Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

No spoko, tyle że ja rozegrałem ponad 1000 gier w Hangman's NOOSE gdzie bardzo dobrze opanowałem Annihilatora. Teraz znowu nowy heli i znowu zejdzie zanim się nauczę tym latać, a najgorzej to tu się zachowuje kamera w widoku TPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

The Ballad of Gay Tony to jedna z najgorszych gier w jakie w życiu grałem. Ten dodatek jest absolutnie tragiczny. Prawie każda misja jest totalnie nienormalna, prawie żadnej nie przeszedłem za pierwszym razem. Miałem trzy tygodnie przerwy, ostatnio wznowiłem żeby skończyć ten syf, ale nie da się. Podczas każdej sesji mam ochotę wyrzucić konsolę przez okno, jeszcze chyba nigdy nic mi takiej nieprzyjemności nie sprawiało.

 

Jeszcze "tylko" 6 misji, ale to jest AŻ 6 misji. Nie wiem czy wytrzymam psychicznie do końca tego dodatku, jesli wogóle będę w stanie dalej coś przejść bo póki co utknąłem.

 

Jestem maksymalnie rozczarowany poziomem debilizmu autorów tych misji, aż nie mogę uwierzyć że to w Rockstar North robili ten dodatek, bo jest jeszcze bardziej chory niż Vice City Stories, które miało mnóstwo idiotycznych misji.

 

Zwracam honor podstawce GTA IV, bo narzekałem na nią, ale jak teraz patrze na ten dodatek to podstawka jest miodzio. Wkurzyłem się tam chyba raz czy dwa, i nigdy w takim stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujesz :]

Ballada podobała mi się bardziej od podstawki czy pierwszego dodatku.

Dobre (choć trudne) misje, a muzyka + zakończenie, bajecznie pięknie.

 

http://dannnn.wrzuta.pl/audio/4uJP65rd1hS/...ity_feat._kelis

I lecimy na spadochronie podziwiając miasto, w którym osiągneliśmy wszystko ;]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Tylko się nie śmiac. Pogrywam sobie w GTA 4 na X360. Przeglądając jednak temat - filmiki, linki - nasunęło mi się pytanie - czy tam gdzieś się włącza AA? Grafika mnie jakoś nie zachwyciła - wydaje mi się, że na filmikach obraz jest jakiś taki wyraźniejszy - jakby z AA :) zwłaszcza tu

http://www.gametrailers.com/video/gameplay...ge-gta-iv/58255

 

Inne pytanie - czy muzyka jest słaba czy tylko ja mam takie odczucie? w GTA:VC, połowę kawałków tak mi się wkręciło w "beret" że musiałem je ściągnąc na HDD, a tutaj kojarzę może 2 nagrania. Reszta jakoś nie rzuca się "w uszy"...

 

Ok.. o grafikę pytałem.. muze też... a właśnie... DODATKI

 

Ile wkońcu tego jest? Pierwsze słyszę, że do GTA 4 wyszły jakieś dodatki :P

 

Trochę chaotyczny ten post ale licze na waszą wyrozumiałośc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Grasz w GTA IV, a pokazujesz filmik z TBoGT. W tym dodatku wyłączone jest rozmycie pseudo-depth-of-field, ale zastosowany jest jakiś rodzaj wygładzania krawędzi. Ząbki dalej są, ale wygląda to lepiej niż na kompie w podobnej rozdziałce.

 

Podstawa wygląda strasznie marnie, dla mnie to jedna z brzydszych gier na konsolach, oczywiście głównie ze względu na ryzmycie. Nie podoba mi się też że oświetlenie jest uzyskiwane post-processingiem, nakładane są różne filtry zależnie od pory dnia i pogody. Ich włączanie widzimy wychodząc z budynków.

Na kompie jak wyłączymy bloom to zawsze jest taka sama pogoda. Na szczęście w kolejnych grach na tym silniku panowie z Rockstar sięgnęli po HDR, i z każdym tytułem wygląda to coraz lepiej. Następne GTA powinno wyglądać cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z naszych Czytelników, zasypało nas informacjami jakoby RockStar, w związku z wygaśnięciem czasowej wyłączności na DLC dla X360 (które niebawem nastąpi) wyda na PS3 nie tylko 2 sławne epizody dla GTA IV (The Lost and Damned & The Ballad of Gay Tony), ale również "sypnie" dodatkowym trzecim, ekskluzywnym dla konsoli Sony. Pytanie tylko ile w tym prawdy?

 

Wszystko zaczęło się od publikacji słów Dana Housera z RockStar, jakie wygłosił on rzekomo na "konferencji":

 

"Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że oba epizody oraz jeden nowy, będą dostępne na PS3. Nie możemy się doczekać, aż ludzie zaczną w nie grać"

 

Powyższą informację podał Blog cindario, który ewidentnie podszywa się pod oficjalny serwis RockStar. Dodatkowo, wspomniany blog zachęca do odwiedzin strony Rockstar Games, w celu poznania kolejnych szczegółów na ten temat. Mają się one pojawić tam w ciągu kilku dni (od daty publikacji newsa minęły już takie 4). Sam producent nie wydał jeszcze żadnego oświadczenia(...)

 

 

Źródło: http://www.ps3site.pl/powraca-temat-dodatk...a-gta-iv/29954/

 

 

aiii? ;] Robi się ciekawie. Jeśli o mnie chodzi to będę z ciekawością obserwował kolej wydarzeń. Tyle że nie zgadza mi się pomysł z 3 dodatkiem z tym co było w Balladzie o Gayu Tonym. Przecież już pożegnaliśmy Liberty City ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7506...cza_na_PS3.html

No i epizody w końcu na PS3. Powinni je już wcześniej wydać, żeby jak najwięcej osób mogło zagrać w te kozackie dodatki, ale lepiej późno niż wcale.

 

Hmm a ten trzeci dodatek dla PS3 to może nie być bujda. Rockstar sam ogłosił, że to będzie dobry rok dla PS3.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7488...ok_dla_PS3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wg mnie się ludzie doszukują nie wiadomo czego z tekstu "to będzie dla was dobry rok". Po prostu wyjdzie duż gier i tyle.

 

Ja bym już nie chciał kolejnego dodaku, niech się zajmą porządnie kolejną częścią, żeby nie trzeba było czekać kilka lat, tyle że jesli miała by wyjść nie wcześniej niż w drugiej połowie 2011, to chyba już bym wolał żeby gre wydali razem z kolejną generacją konsol, która mam nadzieję przyjdzie z końcem 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Ballad of Gay Tony to jedna z najgorszych gier w jakie w życiu grałem. Ten dodatek jest absolutnie tragiczny. Prawie każda misja jest totalnie nienormalna, prawie żadnej nie przeszedłem za pierwszym razem. Miałem trzy tygodnie przerwy, ostatnio wznowiłem żeby skończyć ten syf, ale nie da się. Podczas każdej sesji mam ochotę wyrzucić konsolę przez okno, jeszcze chyba nigdy nic mi takiej nieprzyjemności nie sprawiało.

 

Jeszcze "tylko" 6 misji, ale to jest AŻ 6 misji. Nie wiem czy wytrzymam psychicznie do końca tego dodatku, jesli wogóle będę w stanie dalej coś przejść bo póki co utknąłem.

 

Jestem maksymalnie rozczarowany poziomem debilizmu autorów tych misji, aż nie mogę uwierzyć że to w Rockstar North robili ten dodatek, bo jest jeszcze bardziej chory niż Vice City Stories, które miało mnóstwo idiotycznych misji.

 

Zwracam honor podstawce GTA IV, bo narzekałem na nią, ale jak teraz patrze na ten dodatek to podstawka jest miodzio. Wkurzyłem się tam chyba raz czy dwa, i nigdy w takim stopniu.

A mnie akurat podoba się TBoGT jak i sam fakt lekkiego podkręcenia poziomu trudności.

Przynajmniej nie nudzi się jak TLAD, gdzie pod koniec biegałem już tylko z pistoletem i aplikowałem headshoty.

Na razie z braku czasu przeszedłem chyba tylko 6 misji ale każdą za pierwszym podejściem, więc tak trudno nie jest. Jedyne co mi się wydaje ciut przesadzone to te targety pokazywane po każdej misji. O ile celność, headshots i życie jestem w stanie zaliczyć, to z czasem nie wyrobiłem się jeszcze ani razu. A z tego co widzę jest to niezbędne do zdobycia achiev'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Heh nawet nie zauważyłem, że napisali i o PC.

 

 

Chyba nie mam czemu robić reklamy, bo sam PS 3 nie posiadam ;).

Nie Ty ale właśnie ktoś to na polygamii tak napisał, że tylko o PS3 większość sie dowiedziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile celność, headshots i życie jestem w stanie zaliczyć, to z czasem nie wyrobiłem się jeszcze ani razu. A z tego co widzę jest to niezbędne do zdobycia achiev'a...

Nie musisz zaliczać wszystkich puntów za jednym razem. Za pierwszym podejściem chowasz się za przeszkodami i zdejmujesz wszystkich z pistoletu zaliczając przy tym headshots/accuracy, a za drugim lecisz na "pałę" - czasem też trzeba poznać skróty, które znacznie skracają podróż samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja w końcu się zawziąłem i zrobiłem 80% w misjach. Większość w sumie nie jest trudna w kwestii headshotów i celności, trzeba tylko używać "cover system".

 

Z czasem w niektórych misjach jest gigantyczny problem, podziwiam ludzi którzy zrobili wszystkie misje. Nie raz widze jakieś tricki z helikopterem w miejscu rozpoczęcia misji itp, ale zawsze mi znikają, więc jest lipa.

 

 

Czas to jednak nie jedyny problem. Zupełnie nie idzie mi misja z biciem się, tracę 60-70% energii, zawsze mi jakieś serie wpakują. Czytałem rady, widziałem filmik, i niestety nie umiem tak.

 

Problem także mam w misji No. 3, zawsze przynajmniej raz w coś się wpierdyknę w tych ciasnotach i na chwilę się ode mnie oddalą.

 

Gold Star będzie niezwykle trudno zdobyć, nie wiem czy nawet będzie mi się to chciało męczyć. Na pewno jeszcze trochę popróbuję.

 

 

 

A co do czasu, to niektórzy twierdzą że do achievementa nie ma znaczenia jak używamy taksówek, jedynie taki wynik nie zostanie zapisany w leaderboardach. Ktoś sprawdzał?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...