Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość f.e.a.r.

Najwiekszy problem z wymaganiami :)

 

Ja to sobie tlumacze tak:

Październik 04 - 512ddr, 2800+, fx5500 , potem Czerwiec 05 i SA chodzilo na średnich z tego co pamietam :)

 

Patrząc na to w ten sposób teraz to powinno śmigać na 7900gs ;> ale nic nie wiadomo <_< Nie ma zadnej notki dot. wymagan ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten trailer i musze powiedzieć że naprawde dobre GTA się szykuje icon_wink2.gif

A było jakieś złe ??

 

Przestańcie już pisać o wymaganiach bo to się robi żałosne :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś fikcyjne miasto. Bo faktycznie jakby tak się przyjrzeć to NY to nie przypomina. Do tego ten napis na statku Liberty City. WTF?

 

W jakim to by nie było nam dane mieście grać jedno jest najważniejsze. Grywalność ,a lepsze grafika nie zaszkodzi. Ważne też by dali nam jeszcze większą przestrzeń. Tak x3 jak San Andreas. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Statua wolnosci jest w sumie, ale to moze byc robione cos na podobienstwo NY i mysle ze to wlasnie Liberty City (ale to juz wszyscy wiedza [; ). Rockstarsi nigdy nie uzywali prawdziwych nazw miast czy samochodow... zreszta co ja pisze, kazdy o tym wie przeciez [;.

 

Co do serii GTA - w każdą grało mi sie dobrze i coraz to nowsza czesc zawsze zapewnia mi mase godzin rozrywki na poziomie.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wręcz na odwrót. SA zachwycało i szybko się nudziło. Co do nazewnictw samochodów to tak faktycznie od początku GTA jest. Czyżby nie mieli prawa wykorzystać nazw takiego np BMW ,Toyoty , Lexusa... W każdym razie widać na samych ulicach że ruch jest bardziej zmożony i to wszystko bardziej tętni życiem. Mogli by coś więcej pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GTA:SA mieliśmy trzy miasta fikcyjne ale mocno wzorowane na trzech istniejących miastach. Tutaj może byś podobnie (jakieś miasto imitujące New York). Dla mnie napis "Liberty City" na statku NIC nie znaczy (przecież to mógł być statek który przypłynął do NY z LC a nie od razu wskazywać że miasto to LC). Rockstar nie raz pokazał że lubi wiązać swoje gry w pewien sposób (w VC czy SA pojawiają się aluzje do poprzednich części, również fabularne).

Pomyślałem też że być może ten "NY" to będzie jedno z kilku miast jak w GTA:SA (chyba że ono samo swoim ogromem przerośnie całe San Andreas ;) ). Mamy na razie tylko skrawek, strzępek informacji. Trzeba poczekać na więcej, niestety poczekać......

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Start

To napewno nie NY! Przecież na filmiku nie ma Statuy Wolności ani też Daimler Chrysler Building.

 

Plotka pochodzi z 27 listopada 2006 a więc z czego ta podnieta? jednak głupia plotka okazała się prawdą dalej można przeczytać "Tym jednak razem, „Wielkie Jabłko” ujrzelibyśmy w stylistyce lat 90-tych, a o władzę nad jego ulicami miałyby walczyć Włoska i Rosyjska mafia. Zarówno producent Rockstar, jak i wydawca gry Take-Two nie skomentowali owych pogłosek.".

 

Dodatkowo na Zaibatsu.pl jest porównanie bohatera trailera z Jerkovem z GTA 2 który współpracował z rosyjską mafią. To chyba plotka się potwierdza

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=29943

Edytowane przez Start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Bo to jest LC jak lukałem trailera to zatrzymałem w takim momencie że było widać wóz policyjny i pisało LCPD ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie to Nowy York. Może New Yark? Wiadomo że Rockstar zawsze wprowadza w swoich "miastach" coś charakterystycznego dla naprawdę istniejących miejsc po czym przeinacza nazwę i wszyscy są szczęśliwi.

 

Czyżby nie mieli prawa wykorzystać nazw takiego np BMW ,Toyoty , Lexusa...

Czyżby możliwe mają. Ale została kwestia uszkodzeń... ;]

 

//

 

Dobra [; To LC. Na budynku i radiowozie są napisy.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedniki nazw miast w universum GTA:

Fierro (San Francisco)

Las Venturra (Las Vegas)

Los Santos (Los Angeles)

Liberty City (New York)

Vice City (Miami)

 

czyli wracamy do Liberty City i to bankowo. Poprostu rozbudują je bardziej niz w GTA 3 bo dzisiejsza technologia na to pozwala. Na screenach widac niektore obiekty, ktore były wlasnie w GTA3

 

Mozliwe bedzie chyba podrozowanie do ViceCity. Tzn moze zrobią takie dwa miast miedzy ktorymi bedzie mozna sie przemieszczac wchodzac np. na lotnisko lub do tego Liberty Terminal.

 

A jak nie to pewnie druga gra w swiecie GTA na nextgeny bedzie wlasnie o ViceCity ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto z pewnoscia bedzie wzorowane na jakis istniejacym - czyli pewnie NY w tym przypadku. Na pewno nie bedzie odzwierciedlone idealnie, gdyz taki problem byl juz przy GTA3, gdzie R* cale miasto na poczatku wzorowal dosyc dokladnie na NY, w tym kolory radiowozow jednak po atakach 9.11.01 zdecydowali sie pozmieniac pare rzeczy. Tak wiec tym razem tez nie liczylbym na to ze sobie pozwiedzamy 'wirtualine' Nowy York, gdyz mogloby sie okazac ze zamiast Grand Theft Auto 4 otrzymamy Sam Sobie Zaplanuj Atak Terrorystyczny W Nowym Yorku 4 ( i nagonka prasy. procesy sadowe itd czyli chleb powszedni dla R*) :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już sam się pogubiłem. Tu mamy dwa elementy z NY:

 

Statuę

 

Dołączona grafika

 

tu też budynek z NY

Dołączona grafika

 

Jak ktoś przeoczył kilka szczegółów w trailerze

http://www.zaibatsu.pl/index.php?page=texty&id=92

 

Autorowi chyba musi się naprawdę nudzić. 3/4 co on tam wypatrzył ja nie zauważyłem. Pamiętajmy że to nie musi być też filmik z samego gameplay. Z tymi niektórymi budynkami w ogóle możemy się niespotkać. Miasto może zostać przebudowane. Bu tu ja widzę nawiązania i LC i do NY.

 

EDIT ok więc Liberty City to inaczej NY. Tego to już w ogóle nie wiedziałem. Ale ok ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA SA ma mapę zrobioną w taki sposób, że mamy 3 najbardziej znane miasta zachodu. Sam Nowy Jork to byłby krok wstecz. Ale NY, Waszyngton i Filadelfia to już co innego. Tylko pustyni na wschodzie brakuje... To może dołączyć i Chicago oraz Niagarę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdyby ograniczyli się do jednego miasta, byłby to krok wstecz ?

 

Moim zdaniem nie.

 

Gdyby zrobili miasto wielkością przypominające prawdziwy NY, to obszar zabawy z San Andreas mógłby się schować...

 

Wydaje mi się że, tak właśnie będzie. Jedno miasto ale za to konkretne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Po Rockstarsach mozna sie wszystiego spodziewac. Ja czekam tylko az będę mógł pojezdzic sobie po całym stanie :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już sam się pogubiłem. Tu mamy dwa elementy z NY:

 

Statuę

 

 

tu też budynek z NY

 

Autorowi chyba musi się naprawdę nudzić. 3/4 co on tam wypatrzył ja nie zauważyłem. Pamiętajmy że to nie musi być też filmik z samego gameplay. Z tymi niektórymi budynkami w ogóle możemy się niespotkać. Miasto może zostać przebudowane. Bu tu ja widzę nawiązania i LC i do NY.

 

EDIT ok więc Liberty City to inaczej NY. Tego to już w ogóle nie wiedziałem. Ale ok ;)

 

W 19 sekundzie jest również taki kościółek stary wśród nowoczesnych wieżowców na manhattanie, bardzo charakterystyczna budowla (był też w jakiejś grze nie wiem czy nie w driverze) I oczywiście widać Chrysler building co niektórzy mówili że nie! I jest ujęcie z dworca Grand Central I ogólnie mnie trailer zmiażdżył. Jak to będzie takie jak na filmiku,to nawet jak trzeba będzie to specjalnie kompa upgrade'uje żeby w to pograć!

 

Już się nie mogę doczekać na premierę PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leże :lol:

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32521

 

„Umiejscowić akcję GTA w najbezpieczniejszym wielkim mieście Ameryki to tak jakby stworzyć Halo dziejące się w Disneylandzie” – powiedział radny miasta, Peter Vallone. Rzecznik burmistrza również dołożył swoje trzy grosze, mówiąc: „Burmistrz nie poprze gry wideo, w której zdobywa się punkty za ranienie bądź zabijanie policjantów”.

 

:lol: jakie trafne porównanie

 

Gry jeszcze nie ma a nagonka już trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli To Prawda, to .... ..... :|

 

 

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
P.S Aha, już wiem o co chodzi :D ..... dałem się nabrać ..... mam nadzieję ......
Edytowane przez Frog51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko ja sie boje jakie to wymagania będzie miało :unsure:

 

EDIT:

Jeżeli To Prawda, to .... ..... icon_neutral3.gif

 

 

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

O fuck no to tymczasowo wstrzymuje swoje pytanie.... :blink:

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...