Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pff, szukanie lakiernika od 3*? ;) 4* gubi sie raz-dwa, takze przyznaje racje Jon'owi niebiescy sa lamowaci w tej odslonie serii.

 

Rowniez jestem dalej pod ogromnym wrazeniem tej gry i staram sie te ok 30min dziennie wygospodarowac na GTA, co przy obecnym harmonogramie graniczy czasem z cudem (no ale 30% juz za mna i z kazda misja jest coraz lepiej).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff, szukanie lakiernika od 3*? ;) 4* gubi sie raz-dwa, takze przyznaje racje Jon'owi niebiescy sa lamowaci w tej odslonie serii.

No to nie wiem.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Spoiler"
Qrcze to jakim cudem w misji gdzie odzyskujemy coke dla Eli w ruinach starego szpitala po otrzymania 3* uciekałem prawie 30 min rujnując doszczętnie z 6 samochodów??? Nie szło po prostu im uciec bo ciągle znikąd pojawiał się radiowóz, policyjny Hamer jadący na czołówkę i helikoptery...

Nie wiem, ale mam uczucie jakby z misji na misję policja właśnie stawała się coraz bardziej cięta na Niko :P

 

Po 15h gry stwierdzam, że jeszcze w tak dobre... ba! świetne!! GTA nie grałem. Teraz, właśnie R* i PS3 zrozumiałem, że dobrze zrobiłem kupując konsole. To sama przyjemność siedzieć na kanapie z padem w rękę i zabawiać się z samotnego egzekutora z kałachem w łapie. Gra roku! I nikt nie jest w stanie odebrać tej nagrody! Nawet MGS4 czy GoW2 czy Super Mario coś tam coś tam na Wii :P (aby nie było ale :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Soundwave dlaczego uciekales 30min, pewnie skreciles w prawo i zapedziles sie w ta slepa uliczke przy porcie, albo zwyczajnie nie te lata i skill juz nie ten ;) Ale nawet w wideorecenzji na GT (bodajze) wspominano, ze przez cala fabule policja aresztowala recenzenta jeden raz. Takze, albo brak koordynacji reka-oko albo nizszy o 10% framerate na PS3 powoduje twoje problemy ;)

 

Ewentualnie, co wydaje sie byc malo prawdopodobne- nie wiesz, w jaki sposob "gubic" ogon, tzn. uciekawszy z niebiesko-czerwonego okregu tak planowac trase, by nie natknac sie na zblizajace sie helikoptery, radiowozy (wszystko zaznaczone na mapie).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem pieprzysz Borys. To wiadome że gry tanieją po premierze. Albo kupujesz od razu i płacisz full, albo czekasz niewiadomo do kiedy i kupujesz za 1/2 ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu to każdy chyba tutaj kupował... Ja przynajmniej nie żałuję, bo raczej tego czasu bym nie wytrzymał :)

 

Co do gry, to im dłużej gram, tym bardziej nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę.

To miasto i ogrom możliwości jest niesamowite :o

 

PS. Taka prośba, żeby ten temat nie był umawianiem się na liva tylko dyskusją o samej grze, dzięki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w Media Markt: GTA 4 + play $ charge kit - 199zl

Ten "Play&Charge" to w jakim jest kolorze? Gazetka przedstawia w czarnym [nie pasi mi, bo mam białego pada] Nie wiem czy zajeżdżać po robocie do MM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zadzwonic do MM i sie zapytac :P

Mysle, ze daja czarne bo zapewne im zalegaly na magazynie. Wiekszosc ludzi ma biale pady i dlatego kupuja biale play&charge.

Oczywiscie jest tez duze prawdopodobienstwo, ze 1 dnia juz sie wszystko sprzedalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem pieprzysz Borys. To wiadome że gry tanieją po premierze.

No sorry, ale raczej rzadko gry tanieją o 1/2 przez niecałe 2 tygodnie ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie. Mam obecnie około 25% gry i stanąłem w miejscu. Dostałem SMS od kolesia Unknown Informator i jadę do niego ale mam taki problem że gdy tam dojadę i stanę niby w tym wyznaczonym miejscu to nic się nie dzieje. Tak samo mam jak pojadę do kolesia Playboy-X. Niby stanę na wyznaczonym znaczku i nic. Nie wiem co się stało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jedno pytanie. Otóż czy wam również często zdarzają sie frame drop'y do ~ 10-15 fps (oceniam na oko).

 

Ogólnie wydaje mi się że, gra chodzi gdzieś w 30fps'ach, zdarzają się "łyse" miejsca gdzie jest 60, no ale wystarczy że, zdobędę 3 gwiazdki, zrobi się jakaś większa akcja w miejscu i mam pokaz slajdów.

 

Nie zadręczałbym się tym gdyby były to naprawde sporadyczne przypadki, ale takie akcje mają miejsce niemalże w każdej misji.. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie. Mam obecnie około 25% gry i stanąłem w miejscu. Dostałem SMS od kolesia Unknown Informator i jadę do niego ale mam taki problem że gdy tam dojadę i stanę niby w tym wyznaczonym miejscu to nic się nie dzieje. Tak samo mam jak pojadę do kolesia Playboy-X. Niby stanę na wyznaczonym znaczku i nic. Nie wiem co się stało :(

Miałem raz taki patent, gdzie nie pojechałem to nic się nie działo. Pomaga odpalenie gry na nowo... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że im dłużej siedzę przy tej grze, tym częściej jestem świadkiem perfidnego doczytywania się elementów miasta. Słyszałem, że benq w XO daje ciała ale nie sądziłem, że aż tak bardzo gdy zatrzymałem się o chwilowo niewidzialny przystanek. Nie wiem jak robiłem to wcześniej, może miałem klapki na oczach, nie widziałem aż tak często aby coś nagle wyrastało na ulicy koło mnie. Zauważyłem też drobne problemy z cieniami budynków, które w czasie np. jazdy autem potrafią zniknąć z drogi żeby po chwili znowu sie pojawić.

 

... panowie z R* dawać patcha, bo wasza gra zajedzie mi napęd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N, a jaki masz napęd? Też BenQ ?

Bo ja mam ten sam problem co Plusk :sad: .

 

 

Poza tym gra jest świetna, grafika świetna, fabuła wciągająca :) .

BTW zabił ktoś wszystkie gołębie ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N, a jaki masz napęd? Też BenQ ?

Bo ja mam ten sam problem co Plusk :sad: .

 

Poza tym gra jest świetna, grafika świetna, fabuła wciągająca :) .

BTW zabił ktoś wszystkie gołębie ? :unsure:

Nie mam pojecia jaki mam naped. Nie jest chyba napisane na obudowie z tylu. Mam najstarsza wersje premium kupiona zaraz na premierze europejskiej. Gralem wczoraj ze 12 godzin i nie mialem takiego jak Wy problemu. Nic sie nie pojawia nagle.

Przez weekend nagralem sie tyle ze rano idac do pracy patrzylem na samochody w sposob specyficzny :>

Co do gołębi to nie wiem czy będzie mi się chciało do każdego strzelić. Na razie skupiam sie na fabularnych wątku i zadaniach pobocznych. Vladivostok FM rządzi. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd można poznać tylko po pacce:

post-124651-1211182788_thumb.jpg

 

Strzelam, że masz Samsunga (najlepszy napęd)

 

Z tego co czytałem to BenQ jest za kiepskie na GTA IV <_< podobno zakup HDD coś pomaga, ale nie chcę mi się w to wierzyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk, witam w klubie. Przy drugiej wyspie doczytki zdarzały się raz na jakiś czas, ale już przy 3 wyspie czacha zaczyna mi dymić z nerwów. Tekstury dróg się czesto nie doczytują, a o budynkach to już wole nie mówić. Xbox zwyczajnie się zawiesza i trzeba go odpalić jeszcze raz.

 

hdd jest, napęd to Toshiba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Premiuma z napędem Samsunga. I są czasem doczytki ale jakoś mi to nie przeszkadza :] Widać że X360 trochę męczy się z tą grą ale co zrobić trzeba grać ^^ BTW ile macie już %?? Ja 28% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hdd jest, napęd to Toshiba.

SAMSUNG! :]

 

Mi zawsze doczytuj jak wychodze z safehousa na klatke schodowa (nie wazne ktory safehouse), a oprocz tego to czasem asfalt na mostach laczacych wyspy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupilem w MM GTA 4 + Play and charge kit (bialy :D ) za 199zl.

Naped w xboxie premium mam Hitachi.

 

Pierwsze wrazenia z gry (przeszedlem 2 misje) - gra nie chodzi plynnie

Nie moge powiedziec nic o framedropach, bo gra caly czas chodzi (za wyjatkiem stania w miejscu) na okolo 20-30 fpsach? =.=

Czy to jest normalne? Zawsze kiedy jade autem gra po prostu dziala woooooooolno.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk pomaga

 

konsola zrzuca do cache dane, przez co im dłużej jeździmy tym mniejsze są potem doczytki (u mnie obecnie bardzo małe, prawie niezauważalne, ale to pewnie dlatego ze ciagle na pierwszej wyspie jestem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że masz Samsunga (najlepszy napęd)

Wg tego zdjecia mam samsung/toshiba. Problemow z doczytywaniem zadnych.

Gralem do 4 rano, wrocilem z pracy i wlasnie odpalam gta:> Dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela jak ta. Chetni na multi zglaszac sie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...