Skocz do zawartości
UnseeN

Jaka Karta Za 2400 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem niebawem kupuje sobie nowego kompa i mam problem z wyborem karty Graficznej do dyspozycji mam 2400 zl.Nie wiem co robic czy czekać na nowe r520 ati czy tez nie , myslalem nad kupnem gf 6800 ultra bfg(czy da sie kupic w polsce?) lub gainwarda albo nad radkiem x850xt pe .Co wy o tym myślicie prosze doradżcie cos ! .

 

 

 

 

 

 

 

 

=====================

z góry dzieki za kazda pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rada: kup karte za ~1000 zl a za reszte zabierz kobiete na wakacje ;)

 

imho to bezsens wyrzucac tyle kasy  :mur:

1508944[/snapback]

 

Dokładnie. Pół roku temu GF 6800 kosztował 1800zł. Jak bym wtedy kupił to ooo... ile bym stracił. I zabrakło by kasy na: nowy A 64, nowe mobo itp. potrzebne rzeczy.

Zostałbym z superwydajną kartą i starą już platformą Nforce2+Barton 2600+...

 

A 2 miechy temu kupiłem karte z podpisu za... 950 z przesyłką B) Może nie mega okazja,ale ile kasy zaoszczędzone. I cały komp wymieniony :P

 

 

A jak tak bardzo chcesz mieć super hiper kartę to na allegro kupisz 6800 Ultra za ok 1900 zł.

Nówkę z gwarancją.

http://allegro.pl/show_item.php?item=55211023

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcesz mieć fajną karte to kup sobie 7800GTX, ajk chcesz poczekać to poczkeaj na R600 (64 potoki) 800/1800 :lol: i inne cuda,

ale tak prawde mówiac to tera wydasz 2400 na karte a w ime przysżłego roku bedzie ona kiepska bo bedzie taki 64 potokowy kombajn :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek sie pyta co ma sobie kupic za pewna kwote, a wiekszosc wyjezdzaja z filozoficznymi tekstami...za przeproszeniem co Was to obchodzi, ze ktos wydaje swoje(i jak je wydaje) pieniadze? padlo proste pytanie , to dawajcie proste odpowiedzi, a nie probujecie zmieniac swiat...

co do pytania - na dzien dzisiejszy 7800gtx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek sie pyta co ma sobie kupic za pewna kwote, a wiekszosc wyjezdzaja z filozoficznymi tekstami...za przeproszeniem co Was to obchodzi, ze ktos wydaje swoje(i jak je wydaje) pieniadze? padlo proste pytanie , to dawajcie proste odpowiedzi, a nie probujecie zmieniac swiat...

co do pytania - na dzien dzisiejszy 7800gtx...

1509646[/snapback]

co rozumiesz przez filozoficzne teksty? Sam nie wnosisz nic do watku oprocz komentowania wypowiedzi innych... <_<

 

moze po prostu probujemy uswaidomic kolege ze nie warto inwestowac tyle kasy w cos co tak szybko traci na wartosci. Jest to blad z kazdego, nawet czysto ekonomicznego punktu widzenia. Nie warto wyrzucac pieniedzy, chocby sie ich mialo niewiadomo ile. To probujemy koledze podpowiediec. Bo jaka bedzie roznica gdy odpalisz HL2 czy GTA:SA czy cokolwiek co wyjdzie w najblizszym czasie na takim 6800Ultra czy na nowince technicznej 7800GTcostam....? Odpowiedz: zadna, oprocz wydanej kwoty. Zrobi co zechce, bo odpowiedz na zadane przez siebie pytanie otrzymal.

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez filozoficzne teksty? Sam nie wnosisz nic do watku oprocz komentowania wypowiedzi innych...    <_< 

 

moze po prostu probujemy uswaidomic kolege ze nie warto inwestowac tyle kasy w cos co tak szybko traci na wartosci. Jest to blad z kazdego, nawet czysto ekonomicznego punktu widzenia. Nie warto wyrzucac pieniedzy, chocby sie ich mialo niewiadomo ile. To probujemy koledze podpowiediec. Bo jaka bedzie roznica gdy odpalisz HL2 czy GTA:SA czy cokolwiek co wyjdzie w najblizszym czasie na takim 6800Ultra czy na nowince technicznej 7800GTcostam....? Odpowiedz: zadna, oprocz wydanej kwoty. Zrobi co zechce, bo odpowiedz na zadane przez siebie pytanie otrzymal.

1509741[/snapback]

Idąc Twoim tokiem rozumowania, wszyscy, którzy kupują nowe auta robią błąd. Bo po roku, to samo auto bedzie warte 70% ceny nowego. Wiec wyrzucają kasę w błoto. Lepiej niech kupią 20 letniego Merca za 10%ceny nowego auta, bo przecież różnica w jeździe bedzie żadna.

Człowieku, życie masz raczej jedno, więc kiedy chcesz poszaleć jeśli nie teraz? Jak bedziesz leżal 6 stóp pod ziemią? I co Ci wtedy będzie po milionach na koncie w banku?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi to o tym zeby przeczekac cale zycie bo wyjdzie cos lepszego.

Nie popadajmy ze skrajnowsci w skrajnosc.

A przyklad ktory podales jest bardzo dobry. Bo kupujac nowe auto placisz za to ze kupujesz je jako pierwszy jest nieuzywane i ma 0 km przejechane. Po roku to auto traci najwiecej jak sam zauwazyles, bo potencjalny nabywca juz nie bedzie tym tym pierwszym. Jest to dla mnie naiwnactwo i/lub burzujstwo . Bo uzywajac wlasnego rozumu, sprytu, czy logicznej analizy jestem w stane wbrac auto ktore bedzie w prawie identycznym stanie jak nowe za o wiele mniej pieniedzy. <_< No chyba ze jest sie ciemniakiem i idzie sie do salonu daewoo i daje sie sobie wciskac ten kit od dilera.....

 

Bo idac tokiem twojego rozumowania kazdy kto kupuje nowinki techniczne i rzeczy prosto z salonu jest lepszy od innych???

I don't think so..... <_< LOL

 

 

reasumujac:

chodzi o to zeby umiec znalezc 'zloty srodek' we wszystkim i nie dac sie sfrajerowac.

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi to o tym zeby przeczekac cale zycie bo wyjdzie cos lepszego.

 

 

Bo idac tokiem twojego rozumowania kazdy kto kupuje nowinki techniczne i rzeczy prosto z salonu jest lepszy od innych???

I don't think so.....  <_<    LOL

 

1509878[/snapback]

Czy ja gdzies tak napisalem? Cyba nikt nie ocenia ludzi po tym co posiadają, tylko po tym co prezentują swoją osobą (nie dotyczy "blachar").

 

Idąc Twoim tokiem myślenia, nikt nigdy niczego by nie kupił, gdyż nie znalazł by używanego sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to zeby wydac pieniadze DOBRZE a nie bezmyslnie.

Nie koniecznie musi byc mowa o sprzecie uzywanym - mi chodzilo po prostu o alternatywne rozwiazanie. Nie bierz wszystkiego tak doslownie.... zreszta sam podales przyklad uzywanego samochodu.......... <_<

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to zeby wydac pieniadze DOBRZE a nie bezmyslnie.

Nie koniecznie musi byc mowa o sprzecie uzywanym - mi chodzilo po prostu o alternatywne rozwiazanie. Nie bierz wszystkiego tak doslownie.... zreszta sam podales przyklad uzywanego samochodu..........    <_<

1510014[/snapback]

Myślisz że jak np. moi rodzice kupują samochód z salonu, to wywalają kase w błoto ?? Bo i tak straci samochód na wartości ?? Bo przecież ty za rok możesz taki sam kupić ale taniej ?? Czy są to naiwniacy ?? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialem ze musza to od razu byc naiwniacy. Ale moim zdeniem to lekkie burzujstwo jak juz wspomnialem. Choc w przypadku samochodow sprawa moze ma sie nieco inaczej, chodzby ze wzgledu na kwestie awaryjnosci... zreszta nie zastapisz sobie Jaguara zwyczajnym Mercedesem jesli chcesz juz byc snobem

ale powtarzam: efekt jaki uzyskasz w grach przy GF 7800GTX mozna narazie bez straty uzyskac na innym sprzecie (czyt. tnaszym, sprawdzonym, dostepnym bez problemow) i w tym przypadku nie trzeba stosowac polsrodkow w postaci sprzetu uzywanego!

 

No chyba ze chodzi tu o wspomniany wyzej snobizm, a w tym przypadku to ja sie wylaczam z dyskusji, bo jestem zbyt inteligentny na to..... <_< ...ROTFL...

 

Ps.

A za pare miesiecy okaze sie ile naprawde wart jest 7800, cena spadnie i sytuacja sie wyklaruje :)

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geeezzz a co to ma wspolnego z tematem. ze tez zaden moder jeszcze sie nie wkurzyl. kolega pytal jaka karte kupic wydajac na nia 2400,- a nie czy robiac to bedzie burzujem czy naiwniakiem. co was to obchodzi jak porzytkuje swoje zasoby? i to forumowicze ze starzem co najmniej rocznym takie infantyle akcje odwalaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geeezzz a co to ma wspolnego z tematem. ze tez zaden moder jeszcze sie nie wkurzyl. kolega pytal jaka karte kupic wydajac na nia 2400,- a nie czy robiac to bedzie burzujem czy naiwniakiem. co was to obchodzi jak porzytkuje swoje zasoby? i to forumowicze ze starzem co najmniej rocznym takie infantyle akcje odwalaja...

1511736[/snapback]

Masz racje, ale tutaj jest tylko jeden prowodyr ;)

 

Jak chce wydać 2400zł na karte to niech wydaje. Jego sprawa.

 

GeForce 7800 GTX teraz jest najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrrrrr czy ktos nazwal mnie prowodyrem????? :?

 

Autor postu otrzymal odpowiedz na zadane pytanie juz na samym poczatku... nikt go w blad nie wprowadza ani nie bluzga <_<

 

A co wam zalezy troche podywagowac na temat logicznego uzasadnienia takiego posuniecia? Nie badzcie sztywniakami.......

 

No i tak jak mowie... nikogo w blad nie wprowadzam ani nie bluzgam wiec dlaczego moderator mialby miec jakies ale? <_<

 

 

@trendzik:

jak 7800gtx jest TERAZ najlepszym wyborem to ja jestem swietym mikolajem i za naiwnosc dostaniesz pod choinke 7800 w wersji z 64bit szyna pamieci hiehieihe :-P

 

no offence i moze rzeczywiscie zamknijmy ten watek bo widze ze nikt juz nic sensownego do niego nie wniesie ;)

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeForce 7800 GTX SLI :)

 

A tak prawdę mówiąc jeśli potrzebna jest karta do grafiki, a nie do gier to polecam coś z rodziny QuadroFX. Są całkiem wydajne - cena również "śmieszna", ale oferują wszystko, co najlepsze. Jednak do gier lepszy będzie nowy GF7800GTX :wink:

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak mowie... nikogo w blad nie wprowadzam ani nie bluzgam wiec dlaczego moderator mialby miec jakies ale?  <_<

ja Ci powiem dlaczego. poniewaz prowadzisz zupelnie bezsensowna i odbiegaja od tematu topica dyskusje, ktora robi smietnik na forum. bo pomysl sobie, ze moze ktos bedzie kiedys szukal w tym temacie informacji jakichs i bedzie musial sie przekapc przez wasze wywody na temat wydawania duzych kwot na karte grafiki...

 

chcesz pogadac o takich sprawach - osla laczka zaprasza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...