Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem że trudna? ;] Od samego początku twierdziłem że poziom trudności w tej grze mnie troszkę irytował. Takie przechodzenie na jednym wydechu. Już w głupim Afro Samurai gram po parę razy danych level. Chodziło mi o samo pokazanie akcji. Wybuch stacji benzynowej mnie sponiewierał. Masakra jakaś. Aż sobie zagram jeszcze raz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nie było mnie tu trochę ale powiem tyle: jak nie miałem 2 miesiące internetu, to grałem praktycznie codziennie w gta4 na monitorze i nieoryginalnym kablu i to był mój ratunek. Gra jest super, poziom trudności czasem może za niski, ale parę misji powtarzałem parokrotnie, bo do pada nie mogę się przyzwyczaić, a mam xpudło już rok :(. Przeszedłem nie za dużo, bo sporo się bawiłem, ale gra niszczy :wink: . I wcale nie uważam, żeby obraz na monitorze był gorszy od telewizyjnego przez ten nieoryginalny kabel-dla mnie jest to teoria spiskowa, bo grało się wyśmienicie :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A miałeś porównanie z oryginalnym kablem? Bo jeśli nie to twoje stwierdzenie nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na wersję pudełkową, żeby móc po przejściu odsprzedać

zapowiedziano, że ukaże się płyta GTA: Episodes from Liberty City zawierająca oba dodatki. Jej cena to 40 dolarów. Ważnym jest jednak fakt, że wydanie płytowe nie będzie oczywiście wymagało GTA IV do gry, przeciwnie do dodatków.

No i git :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wygląda na to że będzie trochę więcej urozmaiconej, filmowej akcji, co może być spoko. W San Andreas tego typu misje mi bardzo pasowały.

 

Spadochron, jeśli wogóle będzie dostępny poza misjami, nie będzie aż taką frajdą jak w SA, gdyż helikopter wznosi się na raczej dość niską wysokosć. No ale mimo wszystko byłby to fajny dodatek.

 

Mam nadzieję że zrobienie 100% zajmie ponad 15 h, tak jak TLaD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Już TLaD był super, ale nowy dodatek zapowiada się wręcz rewelacyjnie. Powrót hollywoodzkich nierealnych misji a la San Andreas powinien dać multum frajdy, zapewne sporo z nich trzeba będzie powtarzać, a przynajmniej niektóre checkpointy.

 

Jak sprzedaż będzie świetna to może powrócą do tej mniej realistycznej koncepcji GTA.

 

Aż chyba kupię retailową wersję żeby mieć na półce, jako że mam wszystkie GTA począwszy od III (a czwórki mam dwie).

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czy tylko mnie się wydaje że grafika jest nie-konsolowa? Bo wszystko jakieś takie ostre, a do tego odległe mosty i budynki nie są przykryte tym syfnym filtrem pseudo-depth-of-field. Gdyby tak faktycznie było no to miód-malina, chyba że to jakość YouTube nie rozmywa bardziej tego co już jest rozmyte w grze.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dołączona grafika

Complete the Trinity.

 

Oni chyba od razu wiedzieli co zrobią w dodatkach, bo wątpię żeby to był przypadek. :)

 

 

Sporo ludzi już ma EfLC. Ponoć jak nie mamy zainstalowanego GTA IV to są tylko stacje radiowe z DLC. Wg mnie dziwne, wątpie żeby było mało miejscu na płycie.

 

W EfLC będzie też ekskluzywnie Vice City FM z bardzo duża ilością utworów, i oczywiście Fernando. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:30h / 19.20% gry za mna i musze powiedziec, ze ten dodatek zamiata podstawke bez dwoch zdan. Misje sa zrobione z takim rozmachem i jajem, ze tego nie da sie opisac. Swietny klimat, swietna muzyka, glowny bohater jest lepszy od Nico, postacie drugoplanowe zajebiste, kazda jest na swoj sposob zwariowana, a najlepsze jest to, ze najwieksza rozpierducha dopiero przede mna!

Absolutny must have! :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sprawe, kucyka juz o to pytalem, ale chetnie poznam opinie innych. Jako, ze w GTA4 jeszcze nie gralem (nie smiac sie, myslalem, ze ta gra zajmuje duzo wiecej czasu, a ze nie lubie zaczynac gier i nie konczyc to nie mialem okazji) to nadarza sie okazja nadrobic zaleglosci. Planowalem zakupic podstawke, ale teraz widze, ze episozdy w wersji pudelkowej sa za 135 zeta. I pytanie brzmi: lepiej wziac podstawke czy epizody? Jakie argumenty przemawiaja za tym i za tym? Poza tym czy w epizodach jest duzo nawiazan do podstawki? Nie chcialbym sobie psuc zabawy przez to, ze nie znajac pewnych faktow, bede musial sie rzeczy domyslac albo w ogole nie bede wiedziec o co kaman.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole pudelko z prostej przyczyny: net via Play. Wiec dodatkowe fury do FM3 sobie zassam, ale dwoch dodatkow do GTA4 to juz ni chu chu. Ale tak jak wspomniales, chyba wezme oba. Poczytalem, ze jest i w jednym i drugim dodatku sporo powiazan z podstawka wiec glupio byloby nie zagrac. Zreszta nawet nie wiedzialem, ze GTA4 juz jest po 89 zeta nowka. Przejade sie do Mad Games to moze mi wymienia z jakas doplata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Cenega sie spisała jak zawsze, gry nigdzie nie ma i nikt nie wie kiedy będzie bo nie mają informacji od dystrybutora.

 

Tak więc bojkotu polskich wydawnictw ciąg dalszy, zamawiam z UK.

 

A DLC czy retail to wybór indywidualny, dla mnie oczywiście retail, mam każde GTA na półce (IV x 2), więc trzeba i to. Swoją drogą Rockstar sprytnie to wymyślił że EfLC zapowiedzieli kilka miesięcy po premierze TLaD. Inaczej sprzedaż dodatku była by dużo dużo mniejsza, a tak zarobią jeszcze więcej na takich jak choćby ja, bo mam TLaD a teraz kupię EfLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobitka z działu gier w Media Markt Łódź przekazała mi informacje że dodatek wyląduję na półkach po weekendzie. Jeśli o mnie chodzi to to jakaś gruba porażka by z takim poślizgiem wydawać grę względem premiery światowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...