Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie moze umowimy sie dzis na multi?

prawdopodobnie zagram jeśli gdzieś mnie znajomi nie wyciągną, no chyba, ze wpadną do mnie na gta :lol: Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o/t Soundwave, idz do baru tlenowego, lub na swieze powietrze, bo wyraznie cos ci obwody sie przegrzewaja- w ktorym miejscu ja slodze? Boli cie, ze obiektywnie ta gra dziala gorzej na twojej ukochanej zabawce i widac to na kazdym kroku (save, nisza rozdz. a mimo to lichy framerate, zabawy w odlaczanie sieci)? I na koniec- kto jak kto, ale user z kilkumiesiecznym forumowym stazem raczej nie bedzie mi pisal, bym sie nie udzielal w danym temacie :lol:

 

PS. W temacie o ps3 nawolujesz, by posiadacze konsoli sony utworzyli jakas grupe wzajemnej adoracji na tym forum etc., to chyba nie twoj tydzien, co? :lol:

 

down- nie dalej, jak kilka dni temu radzilem kumplowi, by kupowal ta konsole, ktora bardziej mu odpowiada pod katem biblioteki gier, slowem z fetyszyzmu wyroslem juz dawno. Tobie widac to niestety obce- a co do GoW'a to w momencie, jak wyjdzie GoW 2 bedzie mial MGS4, w ktorym bedzie mozna powalczyc ze zmutowana zaba, ale co kto lubi ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkumiesięczny to fakt ale to nie oznacza że ślepy. PS3 lubie ale XO też doceniam bo ino ma niektóre naprawde zajefajne tytuły (GoW chociażby bardzo kocham) ale nie ma Twojego posta w którym byś nie pochwalił Xa a zgnębił PS3. Ale nie oto chodzi. Zbytnio wierzysz słowu pisanemu. Ale nie ważne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

down- nie dalej, jak kilka dni temu radzilem kumplowi, by kupowal ta konsole, ktora bardziej mu odpowiada pod katem biblioteki gier, slowem z fetyszyzmu wyroslem juz dawno. Tobie widac to niestety obce- a co do GoW'a to w momencie, jak wyjdzie GoW 2 bedzie mial MGS4, w ktorym bedzie mozna powalczyc ze zmutowana zaba, ale co kto lubi ;)

Czy ja czegoś nie wiem :D ;). A tak na serio to dajcie już spokój z tymi zaczepkami, nic nie wnoszą do tematu. Dla mnie obie wersje wypadają bardzo równo, niestety wersja na PS3 ma pewne problemy ale miejmy nadzieje że Rockstar to ogarnie ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wziąć obie płyty, iść do apteki i zważyć, czy czasem wersja na BD nie jest cięższa. Domyślam się, że będzie i to jest kolejna wada, przez którą nie kupię tej gry na PS3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueVanDal- moze i w 4'ce zmutowanych zab nie bedzie, ale nie powiesz mi, ze konwencja tej serii nie jest wybitnie specyficzna (wystrzeliwywanie sie z armatki w MG Online chyba kojarzysz?) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nie wiem czy juz bylo:

ps3site

 

Patch do GTAIV - wersja 1.01

Autor: Wojciech Arabczyk » 09 maja 2008, 11:08

 

Nie tylko my piszemy newsy. Wróbel przysłał mailem informacje o łatce do GTAIV:

 

Chciałem tylko przekazać informacje, ponieważ nie widziałem żadnego wpisu na ten temat, że wyszła łatka do GTA IV. Jest to update do wersji 1.01 gry, zajmuje 18 mb. Informacja o updacie wyskakuje automatycznie po włączeniu gry. Z tego co wyczytałem jest to łatka likwidując zawiesza sie gry.

 

Po zainstalowaniu tej łatki nie mam jak na razie żadnych problemów z grą (wcześniej gra mi się wieszała).

ps.Soundwave co ja slysze..kolko wzajemnej adoracji(ps3)???.... :rolleyes: normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek to jest najlepsze:

 

"Ilość klatek na sekundę.

Coś dla onanistów cyferkowych. W skrócie: więcej klatek wyświetla średnio wersja na 360. Nie są to ogromne różnice, ale jednak. W detalach wygląda to następująco:

 

Test 1: Game Intro

360: 31.990fps

PS3: 26.460fps

Test 2: Clean Getaway

360: 28.624fps

PS3: 23.452fps

Test 3: Final Destination

360: 35.262fps

PS3: 29.041fps

Test 4: Station Face-Off

360: 26.076fps

PS3: 26.081fps

Test 5: Rigged to Blow

360: 26.712fps

PS3: 23.781fps

Test 6: Ivan the Not So Terrible

360: 33.798fps

PS3: 28.313fps

FPSy mierzone były w scenkach przerywnikowych, żeby uniknąć sytuacji, gdzie na test wpływ miałaby, na przykład, większa ilość samochodów na danej platformie. Jak pisze Eurogamer: “oglądając obie wersje przy sobie, wyglądają one identycznie. Jednak, jeżeli zdarzy się spadek FPS, to większe chrupnięcia zauważono na PS3, przez co średni wynik jest gorszy.” Na uwagę zasługuje także inna rzecz - wersja na PLAYSTATION 3 ma włączony v-sync (synchronizacje pionowa). "

http://polygamia.pl/eurogamer-porownuje-ob...a-iv#more-14917

 

dziękuję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacOSek to jest najlepsze:

 

"Ilość klatek na sekundę.

Coś dla onanistów cyferkowych. W skrócie: więcej klatek wyświetla średnio wersja na 360. Nie są to ogromne różnice, ale jednak. W detalach wygląda to następująco:

 

Test 1: Game Intro

360: 31.990fps

PS3: 26.460fps

Odzywam sie bo lubię cyferki. Mam wrażenie, że 26 czy 31 to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Jakoś niedobrze mi się robi, jak mam poniżej 60fps. (vsync on) a już minimum to 40-50. Nie chcę tu nic wywoływać (bo to nie ciemnia) ale powiedzcie PC-towcy, czy taka ramka nie denerwuje podczas gry na TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mimo dobrego sprzętu chciałeś szybciej pograć w GTA. Tylko wybrałeś nie tą konsolę? A co powiedzą X-siarze? Sam się zbieram do zakupu X lub PS3 (80:20 dla X'a) ale ten framerate mnie powala. Kiedyś ktoś tam pisał, że np Dirta na X'a też "śmiga" 30fps. To chyba mało :/ Są jakieś tytuły z lepszym fps?

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dopiero co zakupiłem. Miasto Liberty City naprawdę jest spore. I fajnie zachowują się auta po zderzeniu z innym, albo ze ścianą, slupem, tudzież murkiem. .Ogólnie fizyka miażdży.Do tego podoba mi się analogowy gaz czy hamulec. Przycisnę mocniej prawy Trigger i przyspiesza. Taki drobny, ale jak istotny drobiazg. Dość ciekawie wygląda to jak Nico kradnie zaparkowane auta. Wreszcie są zamknięte!. Wiem, że może na jakiś bezpiecznych osiedlach jakiś Amerykanin zostawia otwarte drzwi od auta, ale bez przesady ;) Nico ładnie podchodzi i wybija szybkę :P

 

Jeśli już mowa o samochodach w GTA 4, to est też coś co mnie wkurza . Samo prowadzenie auta i to denerwujące gibanie się. Jadąc niezbyt szybko mam uczucie jakby samochód miał zaraz się przewrócić na któryś bok. Troszkę to zabawne.

 

Co do samej gry to z początku widać, że nie brakuje tu dobrego poczucia humoru. Jak rozmowa Nico z tym gościem w jego domu (nie wiem kto to, kumpel, rodzina ?) .

 

Ogólnie jest o wiele więcej realizmu, przechodnie są bardziej różnorodni niż w poprzednich częściach. Zachowują się jakoś, a nie tylko machają rękami coś tam mówiąc i poruszając się bez celu (jak to miało miejsce w poprzednich GTA) Jedni palą fajki na ulicy, inni odbierają telefony.

 

Wiem, że była o tym już mowa, ale chciałem opisać swoje pierwsze wrażenia z gry. A przecież jest przede mną z kilkanaście misji. Nie licząc tych pobocznych i do tego zwiedzanie miasta :P Na początek mogę śmiało dać 9/10. Do 10 brakuje nieco lepszej grafiki, bo ta IMO jest dosyć średnia. A skoro już wspomniano wyżej o różnicy FPS na X360/PS3, to nie widzę jakoś by framerate spadał mocno w dół. Raz mi się zdarzyło, że gra na dosłownie chwilę przycięła, jakby coś zapisywała, ale o żadnym doczytywaniu nie ma mowy.

 

Jak pogram dłużej i zapoznam się z grą to chętnie bym z wami zagrał na necie. :)

 

P.S nie mam zamiaru ukrywać tego, ale zgadzam się ze wcześniejszym postem Dreak'a w sprawie PS3. Nie są to ogromnie różnice, ale są. Nie wiem czyja/czego to wina, ale jak tyle mam płacić za konsolę, do tego jeszcze grę, to oczekuje jednak czegoś więcej. Nie twierdzę, że konsola jest zła, ale nie dopracowali tego tytułu pod PS3.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzywam sie bo lubię cyferki. Mam wrażenie, że 26 czy 31 to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej. Jakoś niedobrze mi się robi, jak mam poniżej 60fps. (vsync on) a już minimum to 40-50. Nie chcę tu nic wywoływać (bo to nie ciemnia) ale powiedzcie PC-towcy, czy taka ramka nie denerwuje podczas gry na TV?

O jaką ramkę ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mimo dobrego sprzętu chciałeś szybciej pograć w GTA. Tylko wybrałeś nie tą konsolę? A co powiedzą X-siarze? Sam się zbieram do zakupu X lub PS3 (80:20 dla X'a) ale ten framerate mnie powala. Kiedyś ktoś tam pisał, że np Dirta na X'a też "śmiga" 30fps. To chyba mało :/ Są jakieś tytuły z lepszym fps?

Devil May Cry 4 np. hula na obu konsolach w 60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie zastanawia? Czemu na PS3 włączyli synchronizacje pionową a na iksie nie? Nie od dziś wiadomo, że z synch on animacja będzie wolniejsza. Jak do tej pory większość gier na PS3 wyłączała synchronizancję. :) Może to przez współpracę MS z R? ;>

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueVanDal- moze i w 4'ce zmutowanych zab nie bedzie, ale nie powiesz mi, ze konwencja tej serii nie jest wybitnie specyficzna (wystrzeliwywanie sie z armatki w MG Online chyba kojarzysz?) ;)

No raczej że kojarzę ;). Chociaż MGO to nie moja bajka, ja wolę singla. Tak swoją drogą to w MGS4 będzie oddział FROGS... Ale jak napisałeś, co kto lubi :).

 

Co do GTAIV, ktoś tu gra w to na konsoli bez dysku (XO oczywiście)? Jak to śmiga? Ktoś w ogóle robił jakieś porównania HDD vs non HDD?

 

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to każda gra i GTA ma trochę sporych błędów:

http://pl.youtube.com/watch?v=FB_-E8N0gA8

 

Ja ostatnio wychodząc z domu przeskoczyłem przez poręcz (nigdy nie chce mi się chodzić na około) i zamiast spaść na parter leciałem gdzieś głęboko z tym krzykiem, a po czasie spadłem na zewnątrz na ulicę :)

 

A tak się zastanawiam na jakiej zasadzie się ładuje save po włączeniu - bierze autosave, 1 od góry, czy może najnowszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak się zapytam z ciekawości. Wszystkie wersje GTA4 są ocenzurowane ? Na początku gry po wykonaniu kilku misji był przerywnik, w którym pokazli jakiś klub nocny ze striptizerkami (nie mogę go na razie znaleźć) Jedna pani tańcząca na rurze powiedzmy, że byla nieco ocenzurowana ;)

 

Inne pytanie to gdzie mogę znaleźć helikopter ? Miasto jest spore, a już mnie znudziło to jeżdżenie i poszukiwanie :) Pograłem ze 2 godziny, a mam ledwie 10% i niespecjalnie się ociągałem wykonywaniu kolejnych misji dla Romana i Vlad'a. Co mnie bardzo cieszy ;) Gra będzie na wiele godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak się zapytam z ciekawości. Wszystkie wersje GTA4 są ocenzurowane ? Na początku gry po wykonaniu kilku misji był przerywnik, w którym pokazli jakiś klub nocny ze striptizerkami (nie mogę go na razie znaleźć) Jedna pani tańcząca na rurze powiedzmy, że byla nieco ocenzurowana ;)

 

Inne pytanie to gdzie mogę znaleźć helikopter ? Miasto jest spore, a już mnie znudziło to jeżdżenie i poszukiwanie :) Pograłem ze 2 godziny, a mam ledwie 10% i niespecjalnie się ociągałem wykonywaniu kolejnych misji dla Romana i Vlad'a. Co mnie bardzo cieszy ;) Gra będzie na wiele godzin.

Stary, do dopiero początek gry!

 

Jak chcesz sobie polatać dla jaj wybierz na telefonie Sixaxis tuturial (PS3 ver.) Będziesz mógł polatać ile chcesz :P

 

No, cenzura boli :P Ale chociaż języka nie ocenzurowali...

Edytowane przez Soundwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwo gra bez dysku i przy większych prędkościach pojazdu lekko sie tekstury otoczenia doczytują. Czego u siebie na HDD nie zauważyłem.

Wchodzac do domu jest podobnie, tekstury lozka i mebli doczytuja sie ale idzie przywyknac do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem GTA4 w MM w Bydgoszczy za 199zł :] Po pierwszym odpaleniu już mnie zauroczył ten rosyjski akcent Nico ^^ Co do misji to narazie nie jest źle zobaczymy jak będzie dalej. Oby się nie powtarzały w kółko tak jak to bywało w poprzednich wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, ze glitche wystepuja glownie (tylko?) w multiplayerze?

Jezeli nie, to czy trzeba sie starac aby sie pojawily czy czasem spontanicznie wyskocza w srodku gry (np. zniknie kawalek drogi)? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...