Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

poca, raczej powinieneś zdążyć przed tymi 30 godzinami ale IMHO lepiej za pierwszym razem zrobić 100% a dopiero za drugim zrobić tylko główne misje i spokojnie się wyrobić z tym czasem .

Zrobić główny wątek w 30h za pierwszym razem(ja zrobiłem chyba w 22h) i ssać następnie z gry do końca do 100%...po co przechodzić 2 raz...na aczika za 100% nie ma już limitu czasowego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy 'aczik' za <30h dotyczy tylko wersji X360?

 

//tzn. wiem, że na ps3 nie ma tych xboxowych punktów wyświetlanych w dashboardzie, ale myślałem że jest jakaś korzyść za przejście gry w 30h.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każdemu kogo mam zabić mogę okazać litość? Np. przy misji z

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""
hackowaniem policyjnego komputera, czy gdy odkrywamy fach michelle i poznaje nas ze 'złym gliniarzem'
?(Pobrałem solucję GOL-a, ale opisane tam to jest tyle co kot napłakał... Czy macie uniwersalną receptę, jak za pierwszym podejściem wykonywać WSZYTSKIE misje?

 

//coś nie mogę wstawić spojlera - zmieniłem czcionkę za żółtą.

 

Bo spoiler to cza umiec wstawic :P

costi

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do polskich smaczków, to nie wiem czy było ale na osławionym już Vladivostok FM usłyszałem pozdrowienia dla radia po polsku od "Kristiny from Poland" :))

Facet ja mam caly soundtrack tego radia w pda i katuje ludzi w pracy kazdej glukoza. Co ciekawe mowia kobiety ze im sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj ukończyłem grę :] Zakończenie ciekawe, spodziewałem się czegoś innego. Teraz trzeba zabrać się za GS ;]

 

BTW wiecie ile jest misji u Stevie?? Z tymi samochodami?? Wykonuje je i wykonuje a końca nie widać :] Ma ktoś może jeszcze gdzieś mapkę gdzie są zaznaczenie te czarne ludziki na mapie którym można pomóc??

 

Edit:

K sorry nie chciałem :/

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi zrobić smutną minkę że to już koniec gry ;] Czekamy na GTA V ;]

wlaczaj achivmentowa dziwke ;] aa nie czekasz na V ;p

 

 

-------

 

A tak w ogole to mam pytanie. Chcialem zawieść samochod do goscia od sms, mialem ten wlasciwy ("Congoscenti") i garaż sie nie otowrzyl. Moze mi ktos to wytlumaczyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto IV Xbox 360 DLC Delayed

Rockstar Games has just announced that the exclusive DLC for GTA IV on the Xbox 360 has been delayed until 2009.

 

According to Rockstar, the exclusive Xbox 360 downloadable content has been pushed back, in order to provide a better balance in the game release schedules. No information was given on the downloadable content, only that is it referred to as exclusive episodes only available for the Xbox 360.

 

Xbox 360 and GTA IV owners will just have to wait another year for the exclusive content to make it to their consoles.

Rockstar Games' parent company today announced that the first of two pieces of downloadable content for Grand Theft Auto IV will miss its release estimate and now won't be available until between November 1st 2008 and January 31st 2009. The dates represent Q1 in the Take Two's fiscal year 2009, with the only reason for the delay being that it provides "better balance" to the company's release schedule.

 

The episodes are exclusive to the Xbox 360 version of the game, which the company also announced as having sold around 8.5 million units to date.

Mi tam pierwszy kwartał 2009 pasuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...