Skocz do zawartości
xide

Odzyskiwanie Danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebne mi jakies narzedzie do odzyskiwania utraconych (skasowanych) danych?. Masakra stracilem projekt i chyba sie zalame jak bede mial pisac wszystko od nowa:(.

 

Help me wiem google pomoze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej info:

jakiego typu partycja

w jaki sposob utracone /np: jesli ktos ukradl Ci ten dysk to chyba nic tu nie pomoze ;)/

czy znasz dokladny rozmiar

?

 

jesli to byl ext2 to w mc jest do tego narzedzie /najprosciej/ z innych ciezej, ale tez sie da /chyba ;)/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ partycji ext3, usunalem sobie pare skryptow php za pomoca mc:(pomylilem katalogi:( rozmiar plikow to od ok 1kb do 10kb:(... Z wlasnej glupoty to stracilem:/

1508164[/snapback]

no możesz do ontracka wysłać hdd

odzyskają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tem program na 100% odzyska wszytko co miales kiedykolwiek na dysku nawet po formacie ;) wiem bo zajmuje sie tym :)

 

EasyRecovery.Professional.v6.01.09.RETAIL-SSG

1508280[/snapback]

a jesteś pewien że z Linuxowej EXT3 Easy Recovery odzyska dane ? ja nie bałdzo jestem o tym przekonany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę: http://lubuska.zapto.org/~hoppke/index.cgi...&pomroka=200404 - wpis z 17 kwietnia. Autor opisuje tam swoje boje ze skasowanymi plikami na dysku. Najprościej zrobić kopię całej partycji przy użyciu dd i zrzucić o na inny odpowiednio pojemny dysk. Potem cały plik można przeszukać grepem - będzie to trwało długo, zależnie od wielkości pliku, procesora, dysku etc. Wyższa szkoła jazdy to wykrojenie tylko tego obszaru, na którym znajdowały się skasowane pliki - to właśnie opisuje Hoppke.

 

Na przyszłość polecam backup ;-)

 

"Ludzie dzielą sie na tych, którzy wykonują backup i na tych, którzy zaczną to robić" ;-)

Edytowane przez bigfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bez backupow zycie nie ma sesu... Moj pech i dostalem nauczke, zeby chociaz robic backupy potrzebny rzeczy a przynajmniej tego nad czym sie w danej chwili pracuje:). Ogolnie dziekuje za pomoc i za to, ze nikt nie przemilczal mojego wolania o pomoc:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...