Skocz do zawartości
kuruś

Pokażcie Statystyki Waszego Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie !!!

Nic takiego nie znalazłem na forum więc postanowiłem założyć ten temat. Chodzi w nim o pokazanie statystyk czasu pracy Waszego systemu i dodatkowo liczby nieprzyjemnych BSOD. Użyjcie do tego programu EVEREST Professional którego można pobrać TU następnie wklejcie screna jak poniżej:

 

Dołączona grafika

 

Liczba BSOD = 0 :D :D :D

 

pozdro czekam na Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

root@zsti:/home/igi# uptime 13:29:32 up 80 days,  7:00,  3 users,  load average: 0.00, 0.00, 0.00

Ha !! :D

 

A to oznacza ze elektrownia przez 80 dni nie miala przerwy w dostawie pradu :P

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups byl kiedys ale padl :/

 

Dołączona grafika

 

Ale to jest bez sensu bo system mam postawiony juz z pol roku a on pokazuje ze kilka dni temu

 

A co do bsod to sa spowodowane borgtv i moja karta tv :) jak nie ogladam televizji to sie nie przytrafiaja :)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje, czy everest PRO jest programem platnym?

jesli tak to dostaniesz chyba % za piractwo :)

Niektórzy to juz chyba są na tym punkcie uczulenii.... A co by się stało jakby miał wykupioną licencje na użytkowanie tego programu? Też byś mu dał pkt za piractwo, co(?). Edytowane przez luminat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to juz chyba są na tym punkcie uczulenii.... A co by się stało jakby miał wykupioną licencje na użytkowanie tego programu? Też byś mu dał pkt za piractwo, co(?).

1511090[/snapback]

uzytkowanie to to samo co rozpowszechnianie?

 

mam licencje na uzytkowanie windowsa i udostpeniam go innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem :)

chodzilo tylko o to, ze nie zawsze posiadanie licencji na dany program daje mozliwosc jego rozpowszechniania :)

 

nabralem watpliwosci przez to, ze mialem kiedys everesta wersje home...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

O ile czas pracy się zgadza, to z podanym czasem przestojów już się zgodzić nie mogę. Nawet jak pracuję tylko pod Linem nie mam takich przerw :lol:. BSOD też nie miałem, tylko 2 razy restart (chyba z powodu wysokiej temp.). Tak wogóle to system postawiony w 2002 albo 2003 roku i ze zmianami odtwarzany z ghosta, nawet przetrwał zmianę mobo B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest do niczego ;] Nic sie nie zgadza:D Chociazby glupie pierwsze uruchomienie systemu;] System postawilem ponad rok temu i od tego czasu dziala bez formatu ^^ Nawet bierzacy czas pracy jest zle wyswitlony;d Ale BSOD = 0 to prawda ^^ odkad system postawilem to ani jednego nie mialem :wink: a najdlozszy czas pracy 1 dzien i 8h :blink: ten program chyba nic dobrze nie pokazuje;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest do niczego ;] Nic sie nie zgadza:D Chociazby glupie pierwsze uruchomienie systemu;] System postawilem ponad rok temu i od tego czasu dziala bez formatu ^^ Nawet bierzacy czas pracy jest zle wyswitlony;d Ale BSOD = 0 to prawda ^^ odkad system postawilem to ani jednego nie mialem  :wink: a najdlozszy czas pracy 1 dzien i 8h  :blink: ten program chyba nic dobrze nie pokazuje;D

1514612[/snapback]

To chyba raczej Windows prowadził tak słaby dziennik ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...