Skocz do zawartości
GuC!o^

Polska Walka Stulecia !

Kto wygra "walke stulecia" ?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra "walke stulecia" ?

    • 1. Golota
      18
    • 2. Saleta
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z oficjalnej strony gołoty:

 

"Polska "walka stulecia": Gołota kontra Saleta!

 

To będzie polska "walka stulecia"! 13 sierpnia staną naprzeciwko siebie w Chicago Andrzej Gołota i Przemysław Saleta. Zgodę na pojedynek wyraził Don King, a menedżer Gołoty twierdzi, że pod kontraktami brakuje tylko podpisów.

 

- Niezły pomysł? Tak to sobie wymyśliłem. Dziadek King się zgodził. Kontrakty już są. Gołota i Saleta też chcą walczyć. Andrzej powiedział do mnie tylko: "jak tak uważasz, to będę walczył". To będzie polska walka stulecia - powiedział menedżer Gołoty, Ziggy Rozalsky.

 

Obaj pięściarze mieli spotkać się w czerwcu 2003 roku, a organizatorem starcia miał być Dariusz Michalczewski. Nigdy do niego jednak nie doszło. Najbliżej spotkania polskich pięściarzy wagi ciężkiej było jednak w 2000 roku. Gołota wycofał się jednak trzy tygodnie przed terminem, ponieważ dostał propozycję nie do odrzucenia. Czekał na niego sam Mike Tyson."

 

No tyle sie na to zbierało aż wkońcu nadszedł ten dzień :D

 

Chętnie zobacze jak ta modnisia Saleta dostaje w dupe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golota powinien po walce z brewsterem odejsc a nie pchac sie jeszcze do boksu

gdyby taka walka miala dosc przed walka z brewsterem chyba by kazdy ja wysmial i co najwazniejsze saleta nigdy by sie na nia nie zgodzil... a i dla andrzeja co to za wlaka i co to za przeciwnik ? :x Nie ma watpliwosci kto jest lepszym bokserem tylko osobiscie boje sie jednego ze golota zlekcewazy ta walke moim zdaniem nie przygotuje sie odpowiednio ze nie bedzie mial motywacji do walki bo badz co badz saleta to taki kelner. Natomiast dla salety to moze byc wlaka zycia i bedzie zdeterminowany i swietnie przygotowany.

Boje sie rowniez tego ze jak Saleta wygra to moze dostac szanse o mistrzostwo swiata a to jak sadze bedzie kompromitacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że gołota bedzie walczyć może oznaczać dwie rzeczy:

 

1. że nie skończyl z boksem tylko wziął se boksera gorszego o kilka klas na przetarcie na przetarcie

2. bardziej prawdopodobne - chce podbudować swój wizerunek wśród polskiej publiki i zarobić jeszcze jakiś grosz na emeryturke... no bo z kim innym jak nie z odwiecznym wrogiem ? pierwszy lepszy "homo niewiadomo" na przetarcie hajsu nie przyniesie ale taka walka jest medialną sensacją...

 

Dlatego uważam że Gołota powinien zjeśc Salete na śniadanko. Pisze powinien bo z jak widać z Gołotą nigdy nic nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że gołota bedzie walczyć może oznaczać dwie rzeczy:

 

1. że nie skończyl z boksem tylko wziął se boksera gorszego o kilka klas na przetarcie na przetarcie

2. bardziej prawdopodobne -  chce podbudować swój wizerunek wśród polskiej publiki i zarobić jeszcze jakiś grosz na emeryturke... no bo z kim innym jak nie z odwiecznym wrogiem ? pierwszy lepszy "homo niewiadomo" na przetarcie hajsu nie przyniesie ale taka walka jest medialną sensacją...

 

Dlatego uważam że Gołota powinien zjeśc Salete na śniadanko. Pisze powinien bo z jak widać z Gołotą nigdy nic nie wiadomo...

1509474[/snapback]

 

 

Jak dla mnie to ta walka jest jedyna i ostatnia proba zarobienia kasiory dla obu panow, przed ktorymi nie ma juz zadnej przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka jak walka, Saleta chce sobie dorobic...Golota chyab nie bo wydaje mi sie ze kasy ma duzo. Raczej kwestia honoru, bo pedalski Przemcio mowi jaki on jest wielki i wogole ale bokser z niego zaden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka jak walka, Saleta chce sobie dorobic...Golota chyab nie bo wydaje mi sie ze kasy ma duzo. Raczej kwestia honoru, bo pedalski Przemcio mowi jaki on jest wielki i wogole ale bokser z niego zaden...

1509556[/snapback]

Kasy nigdy nie za wiele :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem juz wcześniej założyć o tym temat, ale sobie darowałem :) walke obejrze owszem, ale nie uważam że jest/będzie to "walka dekady". Osobiście po mimo wszystko kibicuje Gołocie, bo Salety nie trawię... ale do walki zostało kupe czasu, może jeszcze sporo sie pozmieniać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saleta będzie uciekał z ringu w podskokach. W 2000 roku kwestią była nie lepsza walka zaproponowana Gołocie a rady lekarzy którzy otwarcie mówili że Saleta moze nie zejsć z ringu żywy. Na mój łeb to dla Salety jest samobójstwo, nie tylko sportowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że gołota jest bardzo dobrym bokserem, dużo lepszy od Salety. Zresztą większość specjalistów uważa, że gołota ma świetną technike, jest świetny fizycznie, ale....on po prostu ma coś z głową, nie raz dał tego przykład, nie wiem czym to jest spowodowane:/. Przecież te ostatnie walki to powinien wygrać, ale się przestraszył :/. i w tym momencie Saleta ma przewage psychiczną nad nim, jak mocno zaatakuje od początku to gołota może zrezygnować :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta walka to przecież medjalna sensacja i tylko po to jest organizowana, żeby troche nabić sobie kabzy nie tylko samych bokserów ale i ich menagerów itd.

 

a przemusiowi wcale kasy nie brakuje bo mimo iż w boksie sie tak nie dorobił to kiedyś mówiono o nim że sie świetnie medialnie sprzedaje, przecież w reklamach idei , w jakiś tam filmach i programach tv nie występował za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys tyle boksowal do golota to tez bys mial cos z glowa :D

 

Niech mi tylko ktos wytlumacyz jak oni moga ze soba walczyc jesli to rozna klasa wagowa ?? :|

1509948[/snapback]

z tego co mi wiadomo to obaj ciezka :> :>

Golota zawsze powtazal ze nie lubi bosku ze robi to dla kasy a teraz pcha sie do niego jak nie wiem ;/ kurde lubie Golote chodz nie raz nas zawiodl ale tej wali to nie moge zrozumiec ;[ jak nie polamie szczeki salecie to ja nie wiem ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy po walce! :mad: Po walce stulecia :lol: :lol: :lol:

 

Jak pisze Przegląd Sportowy:

Gołota rozciął łuk brwiowy podczas poniedziałkowego sparingu w Windy City Gym i w najbliższym czasie nie będzie mógł stanąć w ringu. Według wstępnych oględzin bokserowi trzeba będzie założyć nawet wewnętrzne szwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- Wypada mi tylko powiedzieć - a nie mówiłem! Jak ja mogę to skomentować. Bardzo żałuję i myślę, że nasza walka nigdy się nie odbędzie, ale życie toczy się dalej - wyznał w rozmowie z RMF FM Przemysław Saleta, po tym jak dowiedział się, że jego walka z Andrzejem Gołotą jest odwołana.

"

 

http://sport.interia.pl/news?inf=652163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołota rozciął łuk brwiowy podczas poniedziałkowego sparingu w Windy City Gym i w najbliższym czasie nie będzie mógł stanąć w ringu. Według wstępnych oględzin bokserowi trzeba będzie założyć nawet wewnętrzne szwy.

Pociął się bo sie boi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...