Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie taki tytuł gdy trafia na sklep, powinien być automatycznie wystawiany na półki, przetrzymywanie go przez kilka dni na magazynie do oficjalnej premiery jest bezsensowne

Grę wypuścił iCON, który chwalił się już posiadaniem kopii w chwili wypuszczenia NBA Ballers więc źródło ze sklepu mozna odrzucić. Ja obstawiam jakiegoś pracownika tłoczni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay B-)

http://www.youtube.com/watch?v=x2Fpunltwh8&fmt=18

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/206871.html

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/206837.html

 

GTA IV Intro + some gameplay!

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/206801.html

Boot up

-Menu screen, titles

-Intro (cutscenes)

-Some driving at the end

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po samych gameplay'ach widać że gra miażdży, widać że system zniszczeń aut jest bardzo dobry, ruchy bohatera są bardzo realistyczne, no i sama grafika z tego co wywnioskowałem z tych filmików jest po prostu super. Szkoda że nie mam X'a :sad:, ale za to mam nadzieję że nowe gta ukaże się na PC :rolleyes:.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladając te gameplaye mogę powiedzieć, że samochody bardzo dziwnie się bujają ale w praktyce okaże się jak się jezdzi. Reszta oczywiście super :D Nie ma tłumów na chodnikach (w crackdownie wygląda to tak, jakby ludzie strajkowali na każdym chodniku). Ruch uliczny w miare unormowany, fajne zniszczenia fur i system celowania - świetne :D, no ale wiadomo, że nie to jest najważniejsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ogladając te gameplaye mogę powiedzieć, że samochody bardzo dziwnie się bujają ale w praktyce okaże się jak się jezdzi. Reszta oczywiście super :D Nie ma tłumów na chodnikach (w crackdownie wygląda to tak, jakby ludzie strajkowali na każdym chodniku). Ruch uliczny w miare unormowany, fajne zniszczenia fur i system celowania - świetne :D, no ale wiadomo, że nie to jest najważniejsze. ;)

Ogólnie zachowują się tak jakby grawitacja była trochę mała. Na jednym gameplayu po uderzeniu na motorze Nico ledział jak rakieta, na innym ciężką terenówą latał na kilkadziesiąt metrów. Czasem też spóźnione animacje ale czepiam się :wink:

 

BTW oby tylko dało się łatwo modować GTA IV to będzie dużo zabawy z fizyką ^ ^

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladając te gameplaye mogę powiedzieć, że samochody bardzo dziwnie się bujają ale w praktyce okaże się jak się jezdzi. Reszta oczywiście super :D Nie ma tłumów na chodnikach (w crackdownie wygląda to tak, jakby ludzie strajkowali na każdym chodniku). Ruch uliczny w miare unormowany, fajne zniszczenia fur i system celowania - świetne :D, no ale wiadomo, że nie to jest najważniejsze. ;)

 

Sam model jazdy ponoć nie prezentuje się za ciekawie. Ale to trzeba samemu zagrać by poczuć. Mnie interesuje interakcja z o otoczeniem. W San Andreas było już ciekawie, można było wchodzić do budynków etc. Ale po chodnikach ludzie poruszali się praktycznie po wyznaczonych ścieżkach, a samo ich poruszanie się było mało realistyczne. Po tych filmikach wygląda to znacznie lepiej. Tylko martwi mnie właśnie to sterowania samochodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to ludzie nic ciekawego nie robili na tych filmikach, bieganie bez celu, typowo kolizyjna jazda autem.

 

Tu jest filmik, ktory mnie nie źle zaskoczył:

 

http://www.dailymotion.com/video/x56ik1_gt...hd-r_videogames

 

wygląda na to, że misje będą miały kilka fabularnych zakończeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyc i pozamiatane :wink: Boże, dzięki Ci że moja dziewczyna kupiła sobie X360 - teraz czuje ze warto bylo zaprosic do kina hehe. A tak powaznie to nie ma co gdybac - tytul roku i setki godzin zabawy. Faktycznie fizyka jest "odlotowa", ale zniszczenia aut przyzwoite i NARESZCIE samochody wygladaja NORMALNIE, nie sa to kartony z SA i VC - niektore przypominaja nawet realne fury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem ze to tylko ten dżip sie buja (escalete ?) niestety wiekszość samochodów "zachowuje" sie jakby były z galarety ;]. No i jeden najwiekszy minus to typowe znikanie samochodów po obróceniu głowy - myślałem ze to zniknie już w 4 ale sie myliłem ;]. Może na PC samochody nie bedą znikały i bedzie ich więcej (więcej mocy i więcej ramu) ale to tylko wtedy jeżeli ta gra wyjdzie na PC i to nie jako kserokopia z konsol ;]. A po za tym: imo wiecej minusów nie ma (jak narazie).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, kogo obchodza samochody pozostawione w tyle :) Wazne, ze gra bedzie plynnie dzialac, oraz to, ze przed nami autka beda :)

No i troche martwi mnie to "kolysanie" bo jeszcze nie widzialem zadnego gameplaya. Az tak to widac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, kogo obchodza samochody pozostawione w tyle :) Wazne, ze gra bedzie plynnie dzialac, oraz to, ze przed nami autka beda :)

No i troche martwi mnie to "kolysanie" bo jeszcze nie widzialem zadnego gameplaya. Az tak to widac?

Tylko, że jakis portal jak recenzował nowe gta wspomniał o tym ze jak sie szybko jedzie to wiele rzeczy pojawia sie "za blisko" nas ;). Zobaczymy jak to w "realu" bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No ja myślałem ze to tylko ten dżip sie buja (escalete ?) niestety wiekszość samochodów "zachowuje" sie jakby były z galarety ;]. No i jeden najwiekszy minus to typowe znikanie samochodów po obróceniu głowy - myślałem ze to zniknie już w 4 ale sie myliłem ;]. Może na PC samochody nie bedą znikały i bedzie ich więcej (więcej mocy i więcej ramu) ale to tylko wtedy jeżeli ta gra wyjdzie na PC i to nie jako kserokopia z konsol ;]. A po za tym: imo wiecej minusów nie ma (jak narazie).

Z tego co pamiętam to były jakieś mody do GTA SA na to znikanie aut a i przydałoby się większą grawitacją dać. Na innych gameplayach jeszcze były widoczne spadki frame rate np po wjechaniu w jakiś płot, dziwne też, że Nico potrafi przelecieć 30m waląc głową w mur i żyje a ginie po kilku ciosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to były jakieś mody do GTA SA na to znikanie aut a i przydałoby się większą grawitacją dać. Na innych gameplayach jeszcze były widoczne spadki frame rate np po wjechaniu w jakiś płot, dziwne też, że Nico potrafi przelecieć 30m waląc głową w mur i żyje a ginie po kilku ciosach.

ludzie przestancie sie czepiac takich szczegolow. przeciez nie kazda gra jestr doskonala. jak wyjdzie gta4 , zagramy i wtedy powiemy czy jest ok czy nie.

 

Bo doczepic sie ZAWSZE mozna. Nawet jakby wsio bylo ok (zero znikajacych samochodow, grawitacja ok, realne furki itp....) to byscie powiedzieli - 'Dlaczego on nie idzie nigdy spac czy ogladac tv itp, tylko non stop jakies zlecenia robi albo kradnie wozy....'

 

to jest gra.... grywalna i to sie liczy

 

moze w gta 6/7 bedzie duzo lepiej.

 

zauwacie zmiany pomiedzy gta 3 a 4. vc, sa to byly pochodne gta3 wiec czekajmy na pochodne gta 4 a za kilka lat no5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku godzinach grania ciagle jestem na "zadupiu" wiec wszystko przede mna :) grywalnosc miazga, grafika tez niczego sobie jak na takie wielki projekt, fizyka to sam miod, uwielbiam rozpedzac samochod, wyskakiwac z niego i patrzec co sie dzieje, kurde jak ci goscie zadbali o szczegoly, przejedzcie sie taksowka ;)

co do dorysowywania sie przedmiotow - nie zauwazylem tego jakos, zdarza sie, ale nie przeszkadza w grze, zwlaszcza, ze przy tej fizyce teraz nie jezdzi sie autami po ulicach jak w GTA III czyt. na calym gazie tylko trzeba uwazac, mam zastrzezenia tylko do framerate, czasami "na oko" pociagnie klatkami w dol do okolo 18 ale w wiekszosci przypadkow jest ok, trzeba po prostu przyzwyczaic oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś po ile będzie stało GTA IV w EMPiK-u/MediaMarkt/Saturnie?

Pytam, bo nie wiem, czy warto się wbijać w jakieś preordery (~170zł) na Allegro?

W MM (Szczecin) powiedzieli mi, że cena w granicach 229-239zł. Czyli lepiej brać z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś po ile będzie stało GTA IV w EMPiK-u/MediaMarkt/Saturnie?

Pytam, bo nie wiem, czy warto się wbijać w jakieś preordery (~170zł) na Allegro?

Przedwczoraj byłem w Empiku w Warszawie i PRE-ORDER był za 239 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz ktos zobaczyc naprutego Nico? :D - http://hosted.filefront.com/YNWA2505

 

Brutalny pokaz fizyki :D - http://toru.ee/view/431dc3db8e02

 

A tu sie okazuje, ze walka to juz nie taka prosta rzecz jak w starych GTA :) http://toru.ee/view/ba06bc5c2ebb

Filmiki robią wrażenie, tylko strasznie lipny serwer mają i trzeba czekać z 10 min . na załadowanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

Zacznijmy od grafiki. Jeżeli spodziewacie się rewolucji, to niestety się przeliczycie. Grafika jest poprostu (tylko?) dobra, niczym szczególnym się nie wyróżnia, jak na dzisiejsze czasy. Czasami konsolka nie nadąża z teksturami, ale tu nie można się czepiać. Obsłużyć taki wielki teren, z samej płytki DVD 'w locie' - respekt. Kolejny "-" to jak dla mnie prowadzenie aut. Jest to taki bardzo udziwniony arcade, samochody są tak wiotkie, że cięzko nimi sterować. Mogli pozostawić czysty arcade, nikt by o to nie miał pretensji. A teraz największy plus tej gry jak dla mnie - FIZYKA, FIZYKA, FIZYKA! Jest rewelacyjna, np. jedziesz sobie szybko i uderzasz w słup to Nico efektownie wylatuje przez przednią szybę. Wprowadzili telefon komórkowy, można kontaktować się nim ze swoimi "pracodawcami" - ot fajny bajer.

 

Pozdro

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, ze jak ogladam te gameplaye to takie mam wrazenie jakby na ulicach bylo bardzo malo samochodow. Nie wiem jak w roznych czesciach miasta ale w tych filmikach to malo tych samochodow, ot takie moje male spostrzezenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...