Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

A jaka w tym logika ze ma byc londyn ?

1521989[/snapback]

taka, ze jeden ze starych GTA (tych 2D) rozgrywal sie w Londynie?

GTA 1 to byly trzy miasta: Liberty City, Vice City i San Andreas

GTA 2 to byl Londyn - jesli dobrze kojarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 2 to byl Londyn - jesli dobrze kojarze

Zle kojarzysz, londyn to byl dodatek do jedynki, w dwojce bylo ciemno i jezdzily futurystyczne samochody [; Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Zle kojarzysz, londyn to byl dodatek do jedynki, w dwojce bylo ciemno i jezdzily futurystyczne zamochody [;

1522593[/snapback]

starosc nie radosc ;)

w GTA te pierwsze gralem jeszcze na 486DX4 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle kojarzysz, londyn to byl dodatek do jedynki, w dwojce bylo ciemno i jezdzily futurystyczne samochody [;

1522593[/snapback]

 

Na futurystyczne tylko wygladaly, w rzeczywistosci byly to zwykle auta ;)

 

A w GTA2 to chyba tez bylo Liberty City (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze ale mówicie tylko o autkach a co z broniami? Bo na polskich spluwach jakos sie nie znam. hehe. Z drógiej strony dobrze by było jeżeli gierka odpaliła by na słabszych kompach. Chodź oficjalnych wymagań nie znam. POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze ale mówicie tylko o autkach a co z broniami? Bo na polskich spluwach jakos sie nie znam. hehe. Z drógiej strony dobrze by było jeżeli gierka odpaliła by na słabszych kompach. Chodź oficjalnych wymagań nie znam. POZDRO!!!

1526277[/snapback]

szczelalibyśmy z kapiszonów, ewntualnie gumowymi posiskami.

 

:]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie Londyn bo juz byl.

 

A co do screena , to postacie sa na nim 2d( zwykle sprity ).

 

Wedlug mnie i nie tylko jest to vizualizacja architektoniczna (w dodatku paskudna ) ktora tkos troche przerobil .

 

regards.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę info na temat tego screnna: " Francuskojęzyczny serwis o grach Jeux na krótką chwilę zamieścił screena mającego pochodzić z czwartej części słynnej sagi GTA, obraz jednak został szybko zdjęcty z witryny... Pytaniem pozostaje na ile prawdopodobne jest że świat w GTA 4 będzie podobny? "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eh... samochody na benzyne. Najnowsza mega-ultra-yo-nowosc w GTA. Tak naprawde, wszystkie te rzeczy (rowery, samoloty, helikoptety, motory itp), mogli upchnac w GTA 3. W GTA 9 po scianach bedziemy biegac, itp itd. Wkurza to troche, nic nowego w sumie nie ma, tylko jakies duperele. Ale jakby nie bylo, fajnie sie w SA gra. Co tu duzo mowic - co ma byc to bedzie. Nie ma co sie jarac jakimis screenami, dopiero panowie SA wyszlo. Aha, co do tych samochodow na paliwo - łeee, cos mi sie zdaje ze zadko bede na stacje paliw jezdzil, w GTA przeciez samochody jak rekawiczki sie zmienia, co chwile. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek ale zauważ np. taką sprawę, uciekasz po autostradzie przed policją (w końcu wielki teren, to ucieczki tez wielkie) i nagle kończy Ci się paliwo, cóż, musisz wysiąść, zmienić, samochód, a przy np. 5 gwiazdkach te kilka sekund może być na wagę życia :) Więc jak by spojrzeć głębiej, to usprawnienia jak najbardziej mi się podobają :) A co do tego, że mało zmieniają... GTA jest na tyle dobrą grą, że ciężko tam dokonać jakichś większych zmian, bo któż potrafiłby wymienić chociaż kilka naprawdę dużych zmian, jakie wprowadziłby w GTA? Mi przynajmniej do głowy przychodzą tylko małe usprawnienia, a co do rozwoju... myślę podobnie jak R*, po prostu więcej wszystkiego, + te małe bajerki dodające grze smaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eh, no tak. Bede wydawac ciagle nowe GTA, jakies tam bajerki... jakby to w 1 grze zamiescili to GTA przeszlo by bez huku. Co do tego mega-miasta. Hm... 6x wieksze? :o To ja dziekuje, gra mi sie znudzi zanim 1/10 mapy odkryje ;] Niektorzy pisali, ze San nadreas sie nudzi po 50%, to takie GTA 4 znudzi sie przy 10% :D Ja teraz sie napalilem na gtaT. Narazie gralem tam z kimis, ale wieje nuda (lag jak s[ciach!]ysyn, plus kupa baboli). Nie mozna strzelac, nic. Wywala z gry, kaszani sie. Ale nie ma sie co dziwic, skoro SanAn wyszlo dopiero co. Nawet mozna pogratulowac, ze juz multi jest (ale nie dopracowane). Czekam na final wersje, nie wiem jak wy. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że masz rację.... stawiam na to ,że gta4 będzie grą mmo!

rewolucja nadchodzi panowie

będzie można się łączyć w gangi i napadać na inne grupy przestępcze i dzielić się łupami

już widzę jak jakiś ktoś będzie siedział na serwie 24h aby być 1 w rankingu.

 

jak będzie naprawdę -możemy tylko gdybać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...