Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś z ciekawości podzwoniłem po pobliskich MM (Zabrze, Katowice) bo cena jak ktoś tam wcześniej mówił 199zł zachęca do tego by oddać pre order z empiku (249zł) i kupić w Media no ale w obu powiedzieli mi że nie ma czegoś takiego jak pre order co więcej nawet nie mają GTA w systemie i nie wiedzą czy jutro będzie i w jakiej ilości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś korzystając z okazji jazd testowych autami dla mojej kobitki podjeżdżałem pod Saturna/Empik oraz pod MM w Krk i naturalnie jedno wielkie nic. Preoredera z ultimy też nie mam, więc jutro po pracy po raz ostatni atakuję te markety i oby się już udało ;)

 

edit

 

By nasz srogi moderator Wicio ;) się nie wkurzał, że spamuje kolejne porównanie wersji http://kotaku.com/384422/which-version-of-...nd-360-versions

 

@Mysterio- lucky bastard ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, dzisiaj o polnocy u mnie w hmv jest premiera (mam swoj preorder) tak wiec odliczanko jeszcze 2,5 h ....

 

dam swieza relacje jakos w nocy...

 

ps. kutwa, rano do pracy grrrr..........

 

;]

No to ustawiaj webcama i live-stream o 0:00 prosimy :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroce do tematu zacinania się, tj doczytywania się za pozno tekstur itd.

 

Problem ten występuje u grających w piraty i posiadających napędy benq. Podobno na samsungach i hitachi problem niewystępuje. Jednak wiekszość posiadaczy benq boryka sie z takim czymś. Co prawda są wyjątki, że mają benq i gra chodzi dobrze, ale tez pisza ze to nie zwykly arcade, ale z dyskiem hdd.

 

Nie chce tu prowadzic dyskusji o piratach czy dawać tutorial jaki naped wybrac by najlepiej w gta iv grac. Chodzi mi raczej o to, że te rzeczy dają do myślenia i mogą dowodzić, że:

 

- napewno gra jest dobrze dopracowana i wykonana na konsolach (wbrew zarzutom coponiektórych) i nie gubi tekstur jesli kupimy oryginała (wtedy benq nie meczy się z odczytem wypalanej płyty)

- prawdopodbnie gdy ktoś ma hdd, to dane są zrzucane na hdd w locie, bez pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem ze sklepu z konsola i w/w gra ............. (poki co sie instaluje). W spotkal mnie maly szok gdyz bylem okolo 23:30 a tam kolejka jak w Polsce za komuny. Sprzedaz rozpoczela sie o 24:00.

 

Odnosnie gry:

 

- pierw mamy update ps3 ;], potem instalacje GTA4 i intro..... ktore jest niczego sobie ....

- IMO Nico to taki rosyjski Tonny Montana ;)

- po przywitaniu sie z naszym krewnym, zawozimy go do naszego miejsca pobytu...ale nie o tym.

 

z poczatku mieszkamy chyba w rosyjskiej dzielnicy (wywnioskowalem to z napisow na niektorych sklepach) gdzie bojka z przechodniem moze sie zle skonczyc (pobilem dwoch i teraz mnie kilku z nozem goni :) )

....itd....

 

GRA JEST SUPER ZROBIONA ma swoja dusze, troche musze sterowanie opanowac i bedzie ok, jutro po pracy napisze cos wiecej.. ;]

 

Macie pytania - piszczie

Edytowane przez Mysterio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie wejść do większości budynków czy znów jest tak jak za czasów SA/VC ? :). Po video review widziałem wiele wnętrz o dziwo i to bardzo dobrze wykonanych jak na gta ale to mogły być miejsca związane z fabułą/misjami dlatego pytam czy można wchodzić do losowych budynków i ja są te miejsca wykonane ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- IMO Nico to taki rosyjski Tonny Montana icon_wink2.gif

 

Wcale nie! :razz: Wręcz przeciwnie. Nico jest zrównoważony psychicznie, nie ćpa i nie zabija ludzi od tak, bo źle na niego patrzą. W tej grze takim Tonym Montaną może być nie kto inny jak Michalew (tak to się pisze?). Scena w której pierwszy raz go widzimy jest świetna, pokazuje jak bardzo jest on podobny do Montany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie wejsc do budynkow typu, fast food czy sklep z ubraniami. Wiecej poki co nie spotkalem ale napewno sa.

odnosnie tonnyego to nicno przypomnial mi jedynie na poczatku jak przybyl do ameryki... ale mniejsza z tym ;)

 

p.s. macie na poczatku mosty zablokowane przez lcpd? bo bym chcial sobie gdzies pojechac.

 

Jak wezwac taxi i dostac sie do metra itp?

Edytowane przez Mysterio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taksówke gwizdasz, gdy ją widzisz naciskasz LB i Nico gwizda wtedy taxi się zatrzymuje. ;) Pograłem trochę i powiem wam, że jazda samochodami czy motorem jest tragiczna jak dla mnie :/

 

P.S

Znalazłem, gdzieś jakby ktoś chciał mape ze stunami itd. wystarczy wejść do neta i wpisać adres www.whattheydonotwantyoutoknow.com, nie wiem czy działa bo jeszcze nie sprawdzałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadamy do lukka na pokaz gta4, ktore dzisiaj kupuje. 32 cale beda fajnie do tego pokazu słuzyc xDDDD

lukk sie dowie jak mu juz w drzwi zapukamy ;d

 

a tak na powaznie, to lukk mowil ze z bydgoskiego MM nie dzwonili do niego w sprawie odebrania GTA4. Chyba przycina troche sklep idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2983523[/snapback]

http://www.sonydefenseforce.com/?p=404

w GTA3 też był polak co chował sie po kiblach, amerykanie lubią żarty o polakach rzeczywiście zaje** miły gest

Hehe, czy to chodziło o tego gościa który dawał zlecenia w miejskim podziemnym kiblu który był w parku? nie wiedzialem ze to Polak był :D

 

A mnie się takie coś podoba i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...