Skocz do zawartości
konio68

Mój Lcd 5,7" 320x240 Ocencie Sami..........

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym się dowiedzieć skad wytrzasnąłeś aluminium drapane do obudowy swojego lcd? Można kupić takie na m2 albo na arkusze? A jeżeli tak to w jakich cenach mniej wiecej jest?

 

Pozdrawiam

daX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja własnie szukam drapanego.

 

P.S. Jakby ktoś chciał wiedzieć jak podłączyć małe LCD to tuitaj jest artykuł który wiele wyjaśnia (bo ma zdjęcia przedwszystkim): http://www.mod-planet.com/index.php?module...page&pageid=196 ;)

Edytowane przez dax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja własnie szukam drapanego.

 

P.S. Jakby ktoś chciał wiedzieć jak podłączyć małe LCD to tuitaj jest artykuł który wiele wyjaśnia (bo ma zdjęcia przedwszystkim): 1578211[/snapback]

Kupujesz normalne a po wycienciu drapiesz - papierem sciernym odpowiednio grubym ruchem w jedna strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - przypuśćmy, że mam już podłączony wyświetlacz pod LPT - a jak mam go teraz do kompa podłączyć tym LPT? Musze robić specjalnie dziure, żeby kabel przeciągnąć na zewnątrz i tam podłączyć do portu LPT który wychodzi z płyty? o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuwa... Ale go się podłącza z zewnątrz! A wyswietlacz z kablem mamy w środku kompa :| Więc dlatego sie pytam, czy teraz trzeba specjalnie robić dziure z tyłu obudowy, żeby przeciągnąć kabel od wyświetlacza i podłączyć pod lpt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyslec samemu nie mozna ? ;] Wyciagnij wtyczke przez zaslepke od karty rozszerzen i po sprawie. No chyba ze nie przejdzie, to wtedy je troche nagnij albo odlutuj przewody od wtyczki, przeloz ja i znowy zlutuj...

Rozwiazan jest bardzo wiele, wystarczy troche sie nad tym zastanowic a nie o wszystko na forum pytac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ten sposob sciagalo w ulamku sekundy a pozniej przy probie otworzenia otrzymywalem inforamacje: "archiwum na niewlasciwy format lub jest uszkodzone"

dopiero po skopiowaniu linku

http://members.lycos.co.uk/ennes/konio/LCD_controler.rar
do paska adresu przegladarki wreszcie poszlo...

ok dzieki i sorry za zasmiecanie teamtu o-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:zonk: :blink: :huh: B) MEGA WYPAS!!!!!!!!!!!!! pod wrażeniem wielkim. My z naszymi fanbusami i innymi nie godniśmy wogole patrzec na to cudo zrobione przez konio68 :oops: :cry: . Szacuneczek raz jeszcze :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też niedziała... (w żaden sposób) :( właśnie chciałem se coś takiego zrobic a jak znalazłem cos na ten temat to niedziała... Prosze Konio wstaw jeszcze raz na jakies serwer czy coś...

 

// Zajebiscie ten panel zrobiłeś. gratulacje //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś moze 1-2 kartki tego papieru do termotransferu??

na allegro 20 sztuk kosztuje 11zł a nie będe kupował przeciez calego pakietu:/

jakie rodzaje wyswietlaczy mozna podłaczyc wg tego schematu (chodzi mi o nazwę bo na allegro raczej nic nie moge znaleść)

chyba ze ktos ma taki lcd sprawny na stanie??

 

edit:

http://www.proton.com.pl/szukaj1a.php3?tekst=s1d

bylem na tej stronce i są dwa uklady S1D, który mam kupić ten droższy za 41,90 czy ten tańszy??

pomózcie

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ja również mam trudności ze ściągnieciem Twojego pliku Konio, to czy mógłbym liczyć na podesłanie mi go jakoś albo wrzucenie na jakiś działający ftep ?

Z góry wielkie dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-> CLICK <-

 

To jest podlaczenie troche wiekszego Hosidena bodajze 9' nizej sa podane kompatybilne matryce.

Przekopalem google i znalazlem jedna aukcje na ebayu z 2001 roku :mur:

Czy tego sie juz nigdzie nie sprzedaje?!

 

Moze jakas small pomoc?

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego z wyświetlaczem lcd od laptopa np. 10,4 cala?

Oczywiście na panelu przednim się nie zmieści chyba że w pionie, ale np. na ściance bocznej obudowy

Tez bym sie dołonczył do tego tematu bo mam jakiegoś starego lapropa bodajże z czarno białym lcd. Co do tego LCD co zrobiłes to fajnie Ci to wyszło, ale to trzeba sie znać żeby takie cos zrobić, zobaczymy co mi uda sie zrobić. Pozd

Edytowane przez ...:::Piter:::...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...