Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Poiuy, jest to gameplay gości z gametrailers nagrany podczas zbierania materiału do recenzji wideo. W recenzji jest jasno powiedziane że grali na X0.

 

Narazie 99.1% na gamerankings ;) szykuje się mocny kandydat na grę roku.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w doopie te doczytujące się elementy, brzydkie drzewa jakieś inne artefakty, mrugające cienie. Nie wierze, że będe jechał... czymkolwiek i mi na drodze sciana wyrośnie. Takie rzeczy to tylko z polisztrakerow. Co do pierwszej recki XBM z uk, która rozpoczeła ten festiwal 10/10 byłem nieco niepewnie nastawiony (pierwsza recka, hype, gościu się podjarał, ze ma grę i dal 10...). Teraz przeglądając gameranking nie mam po prostu żadnych wątpliwości. Ta gra jest wielka, nie grałem w nią, a już tak twierdze. Narzekanie na 1-sekundową doczytkę kubła na śmieci czy komina na dachu to szukanie dziury w całym.

 

Ja prawdopodobnie zagram w środę, trzeba będzie we wtorek odciąć się od świata.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na PC announcement.

who cares?

 

ps. jak sie robi spoiler na nowym silniku?

 

 

 

 

spoiler

dzisiaj podczas wykonywania misji porwania dziewczyny, jak mi laska zlapala za kierownice i przywalilem autem w sciane to mi odjelo mowe :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

who cares?

 

ps. jak sie robi spoiler na nowym silniku?

 

 

 

 

spoiler

dzisiaj podczas wykonywania misji porwania dziewczyny, jak mi laska zlapala za kierownice i przywalilem autem w sciane to mi odjelo mowe :)

nawet na forach konsolowych ludzie czekaja na wersje na PC to jakim cudem na forum PC ma nikt nie czekać? sam z checia bym kupil ta gre jeszcze raz tyle ze na PC bo mam xboxa core i chyba modow tak jak na starym xboxie nie bedzie sie dalo wgrywac

 

grasz na piracie i jeszcze sie tym chwalisz ; / za takie cos powinny bany byc

 

@Plusk po ocenach 10/10 spodziewalem sie ze gra bedzie chodzic lepiej a tu okazuje sie ze w recenzjach o bugach nikt nie pisze ale i tak zamowilbym preordera

 

@alCatraz sorry niewidzialem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 min gameplay:

2982377[/snapback]

who cares?
np ja i jeszcze tona innych osób ?

 

klika fajnych gamepley movie ;] (dla tych co nie widzeli)

http://www.gamespot.com/xbox360/action/gra...;om_clk=topslot

 

fajnie niko zakręca, fajnie niko biega ;], sabre sie buja ale fizyka i tak wygląda bardzo dobrze jak na gta ;].

Szkoda tylko ze miejscami przeciętny frame rate.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na framerate na gametrailers zastanawiam się czy to samo będzie na ps3..... Liczę na to, że jednak nie.

kucyk i bany , proszę Cię hehe..... mimo, że zamówiłem na ps3 to wolałbym grac w to na pc... Tylko czekać nie wiadomo ile tez sie nie usmiecha. Kucyk mów za siebie, bo myślę, że multum ludzi z tego forum czeka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ile jeszcze osob napisze, ze czeka na wersje PC? Dzizas krajst, chcecie o wersji PC pogdybac, to zalozcie sobie topic w dziale PC.

 

Uprzejmie ostrzegam, ze kazdy koeljny post traktujacy o wersji PC bedzie nagradzany 3-dniowym ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuuCom - na gametrailers pod okienkiem z filmem masz przycisk Dwonload, mozna sciagnac wersje Quicktime albo WMV ;)

Omg nie zauważyłem ze można przestawić na wmv albo flash :).

 

Filmik fajny. Może freme dropów nie ma ale sam frame rate sie utrzymuje na srednim poziomie a pod koniec już jest bardzo średni :). Rzeczywiście miasto puste jak sie ma wiecej niż 2 gwiazdki ale to chyba logiczne skoro robią blokady.

 

A tak btw w jakieś video recenzji dużo akcji było w środku budynków i to fajnie wyglądało - wreszcie wnętrza są bardziej dopracowane tylko czy jest ich wiecej niż w sa/vc ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Patrząc na framerate na gametrailers zastanawiam się czy to samo będzie na ps3..... Liczę na to, że jednak nie.

kucyk i bany , proszę Cię hehe..... mimo, że zamówiłem na ps3 to wolałbym grac w to na pc... Tylko czekać nie wiadomo ile tez sie nie usmiecha. Kucyk mów za siebie, bo myślę, że multum ludzi z tego forum czeka.....

 

w topicu "Gry" jest temat o GTA4(pc) ,mozesz tam spokojnie pisac o swojej potrzebie grania w GTA4 na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w MM w Białymstoku i gość powiedział, że preorderów nie sprzedają. Jutro podobno będzie dużo i dla każdego wystarczy. W jakiej cenie będą sprzedawać jutro nie wiadomo <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bydgoskim oddziale MM preordery są realizowane tel. i jeśli chodzi o ten wariant to cena wynosi 199zł, czyli 30zł taniej niż przy opcji normalnego wejścia z ulicy.

Są jakieś wieści z Satrurn-a, jak to u nich wygląda?

 

Na Allegro już mają... szczęściarze! ;-)

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster, powiedz mi jak dokładnie wygląda taki pre order przez tel? Dzwonie do najbliższe mi znanego Media Markt i składam zamówienie na GTA, a jutro mogę spokojnie iść i zapłacić te 199zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster, powiedz mi jak dokładnie wygląda taki pre order przez tel? Dzwonie do najbliższe mi znanego Media Markt i składam zamówienie na GTA, a jutro mogę spokojnie iść i zapłacić te 199zł?

Ehhhhh przeciez pisałem 1 stronę temu, że byłem w MM, zamówiłem preordera, jutro będzie i nic nie zapłaciłem. Dopiero przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poca

Podajesz swoje dane + tel. i gościu jutro do Ciebie oddzwania, że giera wskoczyła na półkę i jest gotowa od odbioru w cenie 199 zł. Zero jakiejś wpłaty i osobistego potwierdzenia zamówienia.

 

Edit:

-----

W MM kurier spodziewany jest na godz. 9:00 i na 90% w tej paczce będzie GTA. W najgorszym wypadku gra będzie dostępna po godz. 15:00, przy drugiej i ostatniej dostawie w ciągu dnia - mają potwierdzenie załadunku towaru w centrali (GTA jest na liście przewozowej) - info. od pracownika MM.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gdańskim MM gościu powiedział mi, że nie ma żadnych preorderów i żebym poszedł do empiku - bo tam widział :)

za to w Electrowordzie dowiedziałem się, że gra będzie sprzedawana po 199 zł.

najsmutniejsze jest to, że w żadnym z trzech wymienionych wyżej sklepów, gry jeszcze nie ma na magazynie, więc jeśli w ogóle dojdzie jutro, będzie w sprzedaży dopiero wieczorem.

Edytowane przez yamaykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

baaardzo rowno, no i dobrze

tak z ciekawosci spytam - czy na ps3 jest cos na wzor headseta z x360 do gry multi?

ale material wybrali gooowniany to raz ,a dwa te 2 splaszczone mini obrazy mialy pokazac roznice?,smiechu warte

 

moim zdaniem to samo,z pewna roznica,na moscie,bo w wersji x360 widac jak gdyby lekka mgle(inna pogoda) a w ps3 jest slonecznie-wiec ten kto wybieral material jak widac nie przejmowal sie " szczegolami "

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wygląda na PS3. Na X360 jest widoczna spora mgła. Tylko że to jak napisał kolega wyżej może być różna pogoda w obu wersjach.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poca

Podajesz swoje dane + tel. i gościu jutro do Ciebie oddzwania, że giera wskoczyła na półkę i jest gotowa od odbioru w cenie 199 zł. Zero jakiejś wpłaty i osobistego potwierdzenia zamówienia.

Zadzwoniłem. Faceta na pierwsze 5 sekund zatkało. Potem powiedział że nie można złożyć takiego zamówienia bo nie jest nawet pewien czy jutro gra dojdzie (ha!) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poca

Jakiś dziwny u Ciebie ten MM... ;-)

Ja generalnie dzwoniłem dowiedzieć się, czy czasami już nie mają gry wystawionej, a gościu sam mi się wychylił z propozycją preorder-u.

P.S.

W MM mają potwierdzenie wysyłki GTAIV (lista przesyłowa), więc raczej lipy nie będzie.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...