Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

krotka pilka panowie - mam arcade (benq) i momentami doczytywanie tekstur to masakra

 

wiec aby poprawic szybkosc wczytywania sie tekstur lepiej kupic oryginala czy dokupic dysk?

 

 

od razu sprostowanie - gta4 to gra ktora z pewnoscia wczesniej czy pozniej kupilbym w oryginale, bo tworcy na to zasluguja, ale jesli ma to wygladac tak samo jak teraz to mam jednak watpliwosci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznajesz się, że masz pirata? Gratuluje.

 

Kopia może mieć dodatkowy wpływ na doczytywanie niż płyta oryginalnie tłoczona. Napęd BenQ może sobie tym bardziej nie radzić z taką płytą (chociaż nie wiem, bo konsoli nie przerabiałem i nie mam zamiaru, a wnioskuje tym co słyszałem o działaniu kopii GTA 4). Do tego niby na oryginałach też to występuje, ale w mniejszym stopniu na napędach BenQ.

 

 

Ja jakoś nie dostrzegam tych doczytek tak bardzo, a też mam napęd BenQ, Raz gra zająknęla się jak jechałem na inną wyspę, a tak po za tym to doczytuje czasem tekstury po wejściu do kręgielni. I za każdym razem jak wchodzę do domu Nico (łóżko). Czasem brakuje na ulicy jakiegoś elementu i pojawia się gdy podjadę bliżej. Zwykle przy dużych prędkościach. Jednak gra na tyle mnie wciąga, że mi to tak bardzo nie przeszkadza.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, doczytki są i czasami obiekty lub tekstury pojawiają/polepszają jakość dopiero przy parunastu metrach, ale jest to dosyć rzadkie i dotyczy tylko małych fragmentów. Mnie to w ogóle nie przekadza, tym bardziej że gra wciąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że side mission Police 'Most Wanted' jest rozbita na wszystkie wyspy?

Bo ubiłem pierwszych 10 i nie dostałem GS :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "dopiero wczoraj" dostałem zamówioną GTA IV, i jak narazie musze powiedzieć, że giera strasznie wciągająca od pierwszych minut -> tak wciąga, że nawet popiepszyłem wczorajsze mecze !!!! Fajny jest model jazdy samochodem, wydaje sie bardziej realistyczne niż w poprzednich wersjach, klimat miasta, zresztą co ja wam będę pisał !!!!!!!!!! Jestem w trakcie hee na samym początku "małej przygody" staram sie nie spieszyć z misjami !!!! pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem

Misja dla PATRICK McREARY chyba ta z napadem na bank.

Nie mam już do kogo iść i robić misji, a u Patricka nie mogę :/ nie wiem o co chodzi hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ;p właśnie o to chodziło ;p problem sam rozwiązałem. :)

 

Co jak co ta misja u Patricka jest najlepsza :)

Też macie takie wrażenie że GieTeA 4 jest strasznie łatwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam czy ktoś zwrócił uwagę na kwiatki w tłumaczeniu mapy liberty city dodawanej do gry?

 

W prawym górnym rogu mamy legendę a w niej pięknie "pool" przetłumaczono jako "basen" :lol2:

translatorem tłumaczyli? :lol2:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

 

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "fabuła"
czy gdy zdecydujemy się zabić Dimitriego, to Roman też ginie na swoim weselu?

 

 

Podsumowując moją niemal 50h przygodę z GTA IV stwierdzam, że to najlepsza gra, w jaką grałem do tej pory! Dla mnie zdecydowanie gra roku.

 

@Techniec- dzięki!

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mam jedno pytanie. Czy komuś z forum, dysk do x360 pomógł na doczytujące się tekstury? Żeby nie było, gra jest oryginalna i śmiga na x360 arcade benq. Niestety gdy depnę gazu szybkim samochodem to czasami tekstury drogi potrafią się na moich oczach doczytać (nie trwa to długo ale jednak...). Takie coś dopadło mnie szczególnie w drugim mieście. Myślę cały czas nad zakupem dysku.

 

z tego co pamietam z innych wypowiedzi,to ta dolegliwosc dotyczy takze posiadaczy hdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Czy komuś z forum, dysk do x360 pomógł na doczytujące się tekstury? Żeby nie było, gra jest oryginalna i śmiga na x360 arcade benq. Niestety gdy depnę gazu szybkim samochodem to czasami tekstury drogi potrafią się na moich oczach doczytać (nie trwa to długo ale jednak...). Takie coś dopadło mnie szczególnie w drugim mieście. Myślę cały czas nad zakupem dysku.

Dysk coś tam poprawi, ale cudów też nie będzie.

Mi momentami coś doczyta, ale jest znacznie lepiej (poprzednio to tragedia z doczytywaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na X360, ale na PS3 przez całą grę NIGDY nie zauważyłem doczytek. Tylko kilku sekund po załadowaniu save'a 'świat się tworzy w oczach'.

BTW - plik gry na dysku zajmuje blisko 3.5GB, więc chyba jednak dysk do czegoś jest potrzebny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem moją przygodę - zajęło mi to 45h, więc wynik jak na dzisiejsze standardy świetny :P

W zasadzie tytuł można podsumować tak: "kawał dobrego kina akcji". Bo jednak grając, miałem wrażenie, że oglądam film. Nico nie był już bezosobowym młotkiem jak bohaterowie z poprzednich części.

Świetne zakończenia, szkoda tylko, że oba praktycznie takie same...

Programiści z R stworzyli kawał dobrego kodu - czekam na vice city 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...