Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, co MM to inny obyczaj... W dzień premiery w olsztyńskim MM kosztowała 219 zł. No to ucieszony pognałem wczoraj do MM (myślę sobie-będzie taniej) i co widzę? Cenę 249 zł...

W stolycy to samo... Ale co sie dziwic, wiadomo, ze nie beda doplacac do interesu przy tak chodliwym towarze.

 

No ja właśnie kupiłem GTA IV na "wyprzedaży" w MM i dokładnie 200 zł zapłaciłem (czyli tyle ile powinno icon_razz.gif).

Dokladnie powinienes zaplacic 204zl z jakimis groszami ;)

 

Co do Fruit - boskie, wlasnie taki humor w tej serii lubie :) Swoja droga, reklamy w instrukcji tez sa fajne - szczegolnie ta baru z hamburgerami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ciekawe co bym dostał od Plejboja X gdybym zabił Dwayna...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - .
Kasę, jak dobrze pamiętam 25 000.

Pozatym spory kawałek dalej w grze, na ulicy spotkałem dziewczynę śp. Dwayna, proszącą mnie o "pogadanie" z jej nowym chłopakiem który ją bije.

 

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 rzecz jasna :wink:

Widze że myślisz pozytywnie :P

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""
Jeśli chodzi o gre to już Vlad dostał kulke w łepek, akcja sie rozwija i jest zajefajnie.

Gra świetna. Bez dwóch zdań. Puki co nie stwierdziłem jakiś niedogodności.

 

Spoiler nie jest na forum tylko dla ozdoby... a tak przy okazji: "kulke" sie troche inaczej pisze ;)

costi

 

Edit. Spoiler! Przecież to prawie sam początek gry :P

 

Sry...

Edytowane przez Soundwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak - porownywal ktos plynnosc gry na iso i na oryginalce? :wink:

Aha- na Elite Falcon z benq gra naturalnie dziala bezblednie, zadnych niespodziewanych doczytek- tyle w temacie full legal vs. .iso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że myślisz pozytywnie :P

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""
Jeśli chodzi o gre to już Vlad dostał kulke w łepek, akcja sie rozwija i jest zajefajnie.

Gra świetna. Bez dwóch zdań. Puki co nie stwierdziłem jakiś niedogodności.

 

Spoiler nie jest na forum tylko dla ozdoby... a tak przy okazji: "kulke" sie troche inaczej pisze ;)

costi

 

Edit. Spoiler! Przecież to prawie sam początek gry :P

 

Sry...

@costi- "łepek" i "puki" też się troszkę inaczej pisze ;)

 

A co do kolegi z płytą za 3,5 PLN- moja wypowiedź dotyczyła napędu benq, na którym kradzione wersje GTA IV podobno lubią mieć problemy, więc pisanie o napędzie szajsunga jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, cicho, w pracy bylem :P

 

Co do samej gry - miodzio :) Mam tylko zastrzezenie do jazdy samochodem - IMHO samochody reaguja nie kierownice jak woz z weglem, mam ciezkie problemy z mieszczeniem sie w zakretach, mimo cisniecia galki na maksa. Do tego kierowcy w LC sa cholernie niecierpliwi - stoi czlowiek na swiatlach jako np. trzeci, swiatlo sie zmienia i zanim zdazy sie ruszyc, to juz sie biora za omijanie. Ten aspekt AI mogliby poprawic, bo wyglada to strasznie nieklimatycznie.

Mogliby tez dopisac do AI zasady ruchu drogowego (np. skrecajacy w lewo na skrzyzowaniu musza przepuscic jadacyh prosto itp.) ale to juz tylko moje pobozne zyczenia ;)

 

EDIT: poza tym panowie chyba przeginacie z tym pisaniem o plytach za 3zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi- "łepek" i "puki" też się troszkę inaczej pisze ;)

 

A co do kolegi z płytą za 3,5 PLN- moja wypowiedź dotyczyła napędu benq, na którym kradzione wersje GTA IV podobno lubią mieć problemy, więc pisanie o napędzie szajsunga jest bez sensu.

Dziwne, że ktoś porawia kogoś i do tego źle. Forma łepek też jest dopuszczalna. Wytworzyła się pod wpływem języka potocznego. ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryłeś z tą ceną na allegro- jednak większość z osób z tego tematu chciało zagrać w dniu premiery i nikt nie patrzył na allegro. Ja kupiłem w sklepie z najlepszym dojazdem i największym parkingiem, a że był to empik w jednej z krakowskich galerii to zapłaciłem 250PLN. Aukcja na allegro wygląda na w pełni bezpieczną, więc kupuj śmiało.

 

Hattorih- a teraz zbierz się w sobie i napisz coś na temat. Dasz radę?

 

Oficjalne wskazówki dla posiadaczy ps3 i GTA IV http://polygamia.pl/12-krokow-do-szczescia...na-ps3#comments

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiedziałem że GTA 4 można przejść w niecałe 18 minut....

Myślę że to niemożliwe - nawet jeśli przyjmiemy że w grze jest np. 18 misji to musiałbyś każdą z nich wykonać w 60 sek. (same dojazdy będą trwały w najwspanialszym wypadku kilka razy tyle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

versus0eito

 

Dodany: 03.05.2008 o 12:39

 

 

lol ludzie poszukajcie troche. Koleś dorwał gre przed premierą i 17 minut po tym jak włączyli ta stronke z licznikiem koles konczyl gta 4 na 100% w rzeczywistosci mial na liczniku ponad 45 godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ratunek dla ps3?

 

Co prawda, słaba, ale… Kłopoty z wersją na PS3 są już znane, także użytkownikom naszego forum. Okazuje się jednak, iż można “coś” poradzić na te problemy.

 

Jeżeli gra zawiesza Wam się w trakcie ładowania gry, wystarczy wcześniej wylogować się z PSN lub wyłączyć internet, w 100% pomaga. Tak, a co w takim razie z grą on-line? Będziecie musieli poczekać na patch. R* zarzeka się, iż już w przyszłym tygodniu zostanie opublikowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos podpowiedziec jak odblokowac mozliwosc kupowania broni od znajomych? widzialem u ludzi ktorzy sa dopiero na poczatku fabuly achieva za to, a ja dalej nie mam :/

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...