Skocz do zawartości
lookasw

Bad Mac Address

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Wiem, że ten temat nie do końca pasuje do tego działu forum, ale po głębszej analizie nie ma działu, do którego byłby on idealny.

 

Sytuacja prezentuje sie nastepujaco. Przywiozlem z akademika komputer do domu i dolozylem do niego DVD, nagrywarke i stacje dyskietek :P. Przed ladowaniem Windowsa wyskakuje mi komunikad "Bad MAC address both in CMOS and DMI. Press F1 to continue". Sytuacja jest o tyle dziwna, ze nie zmienialem swojego MAC-a, a po drugie w domu mam siec i pod swoj kabel moge podpiac dowolnego kompa - nie potrzebuje znac i podawac MAC-a karty sieciowej. W akademiku jeszcze dziś wszystko fungowało bez zastrzezen. Co mam przestawic, zeby ten denerwujacy komunikat zniknal??

 

Dzieki za wszelka pomoc.

 

Pozdrawiam

Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...