Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gra przekozaczna, cud, miód orzeszki, aż brak słów. Fizyka jazdy wymiata, szczególnie jazda po piasku. Kolizje z samochodami rewelka, kolizje z pieszymi tak samo. Tak jak zapowiadano - miasto tętni życiem, każdy przyuliczny bywalec ma jakieś własne zajęcie. Choćby np. budka z hot-dogami. Idąc ulicą, słychać dzwoniące telefony przechodniów i ich rozmowy. Kradzież samochodu, to nie taka prosta sprawa - przy ruchliwej ulicy, gdy samochodu nie da się otworzyć, Niko tłucze szybę łokciem, co pozostaje natychmiast zauważone. Trzeba się zakraść w jakiś cichy kąt, aby ukraść pojazd. Jak do tej pory GRA ROKU!

 

Jeszcze taki smaczek - przeciskając się natrętnie przez tłum przechodniów na chodniku i szturchając ich, usłyszałem od poturbowanej kobiety "Ej! Jesteś głupi?!" - w Liberty City, można spotkać nawet Polaków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro idę do MM z zamiarem kupna, ale spodziewam się, że nie będzie. A szkoda, bo mam wolny weekend.W lodówce mrozi się browar, a dziewczyna wyjeżdża do rodziców.(nie jest zadowolona z kupna konsoli). Żyć, nie umierać normalne. :D Co do grafiki, na która narzekają posiadacze wersji "od Ciotki z Ameryki" powiem tyle, że dla mnie liczy się ogrom miasta. Miasto ponoć tętni życiem i to mi w zupełności wystarcza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie da się tej gry jakoś zainstalować na dysku ?

To jak ? Informacje które mówiły, że da się zainstalować GTA na dysk xbox-a 360 były prawdziwe ?

Szukałem tą opcje i nigdzie niema, więc info chyba wyssane z palca.

 

Dziwne, że nikt nie wspomniał o filtrze, który otacza całą grę. Obraz na drugim planie jest bardzo rozmazany. Bardzo fajnie w grze prezentują sie alufelgi, miodzio :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dziś w łódzkim Media Markt. Zapytałem się czy jest szansa by się jutro pojawiło GTA u nich na pułkach. Facet odpowiedział że jeżeli w gazetce jest o tym wzmianka to pewnie będzie, ale on jednak by pozostał sceptyczny. Wprawdzie w Assasins's Creed był dzień przed ogolnoświatową premiera, to tego samego z GTA, nie może zagwarantować. Jeszcze jakby to był plus minus jeden dzień, a nie praktycznie tydzień. Wg niego można przyjść rano i popytać, ale bez napalania. Natomiast cały Empik wypchany pustymi pudełkami GTA Pre Order ; ] Nie musze mówić jaką miałem mine jak dziś wpadłem do sklepu i zobaczyłem pudełka dż ti eja ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dziś w łódzkim Media Markt. Zapytałem się czy jest szansa by się jutro pojawiło GTA u nich na pułkach. Facet odpowiedział że jeżeli w gazetce jest o tym wzmianka to pewnie będzie, ale on jednak by pozostał sceptyczny. Wprawdzie w Assasins's Creed był dzień przed ogolnoświatową premiera, to tego samego z GTA, nie może zagwarantować. Jeszcze jakby to był plus minus jeden dzień, a nie praktycznie tydzień. Wg niego można przyjść rano i popytać, ale bez napalania. Natomiast cały Empik wypchany pustymi pudełkami GTA Pre Order ; ] Nie musze mówić jaką miałem mine jak dziś wpadłem do sklepu i zobaczyłem pudełka dż ti eja ; ]

To samo usłyszałem dzisiaj we Wrocławskim MM <_< ale i tak jutro rano skocze tam raz jeszcze sprawdzić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lataliscie helikopterem - kosmos [; zabralem nim dziewczyne na randke, ale nie zrobilo to na niej wrazenia ;)

 

motorowki tez daja czadu, swietnie woda wyglada, dzieki temu filtrowi o ktorym wspomnial cavar cale miasto wyglada bardzo realistycznie, jak sie motorowka zakreci kolko to potem z wlasnych fal mozna poskakac, jak dla mnie mistrzostwo swiata!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lataliscie helikopterem - kosmos [; zabralem nim dziewczyne na randke, ale nie zrobilo to na niej wrazenia ;)

trzeba było jakiegoś Golfa po tuningu poszukać, tudzież Calibre [;

 

Widzę, że Youtube pod lupą, co klikne na jakiś filmik Gta 4 gameplay wyskakuje:

 

Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania zgłoszenia o posiadaniu praw autorskich przez Take 2 Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, jutro wychodze wczesniej z pracy i jade do MM, jak dowiem sie, ze beda mieli nawet w poniedziałek, to podziękuje sklepowi psxextreme, który to preordery bedzie wysyłał w dniu premiery :mur:

 

a tu gosciu gra w gta4, stream na żywo.

http://www.justin.tv/swiftor

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamiecione.

 

http://polygamia.pl/gtaiv-wczesniej-w-sprzedazy

 

Rockstar dopuścił do wcześniejszej sprzedaży GTAIV! Decyzja została podjęta po pojawieniu się w internecie pirackich kopii gry. W ten sposób firma stara się ograniczyć swoje straty związane z kradzieżą jej oprogramowania. Czyli od dzisiaj gra powinna pojawić się na półkach sklepowych i być wysyłana do osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Powyżej możecie zobaczyć pismo, jakie zostało wysłane do sprzedawców, które podesłał nam Przemek. Ślicznie dziękujemy! Oczywiście można by tu walnąć tyradę o piractwie itd, ale mam nadzieję, że na tyle dobrze znacie nasze podejście do tego zagadnienia, że nie jest to potrzebne. Dajcie też znać, czy polskie sklepy, w których zamówiliście ten tytuł, zaczęły w związku z tym wysyłkę.

 

Dzięki, Przemku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam przegrane juz ponad 12h i 23% ukonczone, niech mi ktos powie, ze gra jest krotka :>

Ale robisz nam smaka :razz: Podgrzewasz atmosfere tylko mowiac o tej grze :razz: Ja pogram w maju, jak sobie kupie ps3 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, troche mi glupio :/ bo wiadomo o co chodzi :rolleyes: ale gra jest naprawde dobra! i trudno mi o niej nie mowic...

nie wiem czy sobie wersji kolekcjonerskiej nie sprawie, jak te dodatki beda cos warte :D

sprobuje nagrac pozniej jakis filmik jak sie smiga helikopterem :>

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Leżało ja dachu i z tego co pamiętam to sie zjarało ale to bylo podczas wykonywania misji. Jak jest normalnie powiem jutro. Tymczasem idę grać! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... przewrocone na dach auto standardowe zaczyna sie palic czy dali sobie z tym spokoj?

Nie wiem bo caly czas robie podwojne beczki i laduje na czterech kolach :lol2: . Trzeba miec ciekawe postrzeganie rzeczywistosci, zeby pisac ze fizyka w tej grze jest swietna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie, pewnie wyjdzie za jakiś rok...

Ja bym raczej tego nie był pewny jak ponoć Sam Houser wścieka sie, że na PC będą piracic strasznie. A jak zobaczył co sie stało na Xbox360 jak piraci zrobili premierę to czuje, że Sam Houser nie będzie chciał wydać GTA IV na PC

 

Po tym co zobaczyłem jak PS3 funkcjonuje teraz sie pytam "Po cholerę ja chce upgradować swój blaszak?" :razz: Zbieram kase na PS3 i jakis w miare dobry LCD z HD ready

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy moim zdanie lepszy (chociaż kamera nisko, jak w burnoucie). Wkurza jedynie fakt, że Niko jakoś dziwnie przechyla się przy ostrych zakrętach ;) Podoba mi się też dodanie mechaniki przylegania do ścian/aut (jak GoW), tylko autoaima wyłączyłem od razu, bo trochę przeszkadzał. Gra jest świetna. Mam dopiero kilka godzin za sobą, ale od samego początku mnie pochłonęło w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... przewrocone na dach auto standardowe zaczyna sie palic czy dali sobie z tym spokoj?

Już się nie pali, ale w większości przypadkach auto wraca na cztery koła.

Wychodzę do Media Markt. Proszę nie komentować godziny tego posta; ]

Powodzenia, gra syci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...