Skocz do zawartości
maziboss

Nie ma to, jak władowć kasę w biurko. ;]

Rekomendowane odpowiedzi

ale zauwazcie ze to sa przyn. w wiekszosci MACi , a tych nie uzywa sie raczej do zastosowan domowych , wiec jak kogos stac na MACa g5 to i na wypasiony monitor tez pewnie bedzie.

1494463[/snapback]

Bo to forum o makówkach :-P i dlaczego nie używa się ich w domu? Ależ oczywiście używa ale nie w Polsce (przynajmniej rzadko) :/.

 

Update:

-----linia cięcia-----

 

Czy ktoś się orientuje czy i gdzie można kupic taki fotel w naszym Kraju?

Dołączona grafika

Edytowane przez Crazy_Ivan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie stanowiska super i chciałbym sobie chociaż coś podobnego urządzić :). A brakuje mi właśnie przedewszystkim dobrego fotela.

W Ikea już patrzyłem ale takich nie było.

 

BTW. na Mac'a G5 też nabrałem ochoty :-P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie stanowiska super i chciałbym sobie chociaż coś podobnego urządzić :). A brakuje mi właśnie przedewszystkim dobrego fotela.

W Ikea już patrzyłem ale takich nie było.

 

BTW. na Mac'a G5 też nabrałem ochoty :-P .

1500800[/snapback]

ja fotel wygodny mam....brakuje mi tylko takiego Mac'a G5 z 30" monitorkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! A u mnie padła propozycja żeby się rozglądać za nową telewizornią, i tak może za rok - półtora zmienić... Na LCD 27' :D Ale bym wtedy szalał :D kompa podpinam i jazda! :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://hardforum.com/showthread.php?t=862341&page=1 przejrzalem kilkanascie stron i skladajac następnego kompa napewno kupie lcd 20-21" szerokokątny, nie zapominając oczywiscie o wzorowaniu się na reszcie uposażenia. i poza kompami to mają jeszcze ładne i stylowe wnętrza domów a nie ten pseudo-prlowski [ciach!]lnik co jest w wiekszosci polskich domów :rzyg: ochyda ! z tym że tam IKEA to jest dno, a u nasz to rzadko nawet widzę meble z tego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańce mają bzika na punkcie monitorów LCD Dell'a 24"

 

btw

http://img.photobucket.com/albums/v282/beyondrepa1r/new2.jpg

http://img72.exs.cx/img72/5742/dscf00049ta.jpg

mam takie samo biurko :-P ale radocha , a te stanowisa znalazłem na hardforum :-| przynajmniej biurko te same, ;)

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jerkerek z IKEA, mialem go brac ale wzialem normalne biurko granatowe stojace obok i drugie granatowe do komputera :) nie widziałem za to w tym sklepie biruk szklanych/przezroczystych a szkoda bo napewno fajnie by wyglądało. aha te bukowe też są git :P

btw. dell jest tam tani, a poza tym dell, sony i viewsonic to tam sa najlepsze lcd ;) no i te asusy od macówek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego im takie wielkie monity? Do oglądania filmów to ja używam 32" tv panoramę z resztą sprzetu a nie na monicie kompa z głośnikami wielkości breloczka do kluczy.

 

Pozatym te ich biurka jakies takie sztuczne są. Żadnego kurzu, porozwalanych papierów, okruszków, podłoga czysta bez kulek paprochów itp.

Ale muszę przyznać że umieją sobie chatkę urządzić, jakoś to tak inaczej wygląda niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sztuczne ? u mnie też jest czysto itd :) po prostu oni szanują porządek itd. lubią jak jest czysto i schludnie, to inna mentalność. i bardziej się z nimi utożsamiam, patrzy kilka postów wyżej. dla nich "polskie" biruko wyglądałoby conajmniej egzotycznie :roll:

wygląda po prostu normalnie tak jak powinno, bez żadnych rewelacji :)

 

takie monitory przydatne są choćby przy przeglądaniu kilku for naraz, przy pracach graf, rozmowie z kilkoma osobami itd. itp. no i filmy oczywiscie ;) a nawet jak jest to dla kogoś niepraktyczne, to co nie stać ich ? nie muszą zbytnio oszczędzać, to czemu sobie nie kupić 20" ?

zreszta ja tez bede bral taki widescreen, z czasem moze dokupie drugi. jeden normalny, drugi w pivocie i po prostu nic więcej :D

 

nie rozumiem natomiast u nich jednego - kupowania zestawów 5.1 pod kompa... w dodatku jak sobie stawiają 5 głośników na biurku :lol: jak już to zrobić taki pokój żeby ładnie głośńiki dźwięk akustycznie roznosiły i żeby w pełni wykorzystać surround i monitorki. ja uważam że do kompa to 2.1 i tyle, są teraz bardzo ładne creativy i-trigue takie czarne :)

 

a czy te monitory dell'a sa rzeczywiscie takie dobre ?

1511561[/snapback]

z tego co mi wiadomo to tak, chociaz wydaje mi się ze nie lepsze od Eizo... ale tam Eizo raczej trudno spotkać, jak mówiłem najpopularniejsze to Dell, Viewsonic i Sony (z tych lepszych) Edytowane przez Smalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell 2405FPW to bardzo dobry monit 12ms matryca świetna :) wkońcu to Dell, ale cholerstwo drogie :( w PL kosztuje 4700zł i to trudno dostać

 

edit. smalec rzeczywiście biureczko kupowałem w Ikei :) szklane widziałem ale dzięki bogu nie kupiłem :D bo już bym blatu nie miał ;)

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety w polsce dell'e sa drogie, tam jeszcze wmiare ;)

 

ja po przeprowadzce za ołszyn na 100% bede szukał szklanego biruka do kompa, poza tym daje to fajny efekt zwłaszcza z podświetolną obudową... dla mnie cudo :)

 

Flo3 http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/serv...389&cattype=sub

tutaj masz prawie wszystkie biurka z ikei, a tu jest ten jerker http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/serv...ats=10121*10389 oczywiscie ilosc kombinacji i materiałów jest duża ;)

Edytowane przez Smalec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...