Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

grafika całkiem fajna na pewno lepsza znacząco od poprzednich częsci

wow, to my inne trailery chyba widzielismy. Dla mnie to wyglada jakby od gta3 tylk otekstury zmieniali. I sie nie zdziwie jak beda framedropy na klocku :] . Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, to my inne trailery chyba widzielismy. Dla mnie to wyglada jakby od gta3 tylk otekstury zmieniali. I sie nie zdziwie jak beda framedropy na klocku :] .

ale ja nie wiem czego Ty sie spodziewałeś :). Juz od pierwszego trailera bylo wiadomo, ze tak to bedzie wyglądać. Dla mnie nie było niespodzianki, tak to sobie np. wyobrażałem i sądze, ze ta częśc bedzie miala najlepszą grafe z pośród wszystkich GTA (tych 3d ;p) Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, to my inne trailery chyba widzielismy. Dla mnie to wyglada jakby od gta3 tylk otekstury zmieniali. I sie nie zdziwie jak beda framedropy na klocku :] .

rzeczywiście ja chyba widziałem inny trailer gdzie choćby postaci zbudowane są z 10x większej liczby polygonów ale co tam rockstart robi specjalnie dla mnie osobne trailery ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada kosmicznie, ale jest przyzwoicie, ale jak wiadomo nie o to tu chodzi, gierka ma miec fun i tyle

 

jin* odpal sobie san andres i zobacz jak wygladaja postacie, jak ostatnio to wlaczylem to sie przerazilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

rzeczywiście ja chyba widziałem inny trailer gdzie choćby postaci zbudowane są z 10x większej liczby polygonów ale co tam rockstart robi specjalnie dla mnie osobne trailery ;p

Pewnie tamte ładniej wyglądające były z wersji na PC o której póki co przed sprzedażą tysięcy egzemplarzy gry się nie mówi... teoria spiskowa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z Wami? Nie narzekajcie na grafikę, gry typu sandbox z reguły nie wyglądają zniewalająco (może poza Crysis, ale to high-end-PC-only). Gameplay się liczy i ta gra z pewnością go dostarczy. Który GTA od R* był słaby? ;)

 

BTW zanosi się na genialny voice acting.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac niektorzy bujaja w oblokach , nie zauwazaja znacznie bardziej zlozonych modeli ( zaokraglen itp )

przy olbrzymich mapach nie ma szans na bardziej zlozone obiekty/modele i znacznie bardziej szczegolowe textury , choc mogli by dodac taka opcje np UltraHigh dla przyszlych kart z 1GB GDR4 na pokladzie .

Ta grafika moze pozostac taka jak na Trailerze ,

byle tylko dodali jeszcze wiecej swobody explorowania leveli/budynkow zakamarkow

do tego konkretna bardziej rozbudowana niz w poprzednich czesciach czesc fabularna To wtedy

 

bedzie hit na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem komentarze czekając na ściągnięcie się trailera i myślałem , że kupa będzie z nowego GTA. Na szczęście większość z was nie ma racji i grafa jest w jak najbardziej dobra, a cały trailer ogólnie jest bardzo dobry. Zrobił mi smaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to spoko tylko mam nadzieję że w fullu nie będzie tych dropów bo filmik wygląda jakby był w 15FPS'ach...Szczególnie na filmikach to widać. Może taki dziwny sposób nagrania trailera ale ja już się boję. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a x360 nie da ;s (trailer prezentuje zaj*****y framerate) ale i tak wróżę ogromny sukcezzz tej grze

o to sie nie martw ;) jak x360 nie da rady, to co da rade? ps3? :razz: a moze pc w 2009 :>

jest czas, dopracuja jeszcze ta kwestie, ogolnie trailer zrobil na mnie duze wrazenie, ogladalem juz z 5 razy, fajna muzyczka, bedzie rusko, wiec klimaty jak najbardziej zblizone do IVRP B-)

 

ps kiedy kupujesz klocka :P

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

o to sie nie martw ;) jak x360 nie da rady, to co da rade? ps3? :razz: a moze pc w 2009 :>

jest czas, dopracuja jeszcze ta kwestie, ogolnie trailer zrobil na mnie duze wrazenie, ogladalem juz z 5 razy, fajna muzyczka, bedzie rusko, wiec klimaty jak najbardziej zblizone do IVRP B-)

 

ps kiedy kupujesz klocka :P

A ja nadal mam w pamięci GTA SA które na Xie momentami tak cieło, że grać się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe cieplutkie screeny. :)

Nice, how much? :D

 

GTA4 to bedzie obowiazkowy zakup na mojego xboxa ;P (tylko szkoda, ze gra bedzie z poczatku z 260zl kosztowala :P )

 

@down: kasa jest jeszcze jakas z 18stki ale na dlugo jej nie starczy :D

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz zacznij kase odkladac :) Ja nie watpie, ze kupie w dniu premiery. Mam nadzieje, ze grą w PL nie zaopiekuje sie cenega bo nie mam zamiaru latać za nią 3 tygodnie i wysluchiwać "ze przełożono premiere po raz 2" jak w przypadku assassina.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Szkoda tylko, że tak olewczo podchodzą do wersji PC. Pewnie znów będą setki modów do wersji PC ale co tam rockstar ma w [gluteus maximus] społeczność i nie wyda jakiegoś edytora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

A kogo to obchodzi? ;]

Tysiące ludzi robiących mody do wersji PC? Konsolowców raczej nie bo na konsolach słowo "mod" jest mało znane.

Edytowane przez Grippem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...