odstepach czasu.

 

A czy będziemy w to grać na PC czy na konsoli... kogo to obchodzi.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piórek nikogo to nie obchodzi,ale czekać też mi się nie chcę na wersję PC dlatego też kupuje x-pudło.Ale z pewnością konwersja nie będzie taka zła. Skoro SA wypadł na PC bardzo dobrze (co prawda troskę dane nam było czekać

 

Czwarta odsłona GTA zapowiada się obiecująco. I jeszcze to miasto Wydaje się być większe i bardziej rozbudowane z liczniejszymi możliwościami. Integracja z otoczeniem czy ludźmi.Po prostu żyjące miasto w jeszcze lepszym wydaniu z lepszym A.I i ciekawymi misjami. No i też nie pogardziłbym lepszym modelem jazdy.

 

To dynamiczne słońce ;P Coś pięknego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NYC jak spaniale...ile wysokich budynkow z ktorych bedzie mozna skakac na spadochronie ;)

A tak serio, to szykuje sie kolejny przelom.

GTA 1 - gra legenda, ale chcialo sie jakby wiecej...

GTA 2 - rozwiniecie 1, nic specjalnego oprocz ulepszenia grafiki

GTA 3 - przelom totalny, pod kazdym wgledem...ile to godzin sie spedzilo mmm..

GTA:VC - przepiekna kontynuacja, wszystko ulepszone, klimat Maiami lat 80 extra, wszytko takie cukierkowe, doszly motory ;] lecz jednak chcialo sie czegos wiecej...model jazdy, ograniczenie wysokosci latania itp

GTA:SA - znow progress taki jak gta3 -> VC, ulepszona grafika, dodane nowe smaczki, lepszy model jazdy, wiekszy swiat, ogolnie wiecej wszystkiego, ale kolejny raz ten sam engine...

GTA 4 - wreszcie to, na co czekalem - nowy engine + znow wiecej smaczkow :DD

Gierka bedzie wymiatac. Od dawna juz chcialem ujrzec GTA z modelem zniszczen samochodow jak w Viper Racing (pamieta ktos jeszcze?) ciekawe jak to bedzie w IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1- grałem po dwójce, wiec nie specjanie mnie urzekło (choćby ze wzgl. na grafike <takie gusta> )

2- mnóstwo smaczków w grze, jak choćby garaż, olej i miny z samochodu.

3- super przeniesienie w 3d, ale brakowało troszke przestrzeni

4- vc - gra idealna dla wielu

5- sa - Mnóstwo przestrzeni...nie zagospodarowanej, ale gdzieś trzeba polatać, bo jazda po tych "wiochach" niespecjalna była dla mnie

6- sie zobaczy...co to za różnica, czy arab, czy murzyn i tak zza pleców będziemy na niego patrzeć, lub zza zderzaka

 

Osobiście będę czekał tylko i wyłącznie na wersje pc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...