Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że się szykuje coś ala mafia. Chyba moge wspomnieć o tej grze mimo, że to dział konsole? Tylko, czy ten realizm do którego tak ostatnio wszyscy daza nie popsuje tego niepowtarzalnego klimatu z poprzednich serii, bo z tego co można przeczytać podobieństwa ograniczają się do wielkiej swobody i nazwy ;) Mam nadzieje, że wyjdzie na PC`ty, bo inaczej trzeba będzie zakupić xboxa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która to zostanie opóźniona przez fatalną architekturę PS3/ złośliwych (prawie jak Valve) programistów nielubiących produktu Sony. Więcej na polygamii, albo w poście od dragonlore w temacie o PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie doczekac tej gry, aaa! a euphoria to ten engine wykorzystany w Force Unleashed, moze bedą podobne akcje w GTA IV :D

Euphoria to chyba jeden z "kamieni milowych" w grach ;]

Ten silnik daje naprawdę ogromne możliwości, co zresztą widać na filmach z Indiana Jones'a i Force Unleashed.

Gry sportowe dostaną imho niesamowitego kopa ;]

 

Ps.

Mi marzy się kontynuacja Vice city na nowym silniku. To dopiero byłaby gra :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Mi marzy się kontynuacja Vice city na nowym silniku. To dopiero byłaby gra :D

I ta muzyka :blink: Pamiętam jak mnie zamurowało, gdy w radiu usłyszałem Megadeth. I Slayer. I Jacksona. I Roxy Music... w SA było dobrze, ale to już nie to. Ciekawe co dadzą teraz, Beyonce i Timbalanda? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie ale nie chce mi sie czytać całego tematu zeby znaleźć jedną informację. Czy i kiedy należy się spodziewać premiery GTA IV na PC? ;)

mysle, ze takie info nie wyjdzie wczesniej jak okolo miesiac? po premierze na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ta muzyka :blink: Pamiętam jak mnie zamurowało, gdy w radiu usłyszałem Megadeth. I Slayer. I Jacksona. I Roxy Music... w SA było dobrze, ale to już nie to. Ciekawe co dadzą teraz, Beyonce i Timbalanda? :lol:

A GTA IV przedstawia czasy wspolczesne? bo cos mi sie kojarzy, ze to beda lata 90te...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A GTA IV przedstawia czasy wspolczesne? bo cos mi sie kojarzy, ze to beda lata 90te...

Czasy współczesne, lata 90 to były w San Andreas ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Czy mi się wydaje, czy dokładnie ten samochód pojawił się na E3 w 2006 roku na prezentacji fizyki/grafiki PS3 przez Sony? Przy czym tam był pokazany sam samochów i strzelali do niego z nikąd.

Albo to tylko takie wrażenie, przez kolor samochodu i dziury po kulach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy przespałem jakiegoś newsa, ale znane są może jakieś szczegóły na temat multiplayera?

http://en.wikipedia.org/wiki/Gta4#Multiplayer

Multiplayer will be a feature of GTA IV but will not be an MMO, as noted by Dan Houser. It will be accessible from Niko's mobile phone and is aiming for up to 16 players, with a possibility of open-ended gameplay and exploring the whole city.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy news,

Ostatnimi czasy niektóre z serwisów filmowych zaczęły podawać informacje, jakoby w Hollywood zaczęto się przygotowywać do kręcenia filmu na podstawie gry Grand Theft Auto IV. Don Houser, prezes RockStar Games - studia zajmującego się produkcją gier z szyldem GTA, ucina te plotki: "Owszem, niektórzy z producentów filmowych zgłaszali się do nas z propozycją nakręcenia filmu. Jednakże nigdy nie zajmowailśmy się tą kwestią na poważnie. Nie możemy więc być w jakikolwiek sposób zaangażowani w jakikolwiek projekt przeniesienia GTA na duży ekran. Nie jesteśmy tym obecnie zainteresowani".

źródło

 

W sumie nawet nie wiedziałem że miał być taki film, ale ogólnie czuje ulgę że go nie będzie. Tyle filmów na podstawie gier się już obejrzało i zdecydowana mniejszość naprawdę odzwierciedliła klimat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na ciekawego newsa ...

"Ten produkt będzie naprawdę niesamowity (mowa tu o GTA IV). To ekscytujące, że będzie on oferował tak wspaniałe dodatki oraz miał wsparcie dla grania w trybie multiplayer po sieci. No i powtórzę to jeszcze raz - będzie to możliwe tylko na X360. Myślę, że użytkownicy naszej konsoli pokochają te dodatki, które ukażą się tylko na naszym sprzęcie" - mówił Mattric

źródło

 

Co o tym myślicie? Multik tylko w wersji na x360 byłby niezłym ciosem w nos dla konsoli Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i powtórzę to jeszcze raz - będzie TO możliwe tylko na X360. Myślę, że użytkownicy naszej konsoli pokochają te DODATKI, które ukażą się tylko na naszym sprzęcie"

Ktoś widocznie źle przetłumaczył pierwsze zdanie... Według mnie słowo "TO" odnosi się właśnie do dodatkowych epizodów, a nie do multiplayer'a, który ma być w obu wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, zakłady? Ja obstawiam, iż gościu naciągną prawdę. Choć zostawiam sobie margines błędu - 20%, że się mylę (wkoncu już niejedna firma pokazała, jak to wydaje multiplatformery).

@Niko: no chyba że tak. O epizodach już kiedyś było.

 

Swoją drogą to ciekawe ile czasu sie zmagali z brakiem dysku na Xie, a ile z architekturą PS3.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar już zdementowalo te ploty Nelsona, wiec posiadacze PS3 moga czuc sie spokojnie :) Ale epizody mamy tylko MY(zobacz sygnaturke xD) exlusive ;] Z drugiej strony Rockstar na PS3 w tym czasie ma stworzyc calkiem nowy tytul ^^ Cos za cos...ale MS sypnal jakies 50mln $, wiec epizody(ja wiem o dwoch) zatrzymaja tylko wyznawcy Billa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, chociaż nie do końca :

Wczoraj zastanawialiśmy nad tym, czy Grand Theft Auto IV będzie oferowało tryb multiplayer. Do zadania sobie tego pytania zmusiła nas wypowiedź Dona Mattrica z Microsoftu, który w jednym z wywiadów wypalił, że jest niezmiernie zadowolony z tego, że GTA IV na Xboxa 360 oferował będzie eksluzywne misje i tryb multiplayer.

 

Dzisiaj RockStar Games potwierdziła, że faktycznie tak długo ukrywany przez twórców tryb multi, będzie dostępny w czwartej części Grand Theft Auto. Jednocześnie producent podkreślił, że tryb rozgrywki sieciowe będzie zaimplementowany zarówno w wersji na Xboxa 360 jak i na konsolę PlayStation 3. Niestety przedstawiciel RockStar nie chciał zdradzić na czym owy tryb będzie miał polegać.

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...