Skocz do zawartości
macr0n

Szwecja - Sztokholm

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie dowiedziec, jakim srodkiem lokomocji podroz do Stokholmu bedzie kosztowala mnie najmniej? Samolotem, w takim razie, ktore linie lotnicze? A moze promem?

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

polferis ? czy jak to sie pisze;) tylko ze to prom:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polferries podroz w ta i z powrotem kosztuje 438zl (jesli podali brutto :P)

 

w Wizzair 397,44 ;)

 

oczywiscie sa to ceny jedynie za bilety, trzeba do tego doliczyc pieniadze wydane na benzyne, w moim przypadku sytuacja przedstawia sie tak, ze do Warszawa Etiuda Terminal, mam 150km, a do Gdanska pare razy wiecej, takze to tez ma znaczenie

 

poza tym podroz promem trwa jakies 3 dni (chyba?), samolotem 1:35 ;)

 

ale po co ja to pisze... :]

 

edit: nie wiem ile dokladnie kosztuje podroz w Polferries do Sztokholmu, ale pewnie cos kolo 400zl w ta i z powrotem...

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym podroz promem trwa jakies 3 dni (chyba?), samolotem 1:35 ;)

 

1518719[/snapback]

Podróż trwa niecałą dobe a nawet mniej, jak pamiętam to wsiadaliśmy na prom popołudniu i następnego dnia przed południem byliśmy już w Szwecji :) Trasa: Gdańsk - Oksessund (czy jakoś podobnie, mogłem pomylić ale jest to port pod Sztokcholmem). Płynie się bardzo fajnie :-P .

Samolot napewno wygodniejszy (i szybszy) ale czy cena jest aktualna, bo w tanich liniach obowiązuje zasada, że im wcześniej rezerwujemy bilet tym mniej płacimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz bedziesz w Sztokholmie to polecam wykupienie takiej karty kilku dniowej na komunikacje miejska, jest jeszcze wersja drozsza, ktora oprocz podrozowania komunikacja miejska pozwala na darmowy wstep do muzeum czy innych atrakcji. Samochodem nie polecam, mialem trudnosci znalesc autostrade z mapa :) jednak jak sie jest w nieswoim miescie to chyba najprosciej korzystac ze srodkow transportu miejskiego.

Edytowane przez yasin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...