Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie zdanie że jeżeli powstanie nowa wersja GTA, i akcja będzie dalej się toczyć w lokacjach typu miast amerykańskich, to nie wzbudzi ona już takowej reakcji jak SA, lecz gdyby akcja rozgrywała sie w dośc charakterystycznycha miastach świata (co powiecie na Wenecje :) ) no to było by na co czekać

Co do grafy to się nie wypowiadam, co chwile wychodzi jakaś gra z dobrą grafą ale mało która zostaje zapamiętywana, tak wieć na to bym w nowym GTA najbardziej nie stawiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niektorzy to sie rozmarzyli :wink: Dla mmnie najwazniejsze jest to czy chlopaki z R.. zrezygnuja calkowicie z obecnego silnika. A jesli juz o tym mowa to oby gra sie ladowala tak szybko jak w poprzednich czesciach. Bo to byl wielki plus tej gry ze nie trzebabylo tyle czekac na zaladowanie sie miasta :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jak na razie, to Rockstar pracuje nad GTA dla PSP.

i wszystkie screeny z wersji PSP to podobno fake'i zeby bylo smieszniej.

w oficjalnym angielskim magazynie Plasytation 2 czytalem, ze nastepna "duza" GTA bedzie wydana WYLACZNIE na konsole nowej generacji: XBox i PS3 - juz bez ekskluziwa dla PS3 najprawdopodobniej, czyli na obie platformy jednoczesnie. przedstawiciele Rocstara twierdza ponoc, ze wersja na PC w ogole nie jest planowana. co przy porownianiu mocy tych nowych konsol z kompami (i prognozami ich rozwoju) nie powinno dziwic.

W tym samym artykule autor pisze, ze to nastepne GTA to bedzie Londyn - odwzorowany na podstawie zdjec lotniczych + 50 milowy okrag wokol Londynu - wszystkie wioski, miasteczka itp. czyli kawalek prawdziwego swiata. to moze byc plota, moze nie. tak naprawde, to nikt jeszcze nie wie, co bedzie w nowym GTA - i to jest fakt. jednak cos z ta Europa moze byc na rzeczy, skoro mowia o Londynie - smiesznie sie jezdzi lewa strona - beda niezle jaja dla wiekszosci graczy ;)

najprawdopodobniej bedzie tryb Multiplayer - ale nikt z Rockstar tego oficjalnie nigdy nie potwierdzil. na pewno nie bedzie licencji na samochody - myslicie, ze Mercedes zgodzilby sie, zeby w grze mozna bylo ukrasc jego samochod po prostu podchodzac do niego? ;)

gra ma nie byc liniowa - dostepne ponoc beda dwa osobne tryby: dla jednego gracza i multi - ale z tym multi, to jak napisalem powyzej: nic nie wiadomo na pewno.

wszelkie info z najnowszego Playstation 2 Magazine UK.

pozdrawiam wszystkich napalencow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ten temat i z niedowierzaniem konstatuje, ze nie ma jeszcze postów:

 

- kolega ma juz tą grę, ja będe mial jutro

- czy na moim sprzęcie zagram w gta4 w max detalach?

 

ale wszystko w swoim czasie :)

 

mysle, ze w gta4 postawia na zmiane grafiki - bedzie to okazja do pokazania mozliwosci next genow. nie spodziewam sie wiekszego swiata czy diametralnie innej rozrywki niz w gta:sa. na to przyjdzie kolej w "dodatku" do gta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mowicie tu o GTA Europe, a ja slyszalem ze GTA 4 ma miec miejsce gdzies w Japoni czy cos takiego (przeczytalem to w CDA). Nowe GTA wg mnie powinno utrzymywac sie w klimacie GTA 3 i SA ... juz nie moge sie doczekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kilka dni będą posty typu :

 

macie tu link do GTA4

 

mój wujek przysyła mi to ze stanów

 

jak w GTA 4 przejść misje w której trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ten temat i z niedowierzaniem konstatuje, ze nie ma jeszcze postów:

 

- kolega ma juz tą grę, ja będe mial jutro

- czy na moim sprzęcie zagram w gta4 w max detalach?

Właśnie wujek z Hameryki mi dosłał ostatni pakiecik z GTA4, już go instaluję na emulatorze PS3, ciekawe czy mi pujdzie w max detalach :rolleyes:

EDIT: Jak przejść tą misję gdzie trzeba przejechać BMX-em przez Lipiny na Śląsku?

 

Znając rockstar gra najpierw pojawi się na PS3 a ta w sklepach ma się pojawić dopiero pod koniec przyszłego roku, do tego conajmniej pół roku oczekiwania na wersję PC i mamy wakacje 2007r.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet sie ciesze. Mam zamiar kupic 3 Plajstacje :) Przynajmniej bede mial pewnosc ze gra bedzie mi plynnie chodzic. A nie jak w przypadku PC. Za malo ramu to haczy; za slaby proc i karta to spada FPS <_< Dlatego wole miec pewniaka. Przynajmniej jesli chodzi o plynnosc gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE no co ty przecież ta ich "gablota" to najwyżej na prototyp sie nadaje albo na szybko musieli jakiś "powóz" znaleźć :D Już chba wiem co będe robił na wsi :D:D będe sie bawił w GTA Somalia :] pojade do sporzywczaka i rąbne kilka... no nie wiem coś tam się wymyśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE no co ty przecież ta ich "gablota" to najwyżej na prototyp sie nadaje albo na szybko musieli jakiś "powóz" znaleźć :D Już chba wiem co będe robił na wsi :D:D będe sie bawił w GTA Somalia :] pojade do sporzywczaka i rąbne kilka... no nie wiem coś tam się wymyśli :)

1518370[/snapback]

hehehehehehehehe

Wersja Beta :lol:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol piszecie tu ze przyjdzie nam czekac kilka miesiecy do wersji na ps3 :D Na ta gre poczekamy co najmniej 2 lata - 2 lata czekalismy na San Andreas a teraz ma być zupelnie nowy silnik !! Dodatkowo Rockstar zajety jest tworzeniem Liberty City Stories na PSP, wiec ja obstawiam 2008 ... Dlatego trzeba sie delektowac SA :D jak mi sie znudzi to przejde jakies 15 raz GTA 3 , pozniej Vice City, pozniej SA i tak w kolko az dotrwam do GTA 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...