Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Niedoczytane tekstury drog, budynkow...? Mam przegrane ok. 30h, odblokowane 3 wyspy plus wycieczki helikopterem na 4 wyspe (under the radar zaliczone ;) ) i moze, raz lub dwa doczytal sie jakis smietnik. Ale nic wiekszego. Naped to benq w falconie elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk coś tam poprawił jeżeli chodzi o doczytywanie tekstur, chociaż momentami zdarzają się braki w asfalcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też na benq doczytuje, przeważnie właśnie w safehouse i okolicach. Dyśk też mam, więc jak widać to nic nie daje...

odłącz dysk, albo wyczyść jego cache. Bedziesz miał piekło w porównaniu do tego co miałeś przed tą operacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekalem na niski framerate podczas gry. Spadki wystepuja zawsze przy safehousie (tory kolejowe nad glowa, duzo samochodow itp.).

Kolega przyszedl do mnie ze swoja plytka GTA 4 i wszystko bylo tak samo zle.

U niego na konsoli arcade bez dysku, z napedem benq nic sie nie tnie. Baaardzo rzadko ma jakies dropy (najczesciej przy 4+ policyjnych gwiazdkach).

Czy nizszy (odczuwalny) framerate mogl sie wziac z tego, ze ja gram na 32" TV a on na ~~21" monitorze? Czy przez roznice w wielkosci ekranu, moze mi sie wydawac, ze u mnie gra chodzi gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem sobie na luzaku w Liberty, robiąc dla zabawy rozpierduchy. Na autostradzie zrobiłem małą zadymkę, i wnet pojawiły się 4 gwiazdki z gromadą policji.

 

Niestety moment ataku policji oglądałem w baaaardzo zwolnionym tempie. Framerate spadł tak nisko że, akcja prawie się zatrzymała ;o

 

O co chodzi z tą grą? Bardzo często staram się nie zwracać uwagi na framerate tylko skupić się na rozgrywce, no ale kiedy wyjde na ulice i złapie dwie gwiazdki, to natychmiast mam dwa radiowozy na ogonie i ~ 20 fps. Niedajboże jak już wspominałem wyżej zatrzymam się w miejscu i akcja się zawęzi, pokaz slajdów murowany.

 

@Tompior

 

Jeżeli chodzi o TV to u mnie na 42" LCD jak i 28" CRT efekt jest taki sam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli odczuwalna plynnosc gry nie zalezy od przekatnej ekranu i u mojego kolegi GTA4 chodzi lepiej niz u mnie, to oznacza, ze moj naped gorzej radzi sobie z plyta.

Zastanawiam sie, co na to powie serwis gwarancyjny microsoftu. Dlaczego, placac tyle samo, za ten sam produkt dostajemy cos innego? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio więcej spędzam czasu w Liberty City (miasto w grze GTA4) niż we własnym łóżku. Słucham głownie radia Vladivostok, które wyjątkowo mi odpowiada. Nie znałem żadnego z tych utworów. Po pewnym czasie naszła mnie chęć zapoznania się z podobną twórczością.

Zaczałem od Glukoza. Jej utwór Schweine pewnie każdy słyszał już w GTA4. Zobaczcie teraz jak świetny jest teledysk do tego utworu.

 

Jeśli interesuje Was jak wygląda ta rosjanka to obejrzyjcie kolejny teledysk utworu Malish.

http://youtube.com/watch?v=8f0uCo3Fdw0&feature=related

 

Jeśli podoba Wam się jej twórczość to znajdziecie wiele utworów na youtube.

 

Na koniec najciekawsze: zobaczcie na jakim niskim poziomie stoją nasze programy rozrywkowe, które pokazują taniec na lodzie. Glukoza jak widać jest wszech stronie utalentowana.

 

Kolejny utwór, który mnie zainteresował to Ranetki i O Tebe.

Zobaczcie oryginalny teledysk:

 

Znalazłem też inny interesujący kawałek: Ranetki. Zauważcie jakie one są utalentowane. To nie jest next top popstar tylko normalnie śpiewające kobiety. Jedna z wokalistek śpiewa grając jednocześnie na perkusji. Mój znajomy, który gra dużo na perkusji

powiedział, że to jest prawie niewykonalne! Zobaczcie sami.

 

Dlaczego o tym w sumie piszę? Bo okazało się iż nie jestem jedyną osobą, która dzięki radiu Vladivostok zainteresowała się rosyjską muzyką. Praktycznie pod każdym teledyskiem na youtube są komentarze mowiące o tym, że nigdy nie znali lecz usłyszeli w GTA4 i ich to zainteresowało.

 

"I heard about this group only thanks to GTA IV!"

 

"Yeah Vladivostok got me in learning Russian"

 

"I always tune in to Vladivostok FM for a chance to hear this song, and Basta

"Mama",

 

Glukoza "Schweine" and another one I can't remember. GTA4 has somehow inspired

me into the

 

Russian culture. Beautiful language. One of my favorite stations in GTA4! Thanks

Rockstar!"

 

Wynika z tego, że stacje radiowe w grach są drogą do kariery i sławy tak samo jak te normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz, na dzien dzisiejszy, 6mln sluchaczy (and counting ;) ) na calym globie - jesli w dodatku kawalek jest chwytliwy, to nie ma sie co dziwic, ze takie GTA moze byc furtka do slawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak nie ladnie, sorry, 6500 dolcow za miecha, wypromowali goscia, a teraz placz? przeciez widzial co podpisywal, wedlug mnie stal sie najbardziej rozpoznawalnym glosem w dziejach gier, wiec o przyszlosc sie chyba martwic nie musi, zwlaszcza ze rockstar pewnie nie zaprzestanie na IV :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no i dodał, że przecież nie wini R* za to tylko i ich związki zawodowe... Aktor grający Romana już wcześniej miał podobne problemy, tylko prawda jest taka, że tym aktorom żal dupę ściska gdy widzą jakie $$$ generuje gta IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktos tytul kawalka ktory leci podczas wystepu panienek przed oczyma nikiego w klubie ze striptizem ? ja wiem jedynie ze wykonawcy to Busta i Pharrell ... ale i tak nie moge znalezc. (chyba ze sie myle)

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie koledzy, ile zostało mi do końca, gdy jestem aktualnie po misji z napadem na bank?

Misji w głównym wąttku jest 90-94(zależnie od decyzji które podejmiesz)...procentowo 60% składa się na fabułę...napad na bank(notabene najlepsza misja w całej grze^^) jest na oko gdzieś w 2/3 fabuły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No filmik niezly ;>

Takie pytanko: czy wam gta 4 na xboxie chodzi tak dobrze (plynnie) jak u tego typa na filmiku (post wyzej)?

Bo u mnie gra chodzi wyraznie wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Siekier za odpowiedź! A co do pytania o płynność działania GTA na tym filmiku i tego co widać u siebie na tv, to jest identycznie. Pewnie faktycznie zależy to od posiadanego napędu, bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos jeszcze potrzebowal to tutaj link do listy utworow zawartych w GTA4

http://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Theft_Auto_IV_soundtrack

 

 

Co do doczytywania się tekstur u mnie nic takiego nie wystepuje (360Elite[benq], 32"LCD) natomiast kolega, ktory gra na 360Arcade z dyskiem tyle ze ma pirata ma te problemy, wiec przypuszczam ze to wina Firmware w nagrywarce, ktory zwalnia troszke naped lub slabej jakosci plyty.

Edytowane przez hal9kx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...