Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

planowany wypust na przyszly rok, praktycznie niema nic jeszcze oprocz strony www na ten temat

http://www.gta4.net

ale juz mozna podyskutowac na ten temat :) wszyscy fani gta zapewne muca teraz w gta sa (tez sie do nich zaliczam) ale poslinic juz sie mozna, bo mysle ze w gta 4 bedzie zupelnie nowy engine, obiekty zarowno jak i textury beda zupelnie nowe, teren tak z 2 razy wiekszy od tego jaki mamy w gta sa...ale wiaze sie z tym sprzecik jaki bedzie potrzebny do grania! tak z 512 ramu i proc 1.5 ghz i k. graficzna okolo gf fx bedzie minimum do grania w rozdzielczosci 800x600 medium detalach...ale pozyjemy zobaczymy :) poki co dzielmy sie najnowszymi informacjami na ten temat :) mysle ze niedlugo powinnismy zobaczyc juz jakiegos screena :) oby! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GTA 4 to chyba GTA Europe czy jakoś tak, planowane jest pare tych wersji gta, i faktycznie nowy silnik ma być, ja bardzo lubie GTA ale San Andreas znudziło mi sie po 2-3 dniach ze względu na silnik graficzny, ale misje porobie jeszcze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez dlatego twierdze, ze takie tematy sa bezsensowne? Czyz nie? Po co pisac o czyms co bylo, lub o czyms co bedzie... Przejdzmy z zadowleniem, i pograjmy najpierw w terazniejsze czesci roznych przebojow...

1507418[/snapback]

gta 4 jest, w trakcie produkcji a naprzyklad gta sa juz po produkcji, czyli bylo, wiec wg ciebie niepotrzebnie sie pisze o gta sa...no bo przeciez to bylo,a jesli chodzi o to co jest a co bedzie co bylo co juz wyszlo, no to pragne cie poinformowac ze "jest" taka gra jak gta (czyli czesc 1) moze rozpoczniesz temacik na ten temat :) bo przeciez bardzo lubisz takie gry co juz sa i za nic w swiecie nie bedziesz pisal o tym co ma byc ..... a tak wogole to gram z wielkim zadowoleniem w gta sa i nienarzekam, ale szeczeze mwiac licze na gta 4,duzo bledow i niedopracowan ma gta sa, mysle ze 4 bedzie hitem cos na miare gta 3...znow bedziemy mieli doczynienia z gra roku...no chyba ze mafia 2 albo the godfather da rade rockstarowi :)

update:

tylko najwieksza wada moze byc to co z gta sa... tylko na ps3 a po roku na pc dopiero oby nie!!!

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A ja bym chcial do wyboru GTA albo w przyszlosci (pojazdy ala wipeot :P) albo nie wiem,w sredniowieczu (kradlo by sie bryczki,zbroje i zamki :P).A tak na serio to SCAR,dobry pomysl,ew wybor roznych kampanii i roznych zakonczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial do wyboru GTA albo w przyszlosci (pojazdy ala wipeot :P) albo nie wiem,w sredniowieczu (kradlo by sie bryczki,zbroje i zamki :P).A tak na serio to SCAR,dobry pomysl,ew wybor roznych kampanii i roznych zakonczen.

1507706[/snapback]

taaak tak byloby dobrze, bryczki konie moze by nie przeszly, ale naprzyklad osadzenie gry w czasach ala mafia, albo tega przyszlosc (byle niebylo zamiast aut statkow kosmicznych) :P...ale mysle ze chlopaki z rockstar chca zrobic standard + domieszke simsow, kto wie :) no ale musza napewno sie postarac, jak juz wspominalem mafia 2 i the godfather stoii na przeszkodzie w zdobyciu miana gry roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, GTA Europe. Mam już to przed oczami... Zamiast gangów Meksykańców, Włochów i Afroamerykanów i akcji w miastach a'la USA będziemy mieli Europę i prace m.in. dla gangu Polaków kradnących fury naszych zachodnich sąsiadów :) Misje w Polsce, zmienne warunki pogodowe (np. śnieg) i interaktywne zwierzęta, w tym niedźwiedzie polarne grasujące na mieszkańców. Hehehe, będzie wypas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno wiedza skoro postanowili przesunac u nas premiere normalnej wersji gtasa B)

1508084[/snapback]

taaaa mysle ze masz racje, i cos wynika z tego ze nas niebardzo lubia, ale po czasie dotarlo do nich ze nie jestesmy tacy zli ze wogole wypuszcza normal wersje, bo na poczatku mial byc tylko kolekcjiner i tyle, pomysleli ze polak biedny, grac nie bedzie, ale jak zobaczyli ze polak ma dostep do piratow stwierdzili łupsss hehehe :) ale co jak co fajnie by bylo pobujac sie w gta po polskich klimatach, no kto mi powie ze nie ?!!? w sumie to jak sa 3 miasta to polska rosja i wlochy, baaa bayera :) a z brytanii i od szkopow importowaloby sie fury, hehe oczywiscie przychwytem :) spoooko, tak jezdzic sobie do bonbusowago 4 miasta (do szkopow) i jumac im fury hehe...beje porszawki pierscienie i wageny :) spokojnie bym sie wczol hehe...pewnie kazdy zapyta dlaczego nie wspomnialem o mietkach...eeeee nie wkrecaja mi sie, dobre sa dla gburow hehe starszych pryczkow, rozpisalbym sie ale to temat na temat gta 4 a nie marek samochodow :mur:

update: co jak co mam pytanie (tylko juz bez karnych za nietrzymanie sie tematu itp) kto co widzi na moim zdjeciu? pisze bez karniakow bo kilka juz mam :) ale to tego wina ze jestem poczatkujacy, juz ze konto mam od kiedys tam ale wrzucilem jakies tam zapytanko i zapomnialem, dopiero teraaz sie wczulem, regulaminu fakt! nieprzeczytalem odrazu (dopiero kilka dni temu) ale kto np. ma z czyms problem, czyta regulamin i sie rejestruje, h..a jak ma sie z czyms problem to sie wali jak najszybciej :)

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta zamiast mexykańców itp. bedą drechy, skini, punki, skejci itd ;].Już to widze, pierwsza misja - instruktaż demontażu radia samochodowego, misja druga - zadymy na stadionach, terzcia - sciaganie haraczy, czwarta - sklep z bronią ( stadion X-lecia ) itd itd ;]. Ciekawa fabuła to by była ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jak the crims :] rozwalasz jedno i zbierasz staty na drugie :D Granie w polsce byłoby fajne ale programiści mieli by malutki problemik w postaci polskich ulic :D no i ze starszymi budowlami na tzw. starym mieście, chyba że zablokowali by ulice jakimiś ustrojstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłu z osadzeniem GTA w jakiejś odległej przeszłości, albo przyszłości to mówię zdecydowane nie!!!

Nie ma to jak współczesne miasto, współczesne wierzowce :)

Ale jeszcze mogli by dodać kilka bajerów, co w sumie dało się zrobić w SA, na przykład kończącą się benzynę w samochodach :) (po co są te stacje benzynowe)

itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie bardzo moge uwierzyc zeby akcja w GTA : Europe miala miejsce rowniez w naszym kochanym kraju :) Ale najwazniejsze ze akcja sie przenosi na stary kontynent. Juz mi sie troche znudzily USA <_< Czas na troche zmian.

 

Jesli akcja bedzie miala miejsce w Niemczech.To pewnie bedziemy tam czesciej walczyc o terytorium z Polskimi gangami kradnacymi autka ,niz tymi lokalnymi :lol: Z niecierpliwoscia czekam na pierwsze informacje o tej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mialaby nie byc w Poslce.Skoro W CoDzie i w Hiddenach byly misje w  PL to w GTA tez beda :)

1508898[/snapback]

A gdzie chciałbys przedstawić realia Drugiej Wojny Światowej?

W Kanadzie czy w USA?

Jasne ze w miejscu gdzie to sie działo czyli m.in. w Polsce...

 

Natomiast GTA powinno pozostac tam gdzie sie narodziło..

Nie wiem co Wam się marzy z umiejscowieniem go w Polsce..

Opanujcie wyobraźnie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby wykupili licencje aut ;]

 

I była by możliwość jeżdzenia w NY Maybachem [;

O to by sie zgadzalo z teoria osadzenia w Polsce, wiadomo ze najwieksze mety jezdza (jezdzily) Maybachem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze doczytalem ale tak oczami przelecialem ale :

"Multiplayer - There were signs of multiplayer development in the GTA3 data files, and GTA San Andreas featured 'co-op'. Multiplayer is a strong possiblity in Grand Theft Auto 4." hehehh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie GTA w polsce?? Na ktores polskiej witrynie tej gry widzialem ze byly prowadzone zapisy do tworzenia moda GTA:Polska Moze juz go skonczyli bo juz dawno to widzialem. Moje miasto tez tam jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto 4 is being developed for the Playstation 3, a 'next generation' system :rolleyes:

 

Ludzie... o GTA Polska zapomnijcie!

 

Na zachodzie nadal mylą Poland z Holland, i nie wiedzą gdzie Polska w ogole leży, a mieliby robić grę. Jakby ktoś założył Polski oddział R* to może być coś wyszło, ale w to tak samo trudno uwierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo polish boyfriend. [;

 

.:Solid_Snake:. - oni się tylko śmiali że będzie Polska. Nikt poważnie o tym nie myślał ;]

1510568[/snapback]

Napewno ktoś sobie cicho marzył :) Ja marzenia rozwiałem ;P

 

Trudno powiedzieć jak to rozwiąrzą. Wszystkie GTA to były ograniczone morzem wyspy. W Europie to może być sycylia, cypr, Wielka Brytania 0_o :E Nie wiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale :

 

mogliby zrobić (polacy tylko pewnie nie umią :P) gre na silniku GTA w której byłyby np 3 najwieksze miasta w Polsce np : Kraków :D,Łódź,Warszawa (tylko przykład) a misje polegały by np na tym żeby zrobić rozrube na osiedlu ,ukraść auto rydzykowi ,pokonać całą obstawe prezydenta żeby ukraść mu auto :P

 

tylko że komuś musiało by się naprawde chcieć bo należałoby zrobić dokładne odwzorowanie lokacji np :rynek główny itd itp .... i samochody oczywiście takie jak na naszych polskich (nierównych) drogach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...