Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mail, jakiego dziś otrzymałem od Wirtus.pl:

 

Ponownie witamy ze sklepu internetowego Wirtus.pl!

 

Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia nr 61015.

Zmiana daty premiery wynikła z powodów nie zależnych od sklepu.

Produkt, którego zmiana dotyczy: Grand Theft Auto IV (Xbox 360) PREORDER Nowa data premiery to: 2008-04-28 12:00:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie miałem kiedy go wysłać :/ Ale dzisiaj już spakowany i dzwonię po kuriera. Btw na paczkę nakleja się tylko tą karteczkę z od kogo do centrum naprawczego z tym kodem?? Można to taśmą zakleić czy trzeba od kuriera wziąźć tą przeźroczystą kopertę??

 

 

Żeby nie odbiegać od tematu wszyscy biegniecie w dzień premiery do sklepów po GTA?? Ja już nie mogę się doczekać, premiera coraz bliżej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie odbiegać od tematu wszyscy biegniecie w dzień premiery do sklepów po GTA?? Ja już nie mogę się doczekać, premiera coraz bliżej :]

A jakże inaczej, tylko trzeba jeszcze zdecydować jaką wersję kupić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem dziś takie info :blink:

A może konkrety panowie??:) Ale cena zapewne zaporowa jak to MM...259zł strzelam...jak by był MM Hype w formie GTA4 za 199zł to jadę do Wrocławia na premierę^^ Bo na proeder w sklepach internetowych na 29 April się nie załapię już raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Rocksta..._Gamertagi.aspx

 

Jak ktoś ma zamiar grać przed 29.04 to proponuje odpiąc kable sieciowe ;]

 

Siekier looknij do najnowszej krakowskiej gazetki MM. Na psxextreme piszą, ze coś takiego ma miejsce.

edit: cena 229zl

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Xbox 360 World Magazine Review 98%

 

+oscar worthy dialogue

+ unfeasibly rich gameworld

+ inspired mission design

 

Conclusion : Everything we were entitled to expect, and yet somehow impossibly more."

 

'Rockstar have surpassed themselves, delivering unquestionably the definitive GTA and perhaps the greatest videogame of all time. Take your bow fellas.'"

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole panowie, zdzwonił ktoś do Media Markt i zapytał się czy to GTA 4 w piątek to nie jakiś błą w druku? Dziś z ciekawości podjadę i zapytam. Mam nadzieje że trafie na kogoś ogarniętego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pre order z empiku do odbioru 28 ale mam pytanie... domyślam się ze grę mogę odebrać tylko w tym sklepie w którym kupiłem pre order? utwierdźcie mnie tylko w tym przekonaniu bo pod wpływem emocji kupiłem nie w tym empiku co trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RockStar Scared of GTA IV Leak Before Launch - Monitors Play *Updated*

>> We received information this was sent to people who get GTA IV early... it seems like they are making sure that even if the game was leaked online prior launch (UPDATE: It seems that in meantime the Xbox360 PAL version of the game leaked online ...) it will not be usable online and achievements will stay hidden:

 

Xbox 360 Version:

We need your Gamertag because Microsoft will be helping Rockstar Games monitor access to the online modes up to release date. Because of this, we will need to add your Gamertag to the approved list of gamers who can play online prior to release. In addition to supplying this information, if you do intend to go online before April 29th, you will need to change a couple of the basic settings on your Xbox 360 and keep these settings like this till the game comes out, otherwise other people will be able to see your achievements list for GTA IV (even if you are playing another game) and we'd like to keep that information back for the fans. You will have to switch your profile to private and appear off line. We have attached a document that explains exactly how you do this just in case.

 

PS3 Version:

There are no privacy settings that can be set on the PS3 but we will still be tracking who is going on line so again it will make it easier for us to identify you as a genuine user if we have your ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, ciemna strona mocy ma grę już od przeszło 2 godzin :(

Jak tu się nie zdenerwować, płaci się ponad 200zł za grę i trzeba czekać do poniedziałku, a złodzieje mają ją 5 dni wcześniej :(

dla mnie taki tytuł gdy trafia na sklep, powinien być automatycznie wystawiany na półki, przetrzymywanie go przez kilka dni na magazynie do oficjalnej premiery jest bezsensowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...