Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeee, zaliczyłem właśnie wszystkie stunt jumpy :D Ale ze strzelaniem do gołębi dam sobie raczej spokój ;]

Nie jest tak zle ;) 2-3 dni spokojnego polowania z odpowiednimi pomocami ;)

 

Po gołębiach już niedługa droga do 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie pomoce mam już oklepane ;] Stunt jumpy zaliczyłem dzięki mapce wrzuconej na psp (i w razie problemów oglądałem filmiki na yt). Ale gołębi jest po prostu za dużo, a takim ostrym gs hunterem nie jestem ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle ;) 2-3 dni spokojnego polowania z odpowiednimi pomocami ;)

 

Po gołębiach już niedługa droga do 100%

sorki ale ubijanie obsrańców przez 3 dni za 50gs to niezły hc.

 

BTW. Co do nowego dodatku, to ja biorę w ciemno :D to jest mój klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w liście tytułów potwierdzonych na przyszły rok takie dwie smakowite pozycje:

 

# GTA 4 The Last and Damned Xbox 360

# GTA 4 Episodic Content Xbox 360

 

 

To znaczy że DLC ogłaszany cały czas dla GTA to nie The Last and Damned tylko coś jeszcze innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam 1-2 osob do pobicia czasu twórców w deal breakerze i bomb da base 2 (hangmans noose mam zrobiony ewentualnie moge pomoc zrobić)

jeżeli umiecie "jakoś" strzelać (z lataniem nie mam większych problemów) to dodajcie mnie do znajomych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest jakaś możliwość wyłączenia blura? Pewnie nie, a szkoda bo jak na razie GTA IV to zdecydowanie bajbrzydsza gra na X360 jaką widziałem. Grafiki do PC to nawet nie ma co porównywać, przepaść.

Wyłączenie blura by trochę pomogło, choć niestety detail distance strasznie kuleje. Niski view distance jeszcze tak nie przeszkadza, ale jak się obiekty zmieniają parenaście metrów od postaci to już troche lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość wyłączenia blura? Pewnie nie, a szkoda bo jak na razie GTA IV to zdecydowanie bajbrzydsza gra na X360 jaką widziałem. Grafiki do PC to nawet nie ma co porównywać, przepaść.

Wyłączenie blura by trochę pomogło, choć niestety detail distance strasznie kuleje. Niski view distance jeszcze tak nie przeszkadza, ale jak się obiekty zmieniają parenaście metrów od postaci to już troche lipa.

pewnie masz zainstalowane na dysku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak. A co, z płyty dużo lepiej?

 

EDIT. Przetestowałem, i może jest ciut lepiej z płyty (ale na pewno nie warte takiego hałasu). Doczytek fakt może i prawie nie ma, ale i tak parenaście metrów od postaci wszystko się robi już rozmazane, nie wspominając o odległych budnykach czy sąsiedniej wyspie. Przyznam że trochę to razi, zwłaszcza że framerate też nie raz kuleje (autostrady głównie, jak jest wyżej). Przyznam że dało mi to trochę do myślenia.

 

Ogólnie to wychodzi na to że wcale Rockstar nie skopał konwersji na PC. Po prostu skopał kod GTA IV, która wygląda o wiele gorzej i chodzi gorzej od wielu świetnych graficznie gier.

Patrząc na Midnight Club (filmiki, bo na razie nie grałem) to raczej nie jest to wina silnika, bo gra wygląda i chodzi super, tak więc można. Mam tylko nadzieję że następna część (pomijając te dwa dodatki do IV) będzie już na następną generację konsol, bo nie wyobrażam sobie jak by to wyglądało na obecnych.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Harry - to nie wina GTA. Wielu osobom w ogóle nie doczytuje. Mi też wszystko ładuje bez problemu, nie ważne czy mam grę zainstalowaną czy nie. W sumie chyba nie wiadomo czemu jedne kosnole mają problemy a na innych chodzi idealnie. Ale i tak grafika w GTA4 jest najgorszą jaką widziałem na Xa, ale póki co tylko małą część wszystkich gier widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale doczytki to może 1% tego co mnie razi po oczach, przyzwyczaiłem się do tego w tej serii gier. Natomiast to, że wszystko co nie jest blisko postaci jest rozmazane, jest tragiczne. Zdecydowanie najlepiej ta gra wygląda w nocy, wtedy chyba znacznie zwiększa się detail distance bo wyraźnie widać oddalone budynki, bilboardy czy pojazdy. W dzień niestety jest tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie grafika podoba jako całokształt. Przestałem zwracać uwagi na szczegóły jak trochę rozmyte tekstury itp. Ogólnie chyba sie wyleczyłem z syndromu AAx4 AFx16, który miałem pół roku temu grając na PC. Teraz siadam sobie wygodnie przez TV i gram. A już niedługo wrażanie będą większe w związku ze zmianą TV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie grafika podoba jako całokształt. Przestałem zwracać uwagi na szczegóły jak trochę rozmyte tekstury itp. Ogólnie chyba sie wyleczyłem z syndromu AAx4 AFx16, który miałem pół roku temu grając na PC. Teraz siadam sobie wygodnie przez TV i gram. A już niedługo wrażanie będą większe w związku ze zmianą TV ;)

Skąd ja to znam? ;) Mógłby to być dokładnie mój post ale z datą 1,5 roku wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To też prawda że na konsoli się siedzi i się gra, nie da się nic zmieniać w grafice to sie ciągle nie myśli o tym co by tu zrobić żeby chodziło/wyglądało lepiej. Przeszedłem na razie jakieś 15% gry i teraz się zajmę misjami pobocznymi - kradzież aut, dostawy i hitmaństwo.

 

Ogólnie gra się spoko, sterowanie dobrze przystosowane do pada i gra się całkiem spoko. Autocelowanie bardzo przydatne, bo inaczej było by ciężko przy większej ilości przeciwników.

 

Słyszałem już ze dwa razy jakieś polskie teksty, choć raz było nie wyraźnie. Na stacji kolejowej było spoko, wszedłem w laskę a ona "przepraszam".

 

Gra jest sporo lepsza niż się spodziewałem, fizyka po prostu genialna i motywy typu wyrzucam laskę z auta na światłach, ta się podnosi, obraca i zaczyna uciekać po czym potrąca ją samochód i zalicza kilka fikołków. Rewelacja. A miasto na prawdę żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentami grafika jest średnia, owszem. Jednak szczególnie przy zachodzie słońca (taki pomarańczowy filtr) gra wygląda moim zdaniem bardzo dobrze łamane na znakomicie :) Jedynie po uruchomieniu GTA po sesji w GoW2 lekko się skrzywiłem, ale po paru minutach mi przeszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiągnięcia z The Lost and Damned:

  • Get Good Wood – 50G: In the Bike Races, whack off 69 bikers with a bat.
  • Easy Rider – 100G: Finish The Story
  • Full Chat – 70G: Your backup are riding at their best!
  • The Lost Boy – 25G: All hail the leader of The Lost!
  • One Percenter – 5G: Billy is back on his bike.

Oraz screen Johnniego Klebitza - głównego bohatera dodatku :P

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Screen jak zwykle ładny, szkoda że w rzeczywistości gra wygląda sto razy gorzej (wszystko poza bohaterem było by rozmyte).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN - GTA IV: The Lost and Damned Hands-On

Depending on skill level and amount of time you spend messing around, Rockstar expects The Lost and Damned to take anywhere from 12-20 hours to complete.

Nie jest źle. Ostatnio sporo pełnych gier można przejść szybciej niż ten dodatek :]

 

PS. Podobno ma kosztować 1600MSP czyli jakieś 60-65zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...