Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętać trzeba że GTA IV będzie pozycją na next geny, a ich userzy to w dużej mierze wzrokowcy tak więc grafa poziom powinna trzymać. Mnie osobiście najbardziej wkurzają denne modele fur, i liczę że coś z tym w kolejnej części zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze wkurzały very low textury w niektorych miejscach (czasmi bardzo widocznych). Jednak najbardziej zależy mi na:

-robudowanym miescie (zeby mozna było wchodzić gdzie sie chce)

-lepszych modelach samochodów

-i co chyba najważniejsze: zrożnicowanie, utrudnienie i przedłużenie misji (np takie fajne misje jak w Mafii). Tutaj sa za proste i czesto denne. Moze lepiej nawet zmienic system misji. Np ze mozna je wykonywać stopniowo (jak juz sie jakąś rozpocznie - jak questy w rpg :D).

 

Coś takiego mi sie marzy :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze wkurzały very low textury w niektorych miejscach (czasmi bardzo widocznych). Jednak najbardziej zależy mi na:

-robudowanym miescie (zeby mozna było wchodzić gdzie sie chce)

-lepszych modelach samochodów

-i co chyba najważniejsze: zrożnicowanie, utrudnienie i przedłużenie misji (np takie fajne misje jak w Mafii). Tutaj sa za proste i czesto denne. Moze lepiej nawet zmienic system misji. Np ze mozna je wykonywać stopniowo (jak juz sie jakąś rozpocznie - jak questy w rpg :D).

 

Coś takiego mi sie marzy :roll:.

...ja zamiast lepszych modeli samochodów wolałbym jakiś prosty i szybki system podmiany na customy (osobny katalog/plik dla każdego samochodu). Do tego stabilność gry przy wszelkich modyfikacjach (kto instalował samochody do VC/SA wie doskonale o czym mowa) i będzie super. O odpowiednie, super jakości modele zatroszczą się sami fani (na złość konsolowcom :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... a ja wole to i sramto... chyba oczywiste jest to czego oczekuję. Przynajmniej tutaj, pomimo wypowiedzi oczekuje się tego co najlepsze. I to w każdym aspekcie. O grafice nawet nie wspominając. Może jestem uparty jak osioł ale przestańcie się oszukiwać... przepraszam.... idę do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj coś czuje, że jeszcze miesiąc i ten temat trzeba będzie przykleić...

wkurza mnie ta otoczka ciszy wokół produkcji, tak nie można traktować fanów serii...

Trafiłeś w samo sedno. Ile można jeszcze trzymać wszystko w tajemnicy ? Albo idzie coś nie tak i nie doczekamy się premiery w październiku albo jest to żałosny chwyt marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika może być taka jak w SA ale żeby rozbudowali fabułe.

 

 

-i co chyba najważniejsze: zrożnicowanie, utrudnienie i przedłużenie misji (np takie fajne misje jak w Mafii). Tutaj sa za proste i czesto denne.

Zgadzam sie.

 

Do tego stabilność gry przy wszelkich modyfikacjach (kto instalował samochody do VC/SA wie doskonale o czym mowa) i będzie super.

Zgadzam sie.

 

Cierpliwosci pipole, będzie większa niespodzianka (albo większe rozczarowanie ;P ) jak juz się gra pojawi.

Może poprostu chcą zrobić że miesiąc przed premierą wypuszczą screeny filmiki i będą liczyć że ludzie sie tak tym na jarają że kupią chociaż mieli by głodować.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

machina ruszyła :)

http://www.rockstargames.com/IV/

Spreading across the internets faster than photos of a half-naked American Idol contestant or pictures of Britney Spears' bald head comes the news that Rockstar will be releasing a Grand Theft Auto: IV trailer on March 29th. That's about all the details we have on things for now. You can hit the site for a giant IV logo and a countdown timer, just in case you need to know when to start pounding your browser refresh button.

mam nadzieję, że trailer będzie robiony na "grze" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zapewne puszczą reklamę Coca-coli ;D

A tak na serio, to ja sobie tej gry nie wyobrażam z grafiką typu Oblivion... po prostu nie pasuje... mam nadzieję że mnie mile zaskoczą [;

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po prostu ona jest zbędna. Ja na grafikę tak nie patrzyłem ,ponieważ wrażenie na mnie robiło żyjące miasto i świetne misje do wykonania. Nie tylko te główne. To zresztą już od GTA1 tak mam ;) Czekam wciąż na jakiś konkretny trailer z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Danters

Kiedy można się spodziewać GTA na PC?

Czemu najlepsze tytuły zazwyczaj wychodzą na jesieni lub zimą, jak jest rok akademicki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to GTA4 ma byc na silniku tej gry o ping-pongu? (nie pamietam nazwy).

 

Jeśli tak to dobrze, widzialem ta gre w akcji, bardzo ładne.

Oby tylko nie takiego ping-ponga sprzed ćwierćwieku - 2 kreski i piłeczka :wink: :lol2: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środa, 28 lutego 2007, godzina 15:15, autor: Domek

 

Firma Rockstar Games poinformowała, że podpisała umowę z NaturalMotion - twórcami silnika Euphoria. Na jej mocy technologia ta zostanie wykorzystana w GTA 4.

 

Euphoria to stworzony przez NaturalMotion silnik, umożliwiający generowanie realistycznych animacji w grach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputery PC. Według twórców zapewnia on niespotykany dotychczas stopień interaktywności i realizmu. Czy rzeczywiście jest on tak dobry będziemy się mogli przekonać za jakiś czas m.in. za sprawą GTA 4.

 

Jak bowiem ogłosiły firmy Rockstar Games i NaturalMotion, silnik Euphoria zostanie wykorzystany w pracach nad kolejną odsłoną słynnej gangsterskiej serii. A właściwie nie tyle zostanie, co już jest wykorzystywany - twórcy GTA od kilku miesięcy blisko współpracują z zespołem odpowiedzialnym za Euphorię, a efekty ich pracy są już podobno bardzo dobrze widoczne.

 

"Euphoria zapewnia doświadczenia niespotykane nigdy wcześniej. Mamy teraz moc obliczeniową potrzebną do symulowania ludzi [sic!], a możliwości, jakie daje to w grach, są nieograniczone" - powiedział Torsten Reil, prezes NaturalMotion. Strach się bać.

Artykuł pochodzi z Gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=lVpLWnF3MWA

 

http://www.youtube.com/watch?v=RKBf8k1sBpY...ted&search=

 

2x techdemo Euphorii na podstawie StarWarsa ;) Niszczenie przedmiotów wymiata ;o No i ten instynkt samozachowawczy na 1 filmiku :D

 

Coś czuje, że 'bejzbol + babcia' nabierze nowego znaczenia :D

 

 

--edit--

 

 

tutaj pełna wersja 1 filmiku, nie wiem tylko czemu ktoś to podpisał 'havoc' :P - to jest euphoria ;D

Edytowane przez nappy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, nawet ten silnik fizyczny mi nie pasuje do GTA, po prostu zbyt realistyczny jak na tą grę ;) Ale w Star Wars'a by sie przyjemnie grało na tym silniczku :D

Po prostu GTA powoli dorasta, być może aby stac się poważniejsza chociażby od strony technicznej która, pomijając GTA3, zawsze była dobre 2-3 lata do tylu jako że pierw pokazywały sie kolejne odsłony na PS2. Fizyka może wnieść nowego ducha i ogrom możliwości do gry, bardzo mnie to cieszy. A co do samego filmiku to zaprawde interakcja prezentuje sie imponujaco - moze 3D Relams wykupi go na potrzeby DNF :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze 3D Relams wykupi go na potrzeby DNF :lol2:

O tym samym pomyślałem :lol2:

 

A co do samego silnika w GTA to się bardzo ciesze.

Wreszcie GTA będzie na poziomie innych gier wydanych w podobnym okresie, pod względem technicznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba Wy tutaj nie oczekujecie, że GTA4 będzie miało grafę na poziomie tego "Ping ponga" ;) ?. Tzn. nawet jeżeli to ten sam silnik to w "Pinglu" na ekranie liczyły się dwie postacie, stół i piłeczka a w GTA liczy się wszystko (miasto, samochody, ludzie). Ja raczej nie wierzę w taki poziom wykonania "jakiegośtam" przechodnia jak zawodnika w tym "pinglu" czy samochodów jakości takiej jak w Forzie ;). Wszystko musi się rozbić o większą ilość elementów (co nie znaczy, że będzie brzydko, na pewno czeka nas skoooooooookkkk w porównaniu z GTA:SA :P).

 

Nie zrozumcie mnie źle, nie chcę tutaj nikogo dołować ani wmawiać, że moje zdanie jest jedynym słusznym. Po prostu staram się trzeźwo myśleć i wolę się miło zdziwić niż niemiło rozczarować ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...