Skocz do zawartości
AdMir

Gry Mmorpg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znacie może jakieś darmowe gry mmorpg takie jak np. Kalonline, MuOnline? Grałem już w te, ale mi sięznudziły :P. I dlatego szukam jakiejś ciekawej gry. Liczę na wasze opinie i propozycje :)

 

Z góry dziękuję,

AdMir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wim cemu ale w tej ankiecie do wyboru są same badziewia a nie mmorpg...

jak dowiesz sie co to jest mmorpg to proponuje wrócic...

tibia....Mu.... dobre sobie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to nie jest wogole mmorpg... tylko nowy rodzaj zwany corpg (cooperative role...). Moze ma jakies elementy mmorpg, ale nim nie jest. W sumie fajnie mi sie w to gra, ale z perspektywy godzin spedzonych nad ta gra denrwuja ograniczenia (przesiadka z wow'a na gw).

Wiec w tym temacie nie wspominac o tym. ;]

Czemu nikt nie pisze o rose, swego czasu polowa forum w to grala ?

 

@ Grobel

 

Czemu mowisz, ze te gry to badziewia ? Ze grafa jest brzydka ...

Sa to jedne z bardziej popularnych darmowych gier.

 

Wiadomo, ze gierki darmowe nigdy nie beda mialy takich mozliwosi jak ich platni odpowiednicy chocciazby przez naklady finansowe.

 

Ze stronki mmorpg.com ranking najbardziej popularnych gier mmorpg na swiecie.

 

1.Guild Wars

2. World Of Warcraft

3. Eve Online

4. The Saga of Ryzom

5. City Of Heroes

6. Dark Age Of Camelot

7. Everquest II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Grobel

 

Czemu mowisz, ze te gry to badziewia ? Ze grafa jest brzydka ...

Sa to jedne z bardziej popularnych darmowych gier.

 

Wiadomo, ze gierki darmowe nigdy nie beda mialy takich mozliwosi jak ich platni odpowiednicy chocciazby przez naklady finansowe.

 

1511545[/snapback]

hmm , pomyslmy dlaczego....

o!! mam!! bo są niesamowicie prymitywne... nie wiem czy poswieciłes jakiejkolwiek dluższą chwile... bo ja niestety tak i nie wspominam tego najlepiej.... grafika sie wogóle nie liczy... [ no może prawie :P ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to nie jest wogole mmorpg... tylko nowy rodzaj zwany corpg (cooperative role...). Moze ma jakies elementy mmorpg, ale nim nie jest.

1511545[/snapback]

[ot]

Mialem tak napisac (w temacie o GW napisalem), ale, ze to temat na ulubiona gre MMO to olalem ;)

[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie pisze o rose, swego czasu polowa forum w to grala ?

1511545[/snapback]

Wszystko było z R.O.S.E. w porządku do momentu kiedy nastąpił tzw. reset. Gravity (twórcy tej gry) stwierdzili, że w ten sposób pozbędą się cheaterów i hackerów i że lepiej będzie, jak nastąpi reset.

 

Wszystko było ok, reset nastąpił ale błędy nie zostały poprawione. Już w drugi dzień po resecie pojawiły się dupe'owane przedmioty, głównie kamyki (garnety) zwiększające możliwości przedmiotów. Gravity, mimo że wiedziało o duplikatach i o hackerach, nic nie zrobiło przez długi czas. Więcej o problemach z ROSE po resecie jest opisane w odpowiednim temacie. Ogólnie gra "stoczyła się na dno" przez masę bugów, cheatów, a także przez stosunek Gravity do graczy i chyba do samej gry (zrobili reseta, ale żadnych zabezpieczeń przeciwko hackom nie wprowadzili). W końcu doszło do tego, że hackerzy mogą być teraz game masterami, mogą nosić i tworzyć przedmioty których wcześniej nie było (a przynajmniej ja się z nimi nie spotkałem). Mam tu na myśli chociażby strój Świętego Mikołaja.

Teraz znaczna część osób grających w ROSE świeci się jak choinka (efekt z kamyków). Do tego ostatnio Gravity naprawiło pewnego uporczywego buga z siedzeniem/odpoczywaniem ale w zamian skille przestały działać.

 

Mogła być dobra gra, a tymczasem twórcy zaniedbali sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm , pomyslmy dlaczego....

o!! mam!! bo są niesamowicie prymitywne... nie wiem czy poswieciłes jakiejkolwiek dluższą chwile... bo ja niestety tak i nie wspominam tego najlepiej.... grafika sie wogóle nie liczy... [ no może prawie :P ]

1511845[/snapback]

Prymitywne mowisz ?

Tetris jest prymitywny a zobacz jaka kariere zrobil. ;]

 

Nie kazdemu kazde gry sie podobaja, ty widac nie trafiles na swoje idealy.

Znam wielu ludzi, ktorzy sprzedzili duzo czasu na tych gierkach i naprawde im sie podobaly. Sa gusta i gusciki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prymitywne mowisz ?

Tetris jest prymitywny a zobacz jaka kariere zrobil. ;]

 

Nie kazdemu kazde gry sie podobaja, ty widac nie trafiles na swoje idealy.

Znam wielu ludzi, ktorzy sprzedzili duzo czasu na tych gierkach i naprawde im sie podobaly. Sa gusta i gusciki.

1511945[/snapback]

większosc ludzi którzy grają w te cuda ma maksimum 14lat na liczniku... sory ale dla mnie te gry są prymitywne, idziesz zabijasz, leczysz sie, zabijasz dalej....

swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...