Skocz do zawartości
gkrystian

Sdi Na Dsl1000 Pytanie O Podłączenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym przejść z SDI na DSL1000 w chwili obecnej w lanie mam 6 userów wszyscy podłączeni do switcha skrętką z przeplotem rooter na systemie freesco, chciałbym wiedzieć czy po zmianie na modem /rooter np planet ADE 4110 sieć bedzie działać i jak podłączyć do switcha modem DSL kablem prostym czy z przeplotem, czy switch musi posiadać wejście na modem/rooter czy wystarczy zwykłe gniazdo. POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADE 4110 ma wbudowany modem DSL, tak więc nie potrzebujesz podłączać modemu, podłączasz RJ11 (telefoniczny) do gniazda w routerze i po podłączaniu.

Do switcha wpinasz się w dowolne gniazdo zwykłym kablem bez crossowania.

Tylko nie rozumiem dlaczegoo piszesz że wszyscy userzy są podpięci do switcha scrossowanym kablem - poco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno jest mi powiedzieć dlaczego skrosowanym gdyz nie ja budowałem ta sieć jednak była sytuacja jak podłączałem jednego użytkownika i na kablu prostym nie było transmisji zrobiłem przeplot i wszystko ruszyło, odnosnie modemu to wiem jak jest zbudowany chodziło mi tylko czy kabel prosty spełni swoje zadanie , moje wątpliwości wiązały sie ze switchem w kazdym razie slicznie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...