Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

nie dziwie sie 10tki, gra jest naprawde swietna, kolejny fjuczer wczoraj odkrylem, jak sluchamy stacji radiowych i leci jakis kawalek ktorego nie znamy, a chcemy poznac, to dzwonimy na podany numer i przychodzi sms z nazwa wykonawcy i tytulem piosenki [;

 

jak jechalem wyscig - 3 okrazenia to na moscie za 1 razem widzialem radiowoz policyjny na sygnalach i policjanta ktory stal przy szybie zatrzymanego samochodu i gadal cos do kierowcy, na 2 okrazeniu, kierowca zamykal bagaznik - policjanta nie bylo, a na 3 zostal tylko pusty radiowoz policyjny :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jechalem wyscig - 3 okrazenia to na moscie za 1 razem widzialem radiowoz policyjny na sygnalach i policjanta ktory stal przy szybie zatrzymanego samochodu i gadal cos do kierowcy, na 2 okrazeniu, kierowca zamykal bagaznik - policjanta nie bylo, a na 3 zostal tylko pusty radiowoz policyjny :D

To się nazywa bajer :razz:, z tego co słyszę to gierka posiada bardzo dużo różnego rodzaju smaczków, a czy w czasie deszczu wycieraczki auta pracują ? :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko jedno pytanie troche poza tematem. Dlaczego jak na forum PC rozmowa jest o grze, w ktora wiadomo ze ludzie graja na piratach bo nie ma w sklepach to temat jest zamykany a ludzie banowani. A tutaj wszystko pieknie wszystko ladnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej gry to jestem ciekaw czy faktycznie będzie możliwość instalacji części plików na dysku. Może to by zlikwidowało ew. doczytywanie, albo je skróciło.

mozliwosci instalacji w przypadku x360 nie ma, problem doczytywania tekstur jest marginalny, kup sobie ps3 to sobie zainstalujesz :wink: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta gra jest powodem zeby kupic konsole :) tylko jeszcze poczekam na porownanie wersji z iksa i ps'a, Kucyk na nikogo tu nie chcemy skarzyc tylko poprostu O_O, bo takie cos zawsze sie konczylo banami, grozbami, procentami a tutaj nic :) dlatego male zdziwko

Edytowane przez icemanhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil ma rację. Nie tak dawno w temacie o dośc głośnej grze, która premierę w Polandii miała dosłownie parę dni temu (wersja PC) były kasowane posty i rozdawane bany. Ja osobiście w d... mam skad ludzie maja gry, czy kradna czy nie, jest to po prostu ich sprawa, a mnie nic do tego. Jestem nawet wdzieczny kucykowi i innym za wczesniejsze spostrzezenia i opinie. Nie chcę nikogo pouczać, ale pewne działania powinna charakteryzować konsekwencja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój post źle został odebrany dlatego go usunąłem. O co mi konkretnie chodziło wyjaśniłem kucykowi na PM. Po części wyjaśnili to też panowie Bartek i icemanhi

 

 

Żeby nie robić OT. Gameplay z wersji na PS3

 

http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/793799/g...iew_042508.html

 

Nie chce tu wywoływać wojny konsolowej ,ale jeśli chodzi o model jazdy wydaje się jakby lepszy na PS3. Ale sugeruje się tylko filmikami. Co do grafiki to ciężko ocenić , bo jakość filmiku jest za słaba.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

a Ty co??,masz kompleks pc'towca??-zycze ci aby wersja GTA4 wyszla na pc,i zebys mogl spokojnie porozmawiac o ustawieniach,optymalizacji,patch'ach,problemach z wyswietlaniem poprawnie grafy lub dzwieku i o potecjanej wymianie grafy lub procka..naprawde nalezy ci sie..... :)

 

ps.proponuje zalozyc Ci nowy temat w grach dla wersji PC,wiele gier ma swoje wersje PC jak i konsole

Po dniu premiery pogadamy tutaj sobie o frame rate, nagle wyskakujących obiektach, znikających drzewach, doczytywanych teksturach i długości loadingów ok? A wersje na PC zawsze kupowałem dla samych modów dla braku problemów z frame ratem i doczytywaniem, tak było z VC i z SA i oby tak było z GTA IV bo mody zawsze zmieniały GTA niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde zazdroszcze wam chłopaki jednak czasami warto mieć x klocka albo ps na kompa to z rok poczekamy pewnie, a tak od pn czy wt wy będziecie sobie pogrywać mam nadzieję, że w marketach będą stoiska z gta to przynajmniej sobie lookne jak to sie sprawajue co prawda to będzie namiastka ale lepsze to niż nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój post źle został odebrany dlatego go usunąłem. O co mi konkretnie chodziło wyjaśniłem kucykowi na PM. Po części wyjaśnili to też panowie Bartek i icemanhi

 

 

Żeby nie robić OT. Gameplay z wersji na PS3

 

http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/793799/g...iew_042508.html

 

Nie chce tu wywoływać wojny konsolowej ,ale jeśli chodzi o model jazdy wydaje się jakby lepszy na PS3. Ale sugeruje się tylko filmikami. Co do grafiki to ciężko ocenić , bo jakość filmiku jest za słaba.

Watpie, aby model jazdy sie czyms roznil, wszystko zalezy czym sie jedzie, wedlug mnie roznica moze byc tylko w wyswietlaniu grafiki i framerate, ale z tego co widze na tym filmie to bedzie tak jak na klocku czyt. kiepsko, ale grywalnie :)

lukk_ - framerate naprawde moglby byc lepszy :)

 

polecam po partyjce wlaczyc burnout paradise, kosmiczna roznica :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Devil, czym chciałbyś uzasadnić różnice w fizyce/ modelu prowadzenia między konsolami? Toż to skrajna herezja, ale nie krępuj się i pisz.

Na forum xboxa wchodzą fani Sony i piszą, że GTA IV na X0 im nie tnie na PS3. Może klapki na oczach dodają klatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie, aby model jazdy sie czyms roznil, wszystko zalezy czym sie jedzie, wedlug mnie roznica moze byc tylko w wyswietlaniu grafiki i framerate, ale z tego co widze na tym filmie to bedzie tak jak na klocku czyt. kiepsko, ale grywalnie :)

lukk_ - framerate naprawde moglby byc lepszy :)

 

polecam po partyjce wlaczyc burnout paradise, kosmiczna roznica :D

Nie nie chodzi mi tylko o stwierdzenie, że na kompie GTA nie ma spadków framerate, ani doczytywania tekstur. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie nie chodzi mi tylko o stwierdzenie, że na kompie GTA nie ma spadków framerate, ani doczytywania tekstur. :rolleyes:

Spadki ostatnio w GTA SA miałem na 4200 :wink: W każdym bądź razie jak sprzedałem PS2 to kupiłem w tamtych czasach za ten hajs 6800 i było o wiele lepiej jak na PS2. Są mody na 10x większy zasięg widzenia, są mody na lepsze tekstury są też nawet dodające lepsze refleksy i bloom, cienie itd.

http://www.boris-vorontsov.narod.ru/ss_gtasa01_en.htm

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są mody na 10x większy zasięg widzenia, są mody na lepsze tekstury są też nawet dodające lepsze refleksy i bloom, cienie itd.

Wszystko fajnie, tylko wyobraź sobie, że jest masa ludzi którzy kupując grę chcą ją wsadzić do napędu i grać ;) Nie mają czasu/chęci szukać modów, patchy, patchy do patchy, modów modów, itd itd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jak donosi GTA Center... no własnie - sami zobaczcie 2981032[/snapback]

Wszystko fajnie, tylko wyobraź sobie, że jest masa ludzi którzy kupując grę chcą ją wsadzić do napędu i grać ;) Nie mają czasu/chęci szukać modów, patchy, patchy do patchy, modów modów, itd itd :P

Nie każdy jest tak wygodny, leniwy czy niezdolny do ściągnięcia i wgrania modów. Mody znacznie ulepszały GTA i znacznie wydłużały jego żywotność. Wiesz wyobraź to sobie z drugiej strony są tysiące ludzi robiących mody i jeszcze więcej ich używających. Wystarczy tylko zobaczyć ile jest stron z modami do GTA. Fani zrobili nawet multi na 200 osób bez pomocy R. Ale R ma chyba fanów w du**, szkoda bo jak nie będzie GTA IV na PC scena upadnie.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gify super.

 

Nie wiem jak Wam ale mi nie podobają się efekty post-process w postaci tego gloom ... a nawet jeśli to HDR to też raczej przerost formy nad treścią - dosyć obciąża procesor - jeśli na w wersji dla PC będzie możliwość wyłączenia tego badzieiwa to wymagania drastycznie spadną a "czytelność" obrazu wzrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gify super.

 

Nie wiem jak Wam ale mi nie podobają się efekty post-process w postaci tego gloom ... a nawet jeśli to HDR to też raczej przerost formy nad treścią - dosyć obciąża procesor - jeśli na w wersji dla PC będzie możliwość wyłączenia tego badzieiwa to wymagania drastycznie spadną a "czytelność" obrazu wzrośnie.

a mi sie podobaja, tworza dobry klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s. Kucyk, jedno pytanie - czy widac na ulicy jakies gangi, czy moze miasto jest podzielone na dzielnice gdzie w kazdej rządzi inna mafia?

nie, nic takiego nie ma, co prawda stoja na rogach jakies grupki 4-5 osobowe, ale gangow vide San Andreas nie ma. Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gify rządzą :D. Biedny niko lata dosłownie jak szmaciana lala :P. Ten z chooperem jest świetny, widać duże lotto a nie co chwile te same schematy. To gta ma tyle smaczków, że aż głowa boli :).

 

Co do wersji PC było gdzieś napisane ze przed premierą bedą mówić ze nie wyjdzie na PC a podczas samej premiery spoty reklamowe bedą zawierały tylko logo x360 czy coś takiego :). Oby na pieca wyszło bo mody to potęga.

 

A i jeszcze jedno - bardzo fajnie wygląda woda i to jak reaguje na wpadający w "nią" samochód :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwię sie niektórym :] jak wam się tak podoba ta gra to chyba warto wywalić te 900zł na konsole + grę. ja bym się nawet przez moment nie zastanawiał ;)

 

ps. liberty city w deszczu wygląda super ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...