Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Arcade bez dysk na Dell'u 19'' z oryginalna kopia w napedzie jest szczerze powiedziawszy tragedia... Czasami jak wlaczam gre doczytywania sa widoczne na kazdym ! kroku - od smietnikow po drzewa i budynki...no i oczywisce tekstury przy wiekszych predkosciach jade po niczym... , chociaz czasami gdy wlacze konsole odpale save i postoje jakies 2 - 3 min w safehouse (robie herbate) i wychodze na zewnatrz jest calkiem duzo poprawa w stosunku do tego jak wyskocze z mieszkania odrazu... Jestem jedynie ciekawy czy jak podlaczymbym dysk, sytuacja by ulega zmianie...ale szczerze mowiac przyzwyczailem sie x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przyzwyczailem do niskiego framerate, o wiele nizszego niz na filmikach.

U kolegi, ktory ma arcade bez dysku gra chodzi lepiej (ma naped benq) niz na moim premiumie z napedem hitachi.

Zadzwonie do supportu xbox i zapytam, dlaczego placac tyle samo za konsole dostajemy inna jakosc rozrywki i tyle. Ciekawe, czy maja jakies dobre wytlumaczenie.

 

@edit: Jezeli nie znacie nazwy jakiejs piosenki z radia to czemu nie zadzwonicie pod nr 948-555-0100? Tam poznacie wykonawce i tytul kazdego utworu ;)

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze cos wiecej o tych drapaczach chmur?? - jakie koszta, parapetry itp...?

 

zeby nie robic off topicu to:

 

u mnie na ps3 wersja 40gb (kilka mscy temu sprzedalem moja poprzednia 60-tke bo jeszcze wtedy nie bylo zbyt wiele gier na ps3 ;]) + omawiane gta4 - zadnych wyskakujach przedmiotow (typu budynki, ludzie, smietniki etc) moze raz na jakis czas jakas tekstura sie doczyta, ale ogolnie jest ok.

 

Moze to tylko wersji x360 dotyczy

 

 

Chociaz pamietam swego czasu to x360 mi sie potrafil zakrztusic nawet na sc:da czasem, ale niestety mi go ukradli - uroki mieszkania na pokoju w londynie.....

 

p.s. kolesia dorwalismy na lotnisku i tak, btw ;]

 

....

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jestem na misji Weekend at Florian’s i mam takie docinki, że nie mogę normalnie samochodem jeździć :mad:

Pożyczyłem dysk od kolegi i nie ma różnicy, więc już nie wiem od czego zależą te docinki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jestem na misji Weekend at Florian’s i mam takie docinki, że nie mogę normalnie samochodem jeździć :mad:

Pożyczyłem dysk od kolegi i nie ma różnicy, więc już nie wiem od czego zależą te docinki .

Floriana juz dawno przerabialem, nic mi sie nie zacielo, ani razu w tej grze, wiec masz cos nie tak z napedem albo nosnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wychodzi na to ze: autorzy gry nie przetestowali gry na wszystkich modelach x'a czy ps3,stad roznice!.Teoretycznie na wszystkich powinno chodzic tak samo,choc jak widac jest zupelnie inaczej.

 

co by zlego nie mowic o pc'tach tam jednak takich przypadkow wlasciwie nie ma,chociaz napedow cale dziesiatki do wyboru <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze: autorzy gry nie przetestowali gry na wszystkich modelach x'a czy ps3,stad roznice!.Teoretycznie na wszystkich powinno chodzic tak samo,choc jak widac jest zupelnie inaczej.

 

co by zlego nie mowic o pc'tach tam jednak takich przypadkow wlasciwie nie ma,chociaz napedow cale dziesiatki do wyboru <_<

tylko kto uzywa w pctach napedow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze: autorzy gry nie przetestowali gry na wszystkich modelach x'a czy ps3,stad roznice!.Teoretycznie na wszystkich powinno chodzic tak samo,choc jak widac jest zupelnie inaczej.

 

co by zlego nie mowic o pc'tach tam jednak takich przypadkow wlasciwie nie ma,chociaz napedow cale dziesiatki do wyboru <_<

Za to masz jaja na roznych grafach albo wersjach sterownikow - jak widac od problemow z bajzlem w kodzie nigdzie nie da sie uciec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość intymne pytanie ; ]

 

Komuś z obecnych Kate za przeproszeniem dała du... ? ;]

 

Podobno jest niedotykalska. Dobra dobra, wiem ze nie powinienem się na tym skupiać, no ale niech Niko ma trochę od życia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest całkiem poważny problem! Raz powiedziałem jej dobranoc, a ta wyraźnie była zawiedziona moim zachowaniem ;] Więc czegoś oczekuje, ale z drugiej strony widać że to nie jest dziewczyna w typie bohatera bo "nie jestem typem dziewczyny która lubi szybką jazdę" ;]

Nie bede Niko sprowadzał jakiś lafiryndyn przez Internet ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz napęd ? Sporo osób z BenQ na to się skarży. Ja jakoś tych docinek tak nie widzę, ale przeszedłem dopiero z 30% gry...

mam Benqu i gre bez problemow ukonczylem (zadnej zawieszki, ciecia filmikow,itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś przypadkiem wie, czy drobne zadania (jak np. pomaganie Romkowi czy okazanie litości na początku gry na budowie) ma jakikolwiek wpływ na rozgrywkę?

ma, romek bedzie ci taksowki za free wysylal, jacob bron sprzedawal po nizszych cenach z bagaznika, jeszcze jakas tam laska uleczy cie przez telefon itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
gra sie rozkreca - wlasnie ruski spalili Romkowi majatek.
I to wszystko moja wina ... ;]

Używaj spoilera!!! / poca Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pare dni temu przeszedlem giere teraz achivmenty chapię [; no i doszedlem do wniosku ze to GTA jest jak pospolity kryminal. Na pocztatku fascynacja ksiazka, bohaterami i czyta sie to z zapartym tchem. W rozwinieciu fably lekka monotonia i nuda ale im blizej konca oderwac sie nie mozna i czyta sie jednym ciurkiem aby poznac zakonczenie. Podobnie mialem z GTA - fascynowalem sie Nikiem ;] oprawą, ogolnym światem gry i oczywisce fabula ktora zapowiadala sie ciekawie. Z czasem gdy juz bylem w rozwinieciu akcji, misje nie byly zbytnio rozbudowane i innowacyjne; potrafilem w dzien przejsc jedynie 2 - 3 misje, ale gdy zblizalem sie ku koncowi nie moglem sie oderwac, siedzialem cale dnie. Musze przyznac ze kawal świetnej rozgrywki zaserwowalo R*

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "o końcówce."
Jednak mialem nadzieje ze skonczy sie jakos zagadkowo i ekskluzywne epizdoy dla XO bede przeciagnieciem fabuly... moze jeszcze nic straconego oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie z cyklu "achivmentowa dziwka"

 

Skończyłem misje u Floriana, czas gry to już 22 godziny. Blisko już końca czy niestety dałem ... ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca, raczej powinieneś zdążyć przed tymi 30 godzinami ale IMHO lepiej za pierwszym razem zrobić 100% a dopiero za drugim zrobić tylko główne misje i spokojnie się wyrobić z tym czasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...