Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Co za lipa a ja wysłałem dopiero w tym tygodniu mojego X360 do naprawy :/

 

Nie gadajcie tyle o grze bo chyba polecę od kogoś pożyczyć konsolę i kupić grę :) Z waszych opinii wynika że gra to naprawdę będzie hit tego lata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Galeria otwarta dopiero od 9:30. Pisze, bo jeszcze ktoś pomyśli ze jeszcze nie wróciłem ze sklepu. W razie czego zobaczycie migawki w Faktach jak łodzianin wszczął burdę w sklepie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze do Media Markt a tu takie coś.

 

Dołączona grafika

 

Pierwsze skojarzenie. Wow, dużo ludzi ma w Lodzi xboxa ;] Wybiła 9:30, a ludzie zamiast w strone Oprogramowania, polecieli w RTV po... nawigacje gps ; ]

Sam jak ostatni frajer udałem się pod stoisko X. Pracownik powiedział że nie było dziś rano transportu z oprogramowaniem, ale kolejny będzie ok 15:00. Dał mi numer telefon do jego budki i kazał dzwonić, jak przyjdzie to zostawi na moje nazwisko. Co nie zmienia faktu że jestem troszkę nie wyspany ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie wydaje się wam, że Niko za bardzo się kiwa przy skręcaniu.

No właśnie, pisałem o tym wcześniej. Ja już się przyzwyczaiłem, bo Niko mimo wszystko porusza się dużo płynniej niż bohaterowie poprzednich części - wyścig po dachach w jednej z misji to może nie poziom Assassyna, ale naprawdę daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie to kiedys na PC czy trza znowu pudło kupowac?

As for GTA IV coming out on the PC, that’s very doubtful as we currently have no plans to develop for the PC. We could only focus our efforts extensively on so many consoles at once, and PC might not see the light of day.

http://whatifgaming.com/gta-iv-for-pc-very-doubtful

 

Pewnie i tak wyjdzie np pc za rok-2 lata lol... jak juz sie wystarczajaco nachapia na konsolach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo tu nie obchodzą dyskusje na temat wydania GTA na pc, więc jeżeli chcecie dalej ciągnąć rozmowe, zapraszam do innego tematu.

 

Oczywiście pan w MM oświecił mnie że nie ma szans by gra była u nich dziś. Zaprosił mnie 29 kwietnia ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nikogo tu nie obchodzą dyskusje na temat wydania GTA na pc, więc jeżeli chcecie dalej ciągnąć rozmowe, zapraszam do innego tematu.

 

Oczywiście pan w MM oświecił mnie że nie ma szans by gra była u nich dziś. Zaprosił mnie 29 kwietnia ; ]

Myślę, że jako forum PC to wydanie GTA na PC obchodzi wiele osób. Z resztą cała scena modowania GTA czeka aż zapowiedzą GTA na PC. Chcesz graj na konsoli, ja z chęcią kupię gre jak wyjdzie na PC, nie będzie spadków frame rate, nie będzie nagle pojawiających się obiektów i będą mody... o ile R* wyda gre. Swoją drogą jak konsolowcy wchodzą do tematów o PC i robią burdel to nikt nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jako forum PC to wydanie GTA na PC obchodzi wiele osób. Z resztą cała scena modowania GTA czeka aż zapowiedzą GTA na PC. Chcesz graj na konsoli, ja z chęcią kupię gre jak wyjdzie na PC, nie będzie spadków frame rate, nie będzie nagle pojawiających się obiektów i będą mody... o ile R* wyda gre. Swoją drogą jak konsolowcy wchodzą do tematów o PC i robią burdel to nikt nie narzeka.

To forum akurat jest o konsolach:

PurePC.pl - Forum Dyskusyjne > Inne > Gry > Konsole

 

Chcecie gadać o wersji na PC to gadajcie w:

PurePC.pl - Forum Dyskusyjne > Inne > Gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Myślę, że jako forum PC to wydanie GTA na PC obchodzi wiele osób. Z resztą cała scena modowania GTA czeka aż zapowiedzą GTA na PC. Chcesz graj na konsoli, ja z chęcią kupię gre jak wyjdzie na PC, nie będzie spadków frame rate, nie będzie nagle pojawiających się obiektów i będą mody... o ile R* wyda gre. Swoją drogą jak konsolowcy wchodzą do tematów o PC i robią burdel to nikt nie narzeka.

a Ty co??,masz kompleks pc'towca??-zycze ci aby wersja GTA4 wyszla na pc,i zebys mogl spokojnie porozmawiac o ustawieniach,optymalizacji,patch'ach,problemach z wyswietlaniem poprawnie grafy lub dzwieku i o potecjanej wymianie grafy lub procka..naprawde nalezy ci sie..... :)

 

ps.proponuje zalozyc Ci nowy temat w grach dla wersji PC,wiele gier ma swoje wersje PC jak i konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie, ze dostaniecie gdzieś GTA przed 29. Dzis twardo goscie z media jak i saturna powiedzieli, ze gra bedzie wystawione we wtorek. Wszystkie reklamy, obietnice o 25.04 to bujdy aby zaciągnac nas do sklepow i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w MM jak wracałem z roboty i facet z obsługi stanowczo powiedział (parę osób musiało być przede mną ;) ), że gra będzie na 100% dopiero we wtorek. A szkoda, bo mam cały wolny weekend, by sobie wreszcie pograć w coś konkretnego na tej konsoli. Po reckach i ocenach już nie mogę sie doczekać. Zwłaszcza ciekawi mnie jak w multi będzie się grało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku to samo... byłem dziś i powiedzieli ze nie ma szans żeby grę wydali wcześniej niż 29.04 a dodam że jak kupowałem pre order to powiedział mi koleś że w poniedziałek będzie do odbioru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyznaję, że hype na GTA IV dopadł mnie w zupełności i dziś nawet wracając ze spaceru z krakowskiej starówki wpadłem do MM, by sprawdzić czy aby przypadkiem nie było tam jednej jedyniej kopii dla mnie ;) Efekt tej wyprawy pewnie znacie, więc pozostaje mi nadal czekanie na kuriera z preorder'em.

 

W takiej sytuacji aż boli bycie "legalnym", szczególnie gdy czytam zachwyty kucyka nad tą grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na kuriera, szarpnąłem się na kolekcjonerską, ale niepotrzebnie zamówiłem przez pocztę - chłopaki podobno strajkują od piątego maja :(. Jeśli Cenega zacznie to wysyłać we wtorek, przed długim weekendem nie dojdzie do mnie na bank...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN GTA4 review

 

Presentation - 10

Graphics - 10

Sound - 10

Gameplay - 10

Lasting Appeal - 10

OVERALL - 10/10

 

http://xbox360.ign.com/articles/869/869381p7.html

 

Z tego co widze, to IGN po raz pierwszy w swojej kilkunastoletniej? historii przyznal grze ocene 10/10... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graphics - 10 hmmm

radze doczytac <_<

 

The level of detail is astounding. Liberty City feels alive and lived in. While there are some technical issues, the artistic merits push the score to the max. A true marvel.

Nie chodzi o sam poziom grafiki (szejdery, cienie i inne), tyle o poziom artystyczny i wygląd życia w mieście.

 

Gdyby tu chodziło tylko o to, to by taki Mario Galaxy czy Super Smash Bros nie dostałyby 9 za grafikę. Bo grafika jest - jak to na Wii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...