Skocz do zawartości
Santi

Simplus & Brak Stanu Konta Na Wyświetlaczu :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam telefonik sony ericsson T68i i dzisiaj zakupilem sobie starter simplusa. Moim oczon niestety nie ukazal sie jeszcze stan konta na wyswietlaczu. Czy ktos wie dlaczego sie tak dzieje? Karta jest w fonie od rana i nic sie nie dzieje :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konto nie zostalo dolaowane ? o to ci chodzi? czy o to ze na lcd nie pokazuje ci stanu konta? moze wylaczyles ta opcje...? a jesli konto nei zostalo doladowane to sproboj wylaczyc tel na 1min i wlczyc jak nie pomoze to poczekaj do jutra a jesli dalej nic sie nie stanie to zglos to do najblizszego salonu plusa... czasem takie cos sie dzieje w plusie ze wzg na duza ilosc doladowan, poprostu ich siec wymieka, ktor wg mnie jest brzydko mowiac hu.... tak jak pozostalych sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze na LCD pod napisem PL-PLUS nie mam pokazanego stanu konta ;[ Starter kupilem dzisiaj i na starcie powinno byc 3zl i w ciagu 24 godzin ma byc automatyczne doladowanie 12zl. Jedynie gdzie widzialem stan konta to podczas rozmowy (oczywiscie gdy sam dzwonilem) No, ale nie bede dzwoniac patrzyl sie na wyswietlacz telefonu zreszta sms'y tez czesto wysylam. Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi.

 

EDIT

Wylaczanie i wlaczanie tel na dluzszy okres niz jedna minuta nie pomaga ;[

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sie nie ukaze jak mniemam

 

miałem kiedyś telefon i własnie simke simplusa i sie nie pokazywał musisz mieć telefon od plusa żeby ci pokazywał ile masz kasy na koncie, tak mi sie wydaje bo mi w m35 tez nie pokazywało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiadam, ze to nie jest w 75% wina simplusa a t68 ;) poprostu te ericssony (podobnie jak r320 - mialem, i t610 - brat a teraz tata ma) nie posiadaja opcji pokazywania stanu konta wyswietlaczu. Ale za to ericsson r320 jak i t610 (wydaje mi sie, ze Twoj takze) posiadaja opcje "limit" badz "kredyt" wiec mozesz dodac ja sobie do ulubionych/skroty (np jako pierwsza pozycja, wtedy zdaje sie joystick w lewo uaktywnia pierwsza pozycje z ulubionych/skroty), w t610 "kredyt znajduje sie w: "menu - polaczenia - czas i koszt - koszty polaczen - kredyt"

ewentualnie tez mozesz sobie sprawdzac stan konta poprzez ukatywnienie krotkim kodem (poszukaj o tym na stronie simplusa), ale o ile dobrze pamietam nie pozniej powrotu do pokazywania stanu konta na wyswietlaczu (bylo o tym takze na stronie simplusa)

 

//edit

@MaKaR: IMHO nic z tych rzeczy. Nie chodzi o to czy telefon jest z plusa, tylko czy telefon posiada taka opcje. Ja mam teraz Siemensa SL45i i takze nie pokazuje na wyswietlaczu ile mam na koncie, dlatego musze zajzec w opcje zeby sie dowiedziec ile mi zostalo.

Edytowane przez Brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brachol

Zrobilem tak jak napisales i wszystko sie zgadza. Sprawdzac konta kodem nie chce poniewaz tak jak wspomniales nie da sie pozniej powrocic do pokazywania stanu konta na wyswietlaczu, a w przyszlosci moze sie telefonik zmieni (operatora moze tez jezeli takich "milych" niespodzianek bedzie wiecej) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie panowie/panie mam jeszcze takie pytanko. Po wyslaniu x sms'ow przychodzi mi sms od plusa i kaze mi wylaczyc i wlaczyc tel w celu uaktualnienia stanu konta. Zauwazylem, ze bez wylaczania komorki aktualizuje mi sam stan konta. Nie wiem moze to jest spowodowane malym stanem gotowki na koncie. Co sie stanie jezeli dostane kilka takich wiadomosci z prosba wyl. tel i je zignoruje? Zauwazylem, ze za kazdym razem jak wyl. tel to strasznie bateria mi siada wiec chcialbym uniknac tego procederu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie panowie/panie mam jeszcze takie pytanko. Po wyslaniu x sms'ow przychodzi mi sms od plusa i kaze mi wylaczyc i wlaczyc tel w celu uaktualnienia stanu konta. Zauwazylem, ze bez wylaczania komorki aktualizuje mi sam stan konta. Nie wiem moze to jest spowodowane malym stanem gotowki na koncie. Co sie stanie jezeli dostane kilka takich wiadomosci z prosba wyl. tel i je zignoruje? Zauwazylem, ze za kazdym razem jak wyl. tel to strasznie bateria mi siada wiec chcialbym uniknac tego procederu.

1516197[/snapback]

informacja o wyalczaniu komurki przychodzi co 2.5zl po wyslaniu 8 lub 9 smsow

jesli zas stan konta jest niski na poziomie 2-3zl to taki sms przychodzi do ciebei chwile po wysalniu juz jednego smsa, co do ignorowania tego to tak czy tak kase z konta masz juz zabrana, wyalczasz telefon tylko po to aby na twoim telefonie zmienic stan konta, a wyalczanie i wlaczanie komurki nie wyczerpuje ci bateri tylko telefon ma porypany miernik bateri albo ty juz masz kiepska baterie i podczas logowania gdy kom jest obciazony bateria na chwile traci swoje napiecia i wskazanie bateri sie zmienia a jak nic nie robisz zapewne moze neico sie zwiekszyc, wiec sie nie przejmoj bo to nie wyczerpuje bateri ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...