Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z misjami pobocznymi dla Little Jacob. Jak dojeżdżam do punktu gdzie mam dostarczyć paczkę to nic się nie dzieje i po chwili wyskakuje, że koleś oczekujący na paczkę się zmył. Co robie nie tak ?? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak >>

PS3 - Grand Theft Auto IV = 1152x640 (no AA) [640p] Post-Processing Modes

X360 - Grand Theft Auto IV = 1280x720 (2xAA) [720p]

 

Grand Theft Auto IV: PS3 vs. Xbox 360 Special

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=137829

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponizej link z predkosciami ladowania sie gry na ps3 i x360

 

filmik z ladowaniem gry

 

hmmmm ps3 wolniejsze?

Jakieś to niemrawe porównanie... Ciemno w tym pokoju że nie wiadomo co jest czym.

 

Może jakieś oficjalne porównanie?

 

A jeśli nawet jest wolniejsze PS3 TO CO?

PS3 i XO to zupełnie inne konfiguracje i wcale się nie dziwię że gry ładują się inaczej (dziwne by było gdyby ładowały się identycznie). Nie ma to po prostu znaczenia!

 

# Cavarr

http://images.eurogamer.net/assets/article.../9/gen7.jpg.jpg

Nie widzę różnicy więc po co temat?

Edytowane przez Soundwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG... Na ps3 masz zdjecie podczas zachodu slonca a na xboxie w dzien. Po co prowokujesz jakies glupie wojny, skoro ta gra wyglada prawie identycznie na obu systemach? W dziale pc gada sie tylko o fpsach a tutaj wojny ktora konsola lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jakieś to niemrawe porównanie... Ciemno w tym pokoju że nie wiadomo co jest czym.

 

Może jakieś oficjalne porównanie?

 

A jeśli nawet jest wolniejsze PS3 TO CO?

PS3 i XO to zupełnie inne konfiguracje i wcale się nie dziwię że gry ładują się inaczej (dziwne by było gdyby ładowały się identycznie). Nie ma to po prostu znaczenia!

jak to co?? to po co jest ta cala instalacja??, rozumiem ze gra laduje chociaz czesciowo na hdd i dzieki temu ze poswiecam wcale nie malo miejsca, mam za to chociazby szybszy Load, a tak to kto na tym wlasciwie korzysta ze masz gre na hdd???..ja wiem: Rockstar,bo gdyby nie mieli hdd do dyspozycji to podejrzewam ze mieliby niezly klopot z wersja ps3,ktora i tak powstawala w bolach.

 

Jedno jest pewne ,ps3 ma jakis problem programowy lub sprzetowy(ja stawiam na Cell'a) ktory bardzo ogranicza i szybkosc i max wykorzystania bebechow ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

a to nie przez blu ray te loadingi sie wydluzaja?

nawet po instalacji na hdd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to rozumiem tak ze bez instalacji bylo by jeszcze dluzej. No sorry, ale to nie sa cartridge. Na kompie tez instalujesz na dysku i masz loadingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas wgrania do pamięci graficznej/systemowej ? Nie wiem jaka jest przepustowość pamięci w PS3, ale to może mieć wpływ na czas ładowania.?

 

 

P.S A teraz zginę ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej nie przepustowość a ilość pamięci. PS3 ma 256MB "pamięci operacyjnej" a XO 512MB. I to pewnie jest problemem. Właśnie przepustowość w tym przypadku góruje że dane są w dość optymalny sposób dostarczane.

 

# Cavarr

Fajny screen, ale kilka stron wcześniej zarzucono jeszcze lepsze fotki także niewypał stary :P....

 

PS. Skoro PS3 jest technologicznie słabsze, jak to możliwe że XBOX mimo tak przewyższających możliwościach tylko o kawałek paznokcia wyprzedza PS3. Mimo że na rynku jest o rok dłużej niż chlebaczek ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim tempie sa odblokowywane nowe wyspy? Juz mam pare misji zrobionych dla Vlada i Jacoba, a jestem juz bardzo bardzo ciekaw dalszej czesci miasta.

 

 

 

 

------------

post pisany z ipoda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca wlacze se multi - bedziesz mial cale miasto ;]

 

btw. ja jak narazie mam dwie wyspy odkryte - ta pierwsza i ta na polnoc mniejsza

 

 

k**twa ja chce manhatan i statue wolnosci (szczescia ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie daje mi to spokoju

 

kupiona giera na ps3, i chodzi tragicznie, fps słaby i jeszcze potrafi bardzo zwolnić

nie wspomne już o tragicznym rozmyciu obrazu, denerwuje to troche i bardzo zabija przyjemność z grania

 

też tak macie?

 

nie daje spokoju, ponieważ opinie o grze są takie "sporadyczne dropy fps" lub "ja tam żadnych dropów fps nie zauważyłem/am"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atom3k, grasz zapewne na ps3? Odnosnie rozmycia dalszego planu, to i na x360 wystepuje ten filtr, ale pewnie dzieki wyzszej rozdzielczosci nie jest to tak dokuczliwe. Na 360tce rowniez, sporadycznie, sa framedropy ale ponownie- nigdy nie tak zauwazalne, by psuc przyjemnosc z gry (a sadzac po desperackim tonie twoich postow na polygamii tak jest w twoim przypadku). Na polygamii wlasnie, cytujac pracownika R*, remedium na kiepskie dzialania wersji na ps3 (i gubienie save'ow co jest skandalem przy tak dlugiej grze) jest ponoc odpiecie sieci, wylaczenie wibracji (o ile masz cos lepszego, niz sixaxis) i cos tam jeszcze. Pobaw sie z ustawieniami konsoli, moze wyciagniesz te 3fps wiecej (parodia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak: wiesz, po prostu ciekawi mnie to zagadnienie, jako starego pecetowca

bo grajac w gta na pc we wcześniejsze części człowiek się przyzwyczaił, że jest płynnie (kosztem tego, że się tekstudy nie nadążały wczytać i się jeździło po rozmytym asfalcie na ten przykład i inne tam kwiatki), a tu mam wrażenie, że gram w gierkę, na którą sprzęt jest stanowczo za słaby

takie gierki odpuszczałem na pc dopuki sprzęt nie nadążył, a tu się tak nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie w pelni rozumiem, bo tez jestem starym pecetowcem, ktory zawsze mial topowy sprzet i nie myslal nawet o wymaganiach gier ;) Tym bardziej jestem wrazliwy na framerate i mimo, ze jak pisze- na 360 tez nie jest to stala, wysoka ramka, to nie razi to w zaden sposob tak mocno, by nie grac w ta doskonala pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak:

 

powiem Ci tak, ogromniastą, przeogromniastą frajdę sprawia mi cruse jakimś autem, z prędkością dostosowaną do innych pojazdów, auto mruczy lekko, a nie świszczy od gazu do oporu, i framerate jakośtam się trzyma kupy wtedy :] to mi się podoba, zaleta analogowego gazu :]

 

poza tym, można cholery dostać od kamery, tak na marginesie :]

 

a ktoś gdzieś mi napisał, na polygami, żeby fabryczne ustawienia konsoli dać, sprawdzimy jak do domu przyjdziemy :]

 

poprzymuszam się jeszcze, poznajduję smaczki, które mnie wciągną, to może i przejdę gierę, bo potencjał ma :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiona giera na ps3, i chodzi tragicznie, fps słaby i jeszcze potrafi bardzo zwolnić

nie wspomne już o tragicznym rozmyciu obrazu, denerwuje to troche i bardzo zabija przyjemność z grania

[OT] hehe, to pc'ta mozna zupgreade'woac przynajmniej, a tu placz :D [/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak: wiesz, po prostu ciekawi mnie to zagadnienie, jako starego pecetowca

bo grajac w gta na pc we wcześniejsze części człowiek się przyzwyczaił, że jest płynnie (kosztem tego, że się tekstudy nie nadążały wczytać i się jeździło po rozmytym asfalcie na ten przykład i inne tam kwiatki), a tu mam wrażenie, że gram w gierkę, na którą sprzęt jest stanowczo za słaby

takie gierki odpuszczałem na pc dopuki sprzęt nie nadążył, a tu się tak nie da

Oj ludzie, ludzie. U mnie na liście przyjaciół z PSN ok. 60% ludzi gra w GTA i żadna osóbka nie skarży się że jej gra muli czy brakuje 2 fps...

atom3k, piszesz zbyt ogólnie o swoim problemie jakby tyczył się każdego posiadacza PS3. Inni to wykorzystują :P

 

draak - może starczy już tej słodyczy pod adresem XO, co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...